Jump to content
Dogomania

LittleMy

Members
  • Posts

    2138
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by LittleMy

  1. no przystojniak z niego teraz ! :loveu:
  2. a czy w gazecie wyborczej jest oglaszany?
  3. moze by na pierwszej stronie czy jakos w jednym miejscu przynajmniej dac linki do wszystkich ogloszen,zeby bylo wiadomo, gdzie jest a gdzie jeszcze mozna dac?
  4. szkolenie zostalo rozpoczete ! :multi: przez pierwsza godzine nawet kilka pochwal zebralysmy bo sie Mysza starala, az nie wierzylam, ze sie bedzie sluchac ;) za to potem jej sie znudzilo, rozkojarzyla sie i odmawiala wszystkiego. teraz lezy i odpoczywa :)
  5. on w ogole jest z innego miasta, a ta suczka jest chyba tam, gdzie mama pana i on tam przyjezdza co jakis czas.
  6. wszyscy tu czekamy niecierpliwie :)
  7. mysle, ze ktos na pewno zapragnie miec taka kruszyne... tylko by sie ja wysterylizowac chyba przydalo :shake:
  8. nie ma za co :) sie ciesze ,ze troche przynajmniej sie uzbieralo :)
  9. no to ja poszukam czegos na bazarek.......
  10. zrobie mu allegro tylko poprosze tel kontaktowy do podania, bo mail rozumiem ten z pierwszego postu?
  11. z mojego bazarku uzbieralo sie 65 zl - przelalam wlasnie z pozdrowieniami dla Bartusia!
  12. podalam telefon,bo wiecej nie wiem, to zupelnie nie moje okolice,wiem tylko,ze Grunwald.... moze Przemek nie ma czasu napisac. czekamy.
  13. a ja przypomne o bazarkach na Kubusia: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=79236[/URL] i [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=68997[/URL] i [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=78275[/URL]
  14. a my czekamy na nowe Grzybkowe zdjecia i wiadomosci :)
  15. przelewam wlascie 105 zl uzbierane na moch bazarkach dla Grzybka (jeszcze 10 zl bylo od Kuby P tez za bazarek).... a Grzybku Ty sie szykuj w takim razie na sobotnie odwiedziny ! :)
  16. moze myslaly, ze jak zjedza to nie beda juz chorowac :evil_lol:
  17. zawsze kurcze zrywaja ! nic ludziom nie przeszkadza, walajace sie smiecie, pety, torebki, ale nie, jak mozna pomoc to zerwa, popsuja, uniemozliwia ! grr (zla jestem troche to mnie wszystko dzis denerwuje), mam nadzieje, ze jednak te ogloszenia, co przetrwaly to zwroca uwage...
  18. [quote name='Gosiapk']Może do zimy go wyadoptujemy :)[/quote] oby, na pewno spelnilby sie w roli zywego kaloryferka u kogos na kolanach :)
  19. Przemas-ol, gdyby facet nie zadzwonil to podaje jego numer : 501357315
  20. [quote name='przemas-ol']prosze o kontakt ze mna. Mój numer: 798 671 300. Tak sie stalo, ze sie niedawno przeprowadziłem na domek w okolice grunwaldu, a dokładnie 4 kilometry od niego :) :) :) Moze mógłbym pojechac zrobic foto, podkarmic, a moze by sie udalo ze moglbym ja wziasc z maluchami na jakis tymczas do siebie :) prosze zadzwonic dzis jak jest to mozliwe okolo godziny 15.[/quote] przemas-ol; swietnie ! juz przekazuje namiary do Ciebie tej osobie, co znalazla psiaki !
  21. jejku, dopiero teraz trafilam na jego watek, bidulek :(
  22. Pierniczki hop hop do gory !
  23. [quote name='fona']Żwirek pieknie sie wymalowal szminką czerwoną. Mój pies ma słabość do pomadek, kiedyś zjadł mi próbki świeżo kupione w oriflame. Teraz tez znalazl jedną, zaczął rozpracowywać, a Żwiro sie w niej wytarzał. O mało nie dostałam zawału, bo miał cay bok czerwony i myslalam, ze sie rozpruł i krwawi, gówniarz jeden ;)[/quote] pomyslowosc kocia nie zna granic ;) :evil_lol:
×
×
  • Create New...