Jump to content
Dogomania

LittleMy

Members
  • Posts

    2138
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by LittleMy

  1. ja mialam podobnie a moja sunia, ale to minelo po kilku tygodniach, potem zdarzylo sie jeszcze kilka razy w dluzszym odestepie czasu, a teraz (odpukac) znow jest spokoj od kilku miesiecy. tak wiec jest nadzieja :)
  2. [quote name='BajkaB'] piekne zdjecia i filmiki tez !! od razu sie cieplej na sercu robi :loveu:
  3. zrobilam 2 bazarki : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9047896#post9047896[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9047909#post9047909[/URL]
  4. ja tam nie wierze Fona, ze juz wiecej nie bedziesz miec tymczasowiczow :p
  5. do lutego juz moze bedzie w nowym domku !
  6. ale super !! :multi::multi::multi::multi::multi: wreszcie sie udalo !!! bardzo sie ciesze i rowniez czekam na nowe zdjecia :)
  7. akurat sie skonczylo allegro wiec juz nie wznawiam skoro mamy 2 chetnych :)
  8. chyba wiekszosc psow ze schroniska ma przez jakis czas problemy biegunkowe.. ale lepiej zeby sie wet wypowiedzial
  9. ja poprosilam tez wolontariusza z Palucha zeby w sobote go poszukal. ale moze do tej pory juz cos bedziemy wiedziec :cool3:
  10. piekne zdjecia, widac, ze jest taki zadowolony :) i pasuja do siebie z Figa :)
  11. no to czekamy nadal...
  12. a nalesniki? moje wszystkie psy zawsze wariuja doslownie, co mnie dziwi, bo nawet przy kurczaku czy innym miesku nie dostaja az takiego napedu jak przy nalesnikach jesli sie pojawia w zasiegu ;) a moze jakies nowe zdjecia beda Rudolfka? :)
  13. eh Cyganku Cyganku, cos nie masz szczescia...
  14. jak pieknie !! :multi::multi: to trzymamy kciuki i czekamy te 2 tygodnie :)
  15. dobrze, ze sobie dal wyjac :)
  16. nie pozwol Koalce dlugo czekac , on taki biedny....
  17. nie ma go juz na stronie Palucha? usilowalam znalezc i ani po numerze ani na kwarantannie go nie ma :shake: albo slepa jestem..
  18. ok, dzis go dam do Wyborczej, mam nadzieje, ze sie w piatek pokaze i ktos sie zainteresuje... jeszcze mu pozniej allegro zrobie.
  19. zaczelam watek czytac od poczatku, na szczescie zanim sie rozplakalam na dobre to doczytalam,ze jest u Ciebie ! jak fajnie :) a co do jedzenia to jak do nas trafila Lunka to Mysza przestala od razu wybrzydzac na karme i jedza na wyscigi w takim tempie, ze az dziwne, ze to mozliwe :crazyeye: mysle, ze i Figa sie zorientuje , ze trzeba troche refleksu :)
×
×
  • Create New...