no ale to jest nienormalne! wydaje mi sie, pozniej poszukam, ze mozna prawnie zakazac posiadania zwierzecia. czy mamy czekac, az juz bedzie za pozno...?
na pewno kogos w koncu polubi, moje tez niektore psy lubia, a na inne nie wiedziec czemu dra sie strasznie... az mi glupio czasami, bo tamte takie dostojne, nawet nie reaguja ;)
niedlugo przesle 25 zl za kalendarz w jej celu, a moze przesle razem tez z tym,co uzbieram na schronisko w zyrardowie? za kilka dni sie skonczy bazarek.