-
Posts
1803 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by moana
-
Jeden pies martwy, drugi odebrany wariatce już w nowym domu..
moana replied to tamb's topic in Już w nowym domu
Jak pieknie! :loveu: Wreszcie Mila wsrod swoich ludzi. :) Dziekujemy! -
MA DOM Kraków Cygaro ledwie przeżył po pogryzieniach zostaje w dt
moana replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
piekny pies :lol: -
[quote name='baffi2']podnoszę... czy on ma ogłoszenia? allegro?[/quote] no wlasnie?? co u Cezarka w ogole?
-
Kraków => pies - sitko, Knapik - bardzo gryziony w schronisku. MA DOM!
moana replied to Jagienka's topic in Już w nowym domu
[COLOR=DarkGreen]polecamy: [/COLOR] [SIZE=2][COLOR=DarkGreen][B] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=105396[/URL][/B][/COLOR][/SIZE] -
Kraków => pies - sitko, Knapik - bardzo gryziony w schronisku. MA DOM!
moana replied to Jagienka's topic in Już w nowym domu
Knapik, do domu! Nie zadluzaj juz ciotek bardziej.... :roll: -
energiczna FANTA - czekala na dom ponad rok I ZNALAZŁA! :)
moana replied to missieek's topic in Już w nowym domu
oj Fanta Fanta... -
ojej, ojej, biedaczysko :roll:
-
[quote name='Patia']Czekajcie z tym Allegro . Ja mam teraz na tymczasie pieska bardzo podobnego , tu wątek : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=105442[/URL] Będę mu robic zaraz wyróznione , pogrubione i podświetlone Allegro , ogłoszę tam też Rudziaszka , na tej samej aukcji napiszę , ze nie miał tyle szczęścia , że nie jest w domku tymczasowym a w schronisku , że potrzebuje bardzo dobrego domku . Koleżka z Wieliczki musi mu przyniesć szczęście , musi ![/quote] [COLOR=DarkGreen] Super, Patia! To wstrzymujemy sie tymczasem.[/COLOR]
-
[quote name='Romek-Zamość']Ciekawe co słychać u Pepsi???[/quote] A ja wiem co slychac, a ja wieem :) Wklejam fragment listu od Izy - Pepsiowej pani... : [COLOR=#004080]"To naprawde najkochanszy, najcudowniejszy i najbardziej serdeczny psiurek, jakiego znam na calym swiecie (wiesz, jak to jest... kazda mama chwali swoje dziecko... no tak, bo to moje Dzieciatko w pewnym sensie). Kocha nas obie, ale mnie nie odstepuje na krok, chodzi wszedzie, ha! nawet do toalety razem, jak sie kapie to ona siedzi pod wanna. Spi ze mna, najgorsze jest, jak Karolcia wyjedzie np. na 2 dni do swojej babci razem z nia, to Pepsi teskni za mna, jak szalona. Ale zauwazylam tez, ze gdy nie ma Karolinki, to z kolei Pepsi tez jest "nieswoja". Wiesz, jakie to piekne? Gdy sie obserwuje szczescie w jej oczach, a nawet rodzaj dumy, gdy wszyscy razem jestesmy w domu. Siedzi wtedy jak krolowa, jak Sfinks, otacza wszystko madrym dobrym wzrokiem, a czasem nawet wzdycha glosno... i NAPRAWDE mozna wyczuc jej satysfakcje i zadowolenie, jej szczescie, ze wreszcie jest TAK, jak powinno byc, wszyscy razem w spokojnej milej atmosferze, w atmosferze milosci." :loveu: [COLOR=Black] No i wklejam zdjecia, ktore dostalam... Z komorki, wiec technicznie nienajlepsze ale i tak swietne! Najbardziej podoba mi sie ostatnie, na ktorym Pepsi sie tuli do Pani ktora jej cos szepcze do ucha, rozbawiajac psinke wielce... :cool3: [/COLOR] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/141/13e82681ea1be8e1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/141/3269f304d1c76cf6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/141/a538ee1a6c91065a.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images29.fotosik.pl/157/e541b49d4c2f9c26.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images30.fotosik.pl/158/f11af9a26983872c.jpg[/IMG][/URL] [/COLOR]
-
Bobi z krzyczek -wyssali z niego życie !!! Zostaje u nas !
moana replied to basia0607's topic in Już w nowym domu
[quote name='basia0607']Podaje ostatnie wplaty na Bobiego- Alma 2, M. Kazior i 20zl nie opisane z allegro od tuza1 ,ja zbieram na 2 psy i nie wiem na kogo te pieniadze ![/quote] tuza z Allegro to ja (tuza2, nie tuza1, ale to chyba w dalszym ciagu ja ;) Wplata byla na Bobika (cegielki). -
Kraków ; Piesek z czekolady ! Słodycz na czterech łapkach ma dom !!
moana replied to Patia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Patia']Moana a Ty masz w podpisie podobniaczka :cool3: Trzeba o nim pamietać przy ogłoszeniach ![/quote] [COLOR=DarkGreen]Ano, ale mielecki Rudy to cos nie ma szczescia... :roll: Oglaszany i nic... Zagladnijcie do niego czasem, prosze... Co u Czoko??[/COLOR] -
Kraków => pies - sitko, Knapik - bardzo gryziony w schronisku. MA DOM!
moana replied to Jagienka's topic in Już w nowym domu
przypominam Knapika... :roll: -
:multi::multi::multi::multi::multi:
-
Pomocy dla suczki Niki, która straciła potomstwo!!!Ostróda
moana replied to neverend's topic in Już w nowym domu
:roll::roll::roll: -
MA DOM!!!Kraków wielki Elton po raz drugi wrócił do schroniska
moana replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
przypominam Eltona... :roll: -
Kraków ; Piesek z czekolady ! Słodycz na czterech łapkach ma dom !!
moana replied to Patia's topic in Już w nowym domu
[quote name='AgaG']ale ten psiak mi w serce wszedł.... jeju... chętnie bym go miała:razz: no żartuję przy mojej sforze...ale jest [U]bajkowy[/U][/quote] [COLOR=DarkGreen]No to jest propozycja imienia... BAJEK ;) cudny! [/COLOR] -
:kciuki::kciuki::kciuki:
-
Oborniki Wlkp. Kremek - kremowy przyjaciel Dina. Już w nowym domu.
moana replied to Hala's topic in Już w nowym domu
Piekny Kremek. Cudny! -
Kraków => pies - sitko, Knapik - bardzo gryziony w schronisku. MA DOM!
moana replied to Jagienka's topic in Już w nowym domu
[B]Moze ktos moglby zrobic taka allegrowa aukcje z cegielkami?[/B] Wkleje ponizej to, co juz przed chwila napisalam o tym na watku ogolnym krakowskim: [COLOR=DarkGreen]... mysle ze pomysl z cegielkami na allegro jest bardzo skuteczny. jak tutaj : [/COLOR][URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=305925165[/URL] [COLOR=DarkGreen]Jak takie znajduje na dogomanii, rozsylam linka do moich znajomym i widze ze fajnie na to reaguja (tzn wlasciwie :cool3:) Linki do watkow dogomaniackich tez rozsylam, ale to przynosi mniejszy efekt... Nie kazdemu sie chce wczytywac, wysluskiwac nr kont, czasem ich nie ma... A tutaj konkretny cel, konkretna kwota. Rachu ciachu i po strachu. :lol: [/COLOR] -
[COLOR=DarkGreen]Dziewczyny, mysle ze pomysl z cegielkami na allegro jest bardzo skuteczny. jak tutaj : [/COLOR][URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=305925165[/URL] [COLOR=DarkGreen]Jak takie znajduje na dogomanii, rozsylam linka do moich znajomym i widze ze fajnie na to reaguja (tzn wlasciwie :cool3:) Linki do watkow dogomaniackich tez rozsylam, ale to przynosi mniejszy efekt... Nie kazdemu sie chce wczytywac, wysluskiwac nr kont, czasem ich nie ma... A tutaj konkretny cel, konkretna kwota. Rachu ciachu i po strachu. :lol: [/COLOR]
-
Bobi z krzyczek -wyssali z niego życie !!! Zostaje u nas !
moana replied to basia0607's topic in Już w nowym domu
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dlaczego nie piszecie o akcjach na allegro na wątku???? po 2 zł cegiełki to niewiele.... wiele tu zaglądających mogłoby "kupić" kilka... wstawcie też do pierwszego postu... ja szukałam w wyszukiwarce allegro, bo wiedziałam że aukcja istnieje... ale pośród setek aukcji charytatywnych Bobi sie gubi.... :shake: każda forma pomocy jest niezbędna... więc warto dawać info na wątek ;) nie szczypcie sie... nie miejcie oporów... nie żebracie o kase dla siebie- prosicie dla psiaka a po to tu jesteśmy... kto ma możliwości ten pomaga:loveu: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] Kupujcie, kupujcie! To fajnie dziala, mozna link do aukcji podsylac znajomym. Jak ktos widzi konkretny cel i konkretna kwote, latwiej jest mu cos zadzialac. Ja juz ciut 'zadzialalam', widze tez ze znajomy, ktory dostal linka tez to zrobil :) :multi: -
Kraków => pies - sitko, Knapik - bardzo gryziony w schronisku. MA DOM!
moana replied to Jagienka's topic in Już w nowym domu
Knapik, Ty sie pokazuj! :razz: