Jump to content
Dogomania

moana

Members
  • Posts

    1803
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by moana

  1. Rzeczywiscie zjawiskowo piekny! Cos czuje ze rozliczne chetne domki beda sie musialy bardzo o niego starac... :kciuki:
  2. [quote name='jotpeg']ale mają odjazd, nie? :lol::cool3::lol::p[/quote] chyba cisnienie spadlo... :razz:
  3. jaciee:loveu::loveu::loveu: [quote name='jotpeg'] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images25.fotosik.pl/118/16212403230d8816.jpg[/IMG][/URL][/quote]
  4. [quote name='Ulka18']Rudziaszek sie przypomina....jak dlugo jeszcze bedzie czekal na dom :???:[/quote] wlasnie!?:roll:
  5. Czy Kropka z pierwszej strony jest jeszcze w schronisku? Jakiej wielkosci jest?
  6. Knapik, nie znudzilo Ci sie juz zycie hotelowe...?:razz: Do domku!! :roll:
  7. Ojej, zobaczylam sobie wczoraj w internecie "Kundla" z czwartku... (moj TZ stwierdzil ze to 'najlepszy program TVP' :cool3: Ale piekna historia! Duzo zdrowia, Miro! :loveu:
  8. [quote name='JoSi']Moana, ja bym chętnie porobiła tylko rąk brakuje. Fafik częściej na smyczy jak luzem, Tusia gubi się w zaspach więc trzeba pilnować bardziej niż zwykle a w ogóle zrobił się mróz i psy chodzą górą po lodzie a łąkę rozkopali i zostawili dziury, niektóre z wodą co nie zamarza. Z Fafika robi się akrobata, włazi po drabinkach drapakowych kotów i wyjada wszystko z misek, każde łóżko rozdrapuje do prześcieradła uciekając gdy się pojawię, bo wie że nie wolno. Te wyczyny tylko w dzień, w nocy jest spokojny.[/quote] No jasne, rozumiem... Ale opisy takie barwne, ze prawie za zdjecia moga 'robic'... ;)
  9. [quote name='jotpeg']Wszyscy, ktorzy znaja Norka (chocby z i-netu), prosze, niech tu zajrza i choc podniosa: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=95061[/URL] czy to mozliwe, zeby Noras mial blizniaka/krewnego nad morzem????[/quote] O matko, wlasnie tam zagladalam... Rzeczywiscie blizniaczo podobne! :lol: Ale tu cos nowych zimowych zdjec z Noraskiem jakby brak.... Koty i owszem, pajaki nawet... :razz:
  10. Ja to bym chetnie takie sniezno-psie zdjecia poogladala... :p
  11. Super super!!! :multi:
  12. No, ja sie nie dziwie, ze Jotpeg juz tu jest... Blizniak Norka!:crazyeye: To zyczymy psiakowi takiego domu jak ma jego krakowski braciszek...
  13. [quote name='Patia'][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img444.imageshack.us/img444/533/5f6d1569ai3.jpg[/IMG][/URL] [/quote] cudny! zdjecia cudne tez!
  14. [quote name='Jagienka']Aaaa Jotpeg ma swojego rudasa :loveu::loveu::loveu: moana, Ty nie wiesz, ale jak Rudek jeszcze nie był Twój (no był taki czas niestety) i zwiał mi, to Jotpeg była pierwsza, która chciała pomóc w poszukiwaniach :loveu: Norasek jest cudowny!!![/quote] Wiem, Jagienko, wiem :lol: Wszyscy tu kochamy psy, ale jedni z nas fafluniaste bardziej, albo Onki albo rude... My z Jotpeg chyba do wielbicielek rudaszkow nalezymy... :oops: A Norek cudny jest, to fakt. I jak tu zagladam (wybacz Norku) to Rudeczku rozmyslam wiele przy okazji... :placz:
  15. Oby w psim niebie nie pamietaly juz o tym, ze tu ich, my ludzie, nie chcielismy, zapomnielismy.... :-(
  16. [quote name='karusiap'] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/11/f6cbba39127dd265.jpg[/IMG][/URL][/quote] no to sie rozkoszakowi udalo :):multi:
  17. [quote name='tamb'][IMG]http://i20.tinypic.com/14no8kh.jpg[/IMG] [/quote] cudny! :loveu: A w ogole, swietnie, ze chlopaki maja takie fajne domy :)
  18. [quote name='.Ania.'] [IMG]http://images34.fotosik.pl/7/a0e0df50f3cedcdb.jpg[/IMG][/quote] ale bidus ... :-(:shake:
  19. Oj, ja tez mam slabosc do rudziaszkow... Podnosze...:roll:
  20. [quote name='Jagienka'] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images25.fotosik.pl/101/8091fa13d88c68fa.jpg[/IMG][/URL][/quote] pieknosci... :)
  21. [quote name='jotpeg'] to sie chyba nazywa szczęście?... [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images22.fotosik.pl/193/7450c744a721db14.jpg[/IMG][/URL] [/quote] Oo, to jest szczescie, bez dwoch zdan... :)
×
×
  • Create New...