-
Posts
1803 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by moana
-
KRAKÓW - ruda lisica wrzucona do rowu w foliowym worku- MA DOM !!
moana replied to Ank@'s topic in Już w nowym domu
[IMG]http://i28.tinypic.com/inhf79.jpg[/IMG] Cudo!:crazyeye: Jak Rudkowa siostra.... :loveu: -
Zagłodzona sunia, Ma wspaniały domek u Morgan, Dziękujemy :))))))))
moana replied to Ksera's topic in Już w nowym domu
Trzymam za Was kciuki! Będzie dobrze! -
Pan Nóżka wreszczie ma swój wymarzony domek!!!
moana replied to betinka24's topic in Już w nowym domu
a może nowe imię odczaruje Pana Nogę...? Jak się na niego woła? Pan Noga? -
Kraków-rudy kudłacz,Prins po dlugim oczekiwaniu w swoim domku:):)
moana replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
[COLOR=DarkGreen][B]Prins ma już 500 wejść na swoje wypasione allegro [URL]http://www.allegro.pl/item382463591_prins_czekoladowe_cudo_kto_mu_da_szanse_.html[/URL][/B] Ale nikt nawet nie obserwuje ...:shake: Sara za to ma 160 wejść i 2 obserwatorów...[/COLOR] -
Kraków-Nie Widze Ale Ufam-Aniolek nas opuscil:([*]
moana replied to karusiap's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Biedny Trufelek :-( Jego wznowione pogrubione allegro: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=384305971 -
[quote name='jotpeg']jak to nikt?!!! czy na zdjeciu, na ktorym szykujecie sie do spaceru, Rudek szczeka i merda ogonkiem? :loveu::p:loveu:[/quote] Ano, Rudek szczeka i merda ogonem, a następnie, jak ja sie pochylam mocniej by założyć buta na nogę, Rudeczek wylizuje mi twarz ;) A potem wyjeżdżam od Rodziców, a Rudek piszczy przez dobę, nie je, niechętnie wychodzi na spacery i czeka na mnie pod drzwiami... A ja nie wracam :shake: Takie jego zachowanie nie ułatwia mi zadania, ciężko za nim nie tęsknić... Ech...
-
To jeszcze trochę zdjęć: Oj jak to świetnie, że już wychodzimy na spacer... [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/278/1fb5c784ec212682.jpg[/IMG][/URL] Na spacerze z kolegą :): [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images24.fotosik.pl/226/351032e772487d98.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/277/3b986a5d9bc85aa4.jpg[/IMG][/URL] Zmęczenie spacerowe... [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/277/49848222499d37ba.jpg[/IMG][/URL] :)
-
Bardzo prosimy o pomoc dla schroniska w Harbutowicach!!!!
moana replied to Mraulina's topic in Już w nowym domu
Mam teraz mocno ograniczony dostęp do sieci, niestety, ale chciałabym wystawić znowu psiaki na Allegro. Które wystawić? Albo, które mają allegro? :roll: Widziałam plakaty harbutowickie w Momo na Dietla :cool3: -
[quote name='Jagienka']Jak on się pięknie z każdym tłem komponuje :crazyeye::loveu: Uwialbiam jak psom sie marszczy czoło w skupieniu i zainteresowaniu :loveu::mdleje::oops::oops::oops:[/quote] Dziękujemy matce chrzestnej za odwiedziny! :) Czoło zmarszczone w skupieniu plus nastawione uszka-radarki to piękny widok, potwierdzam :)... Rudek najlepiej się komponuje z zielonym tłem, ale z innym oczywiście też... Taka już uroda największego psiego przystojniaka... :loveu::oops:
-
Świeże ( z wczoraj) zdjęcia Rudeczka w zielonościach :) Rudek ma się świetnie. Ciut schudł ... Kochany jak zwykle... [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images26.fotosik.pl/221/f4ef094469310ae9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/268/538abe528f622098.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images26.fotosik.pl/221/2c0547aef77d5c40.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/267/43ec0c605dbb05b9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/268/143103d29e843703.jpg[/IMG][/URL]
-
Bardzo prosimy o pomoc dla schroniska w Harbutowicach!!!!
moana replied to Mraulina's topic in Już w nowym domu
:kciuki: za Kleszczyka :kciuki: za Sadzę :kciuki: za innych... -
Kraków-Nie Widze Ale Ufam-Aniolek nas opuscil:([*]
moana replied to karusiap's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
No to ja chociaż wirtualnie odwiedzę biedaka... :roll: -
Pan Nóżka wreszczie ma swój wymarzony domek!!!
moana replied to betinka24's topic in Już w nowym domu
Przypominam pięknego trzyłapka! :roll: -
ZA TM Kraków Merlin od 2001 roku w schronie DOSTAŁA UDARU!
moana replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
Merlin szuka domu stałego!! -
Kraków - odsiadują dożywocie? Tola i Złom. Mają dom, wspólny!!!
moana replied to Jagienka's topic in Już w nowym domu
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images25.fotosik.pl/186/dd9afa233d1aba95.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/201/acd1da09fd933b59.jpg[/IMG][/URL] -
Kraków-rudy kudłacz,Prins po dlugim oczekiwaniu w swoim domku:):)
moana replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
Pokazuj się Prins! :roll: -
Bardzo prosimy o pomoc dla schroniska w Harbutowicach!!!!
moana replied to Mraulina's topic in Już w nowym domu
[quote name='ayla1']Chętnie bym zmieniła ale nie jestem w stanie edytować opisu na allegro,nie wiem czemu,wie ktos?mam nadzieję,że CBA nie zajelo mi konta...:cool3: [COLOR=DarkGreen]No tak, zapomniałam, ze jak już ktoś licytuje, nie można edytować opisu aukcji na allegro... [/COLOR] psy wydane od połowy kwietnia: Sonia Lala Brenda Zula Toska Drapcio Tosia Majki,Tarot,Berta-hotel chichuahua-w toku niezidentyfikowany szczeniak calkiem sporo ,jak policzyć :lol: [COLOR=DarkGreen]:klacz: sporo![/COLOR] -
Panie, dlaczego mi to zrobiłeś ? Dyzio w nowym domu.
moana replied to basia0607's topic in Już w nowym domu
Buda to chyba nie jest dobre rozwiązanie dla maluszka Dyzia :shake::shake::shake: -
Kraków-rudy kudłacz,Prins po dlugim oczekiwaniu w swoim domku:):)
moana replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
podnoszę :roll: -
Matko, jaki uroczy nochalek wciśnięty między zielone kratki... Uwolnić nochalka! :roll:
-
Bardzo prosimy o pomoc dla schroniska w Harbutowicach!!!!
moana replied to Mraulina's topic in Już w nowym domu
[quote name='ayla1']a propos aukcji charytatywnej... [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=364715715[/URL] ktoś może puścić ten link dalej w świat?[/quote] [COLOR=DarkGreen]Super! Rozsyłam wszystkim znajomym linka. Kupiłam 2:oops:cegiełki żeby dać dobry przykład. [/COLOR][COLOR=DarkGreen]:razz:[/COLOR] [COLOR=DarkGreen]Ayla1, zmień może w aukcji słowo 'Stoważyszenia' na 'Stowarzyszenia' co by nie raziło ;).[/COLOR]