Jump to content
Dogomania

sonia71

Members
  • Posts

    4636
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by sonia71

  1. o matko kochana:crazyeye: ... oj Ewanko nie wiesz o co kaman...:cool3: robią casting do reklamy pasy do zębów tej wybielającej :evil_lol:.... nie no muszę editować : [SIZE="3"][COLOR="#8b0000"]nobel dla Ewanki za zdjęcie [/COLOR][/SIZE]:crazyeye::crazyeye::crazyeye: furciaczek -no wiesz ...ja padam na kolana a ty jeszcze "że dodam...":loveu:
  2. [quote name='mestudio']Dla Molly będą pieniążki z bazarku roślinnego, ale ciągle czekam na ostatnią wpłatę. Może podajcie mi konto do przesłania pieniążków na pv.[/QUOTE] myślę zę trzeba konto księgowej Jo37 ,bo się pogubimy a ona przeleje Ewance wszystkie opłaty . bardzo dziękujemy:loveu::loveu::loveu: podaję na PW [SIZE="3"]EDIT: skończyło się allegro Molly- poprosiłam furciaczek o wznowienie .[/SIZE]
  3. [quote name='IVV']to niech te dwie pannice Molly i Polly wyskakuja na pierwsza[/QUOTE] IVV -spokojnie, nie rób nikomu nie potrzebnych złudzeń ,bo ktoś niedokładnie przeczyta posty i wyjdzie że tą drugą psinkę ,którą widziała Tola ,wyciągamy ze schronu i ma szanse na domek:shake: otóż narazie nie ma :-( nazwałaś ją już -i właśnie takie imię jej pasuje -ale ja nie podejmę się opieki nad nią ,mam duże tyły u Molly ,bazarkiem uzupełniłam pażdziernik ...i tylko tyle ....jak ktoś zerknie na pierwsze posty to policzy ...co wyszło ...a niestey nie każdego stać ....i co mam zrobić :-( otóż nie mogę nic :-(:-( tak więc proszę nie wciągajcie mnie w nic nowego -poczekajmy zobaczymy ,allegro poleci jeszcze i może to coś da...ale na spokojnie...
  4. [quote name='sacred PIRANHA']właśnie puściłam przelew na 30zł (wrzesien, pazdziernik, listopad), powinien dzisiaj jeszcze dojsc raz jeszcze przepraszam za taka zwłokę[/QUOTE] dziękujemy sacred PIRANHA :loveu: [quote name='Tola']Byłysmy dzisiaj w schronisku - na wybiegu otwartym jest sunia identyczna jak Molly:-( Podejrzewam, ze ktos porzucił 2 szczeniaki... Pamietam taką sytuację, ze ktos pozostawiał kiedys szczeniaki na róznych przystankach...[/QUOTE] szkoda że z tylu ogłoszeń Molly był tylko jeden telefon bo można by wykorzystać inne i wyciągnąć siostrzyczkę dla konkretnego domku ...szkoda ...:shake:
  5. przytulanki i mizianko dla Sigmusi :loveu:
  6. [quote name='Tola'] boks wyglada tak, a sunia to malenstwo [IMG]http://img85.imageshack.us/img85/3488/p1060997c.jpg[/IMG] [IMG]http://img169.imageshack.us/img169/4846/p1060998j.jpg[/IMG][/QUOTE] ta ilość jest przerażająca ...:-(
  7. [quote name='Rodzice Maciusia :)']czy to ta ruda sunia, tak? To ja jej zrobię zaraz :)[/QUOTE] Rodzice Maciusia-ale ty masz rozmach z tym allegero:crazyeye: -robisz je hurtowo ,wielkie pokłony dla ciebie:loveu:
  8. to i ja się witam z kruszynką Sigmusią to typ jaki bardzo lubię :Finka,Abby, :)
  9. [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images39.fotosik.pl/351/a4f7086aed38e0c7med.jpg[/IMG][/URL] piękna księżniczka kłania się z rana wszystkim odwiedzającym :loveu:
  10. ha ! to Mullista urosa faktycznie :) Ewanko.... ja wyznaję zasadę ....:lepiej się mile zaskoczyć niż mocno rozczarować ...więc jakby co to na chwilkę buzie na kłódki :)
  11. byłam w odwiedzinach u Dosi i Ewanko sterylka Molly gdyby teraz doszła do skutku to bylaby na takich samych zasadach -dzięki agadzie:)-czyli z akcji sterylkowej .
  12. poranne pozdrówka dla Ewanki(jak ręka?) i wiercipiętki-Molly :)
  13. mam problem z kompem w domu-jakby co bedę rano w pracy :( miałam ciekawy telefon z Warszawy w sprawie Molly ,pani miała pudla który jest już za TM,jest bardzo zainteresowana Molly ,wie o wizytach ,umowie i sterylce ,jeszcze zadzwoni oraz spróbuje się pokazać na wątku . Ewanko -już kiedyś prosiłam ale nie było jak ,może teraz się uda zrobić zdjęcie przy nogach człowieka żeby ocenić jej wielkość . oczywiście dobrej nocki dla wszystkich :)
  14. no Lilek to...fajna kobieta jest- wrażliwa, uczuciowa a Mollista na pewno skradła jej serducho i nie będzie miała sumienia jej nie zabrać :) nie no oczywiście Lilek decyduje i od niej bedzie zależało.
  15. ja na Facebooku próbowalam robic w Notatce ni ale tam nie mozna wkleić zdjęć :( Tak sobie myślę że jak za dwa tygodnie na sterylkę wieziecie Dosię do tej kliniki tak?to jakby tak była możliwość wzięcia malej to przecież tam w klinice oglądlęli by ją tak po "kobiecemu "i stwierdzili w jakim stopniu ma wykształcone zewnętrzne organy i może by coś poradzili.
  16. już się biorę za rekonasans :) szczerze powiem że też wolalabym zrobić sterylkę tym bardziej że mamy już zaklapane fundusze ,napisalam do zadry co ona na ten problem bo przeciż mają różne sunie. na Facebooku ja utknęłam na wstaweiniu zdjęcia :(
  17. ja wiem że nie wiemy ;) i miejmy nadzieję że ogłoszenia pomogą ...ale co jak nie będzie odzewu teraz , to twoja decyzja ile czasu nam dajesz na szukania miejsca ,wiesz jak jest, rzadko jest wolne od razu
  18. Ewanko to tak na dzisiaj znając za i przeciw pobytu Molly u Ciebie ,wiedząc że teraz pod koniec października ma ok 5miesięcy do kiedy mogłabyś ją mieć u siebie ?cały listopad jest jeszcze bezpieczny co nie? i jeszcze trochę grudnia czy już nie?
  19. Ewanko -już gdzieś tylko nie wiem na jakim wątku było poruszane kiedy ciachać młodzież i były 2 opcje-zależnie od weta 1. przed cieczką ale to wiąże się z nie do końca skończinym rozwojem suczki i może być nie do końca bezpieczne 2. po pierwszej cieczce (a tej przecież nie wiemy kiedy od 6miesiąca do 2 lat czyli zakończenia rozwoju
  20. a u Molly żadnego telefonu w sprawie domku :shake::-( cud dziewczynka a już prawie miesiąc jest w DT.
  21. [quote name='Tola']Ja denerwuję się przed tą wizytą; decydowanie i zabieranie jednego psa, gdy tyle ich czeka jest czasami ponad moje siły... Zawsze mam wątpliwosci, czy akurat zabrany został ten najbardziej potrzebujący... Tłumaczę sobie, ze przeciez wszystkich nie da sie uratwowac, ale zadna to ulga:-( A co z tymi, co wyglądają niezle, a są w schronie parę lat; jak na przykład Nuka z mojego banerka:-( Zawsze podchodzi do siatki, ale juz bez nadziei... Bo kto zechce zabrac starszą sunię? Ta sunia pamięta najgorsze czasy naszego schronu:-( To kolezanka z boksu Neski; Neska juz w nowym domu; moze i na Nukę przyjdzie czas, oby tylko doczekała...[/QUOTE] a wiesz Tolu ja myślałam że po jakimś czasie działania z bidulkami nabiera się takiego że tak napiszę brzydko "uodpornienia" -wchodzisz do schronu ,wypatrujesz,wyciągasz, ogłaszasz , wyodoptowujesz ,zostawiasz miejscówkę w sercu:multi: i... następna bidulka a tylko nowi przeżywają wszystko po 100-kroć ,śnią o przerażonych oczkach i myślą,myślą myslą ...co jeszcze można :-(zrobić
  22. [quote name='sacred PIRANHA']soniu nie moge wejsc w swoje pw, wyslij mi nr konta prosze na maila [email][email protected][/email][/QUOTE] sacred PIRANHA poszło mailem.:) [SIZE="3"][COLOR="#000080"]karolciasz28 -dziękujemy za ogłoszenia[/COLOR][/SIZE] :loveu::loveu::loveu:
  23. Mollista jest ogłaszana gdzie się tylko da:allegro., teraz robią się pozostałe ogłoszenia,ja daję ją na wątka "przygarnę psa" nie ma jej tylko na Naszej klasie (tu nigdy nie założe ponownie konta bo dość miałam łancuszków szczęścia od wszystkich znajomych brrrr, i Facebooku(probowalam na nim ale się nie udało na razie)
×
×
  • Create New...