Jump to content
Dogomania

sonia71

Members
  • Posts

    4636
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by sonia71

  1. ta i jeszcze ma ochotę na coś ;)tak ten jęzorek ...wisi ?! :)
  2. jutro po 15 idę po wyniki -wytrzymam ,wytrzymam ;) [B][COLOR="#4b0082"]wpłata na konto Pati: 1.:loveu:jogolcia@pdx 50zł.[/COLOR][/B] [URL=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=78776f2d37da77c7][IMG]http://images49.fotosik.pl/138/78776f2d37da77c7m.jpg[/IMG][/URL]
  3. ha! już u Birmana pisałam że zjadł jej ogonek ale jak widać i tam gdzie nie ma "czarnego " nie ma też i ogonka? przecie ona ma długi i puchaty? Ulkaaaa -pomocy ! a tak poważnie to ona ze stresu schowała go pod siebie jak dzikusek ???? matko kochana -weź że Polcia wyluzuj: jak nie smutna to z fochem i w dodatku na fotkach wygląda jak by miała z 10 lat -czy tylko ja tak widzę przez moje 4 oczy ;)-czy on bała się gości ,tam były też dwie małe dziewczynki ,jak reagowala na nie ?
  4. [quote name='malawaszka'] Polcia z fochem :lol: co za stary dziad się tu dostawia a ten się cieszy :loveu: a czemu ON zjadł Polci ogonek ???!!!
  5. lady- Polcia nie ma nic przeciez makaronom dla Dotki -szkoda że moje chłopaki to frytkojady ! pomyliłam pewnie -czy szwy Polci zdjęte ?
  6. ciekawe czy jutro będzie coś wiadomo -Patyśka a okupowalaś ty dzisiaj ławeczkę ?
  7. znalazłam fotkę z Pestką i Mają-tu widać że ona tyż mała :) [URL=http://img121.imageshack.us/i/p3310835.jpg/][IMG]http://img121.imageshack.us/img121/8736/p3310835.jpg[/IMG][/URL]
  8. oj Ulka -bo wiesz przecież że Polcia musiała ci (nam )dawkować postępy w smyczkowych siuśkach :) a to że dziewczyna poczęstowała się jogurtem w ukryciu to tego....no nie chciała ci robić przykrości i jawnie prosić a tak ...był gdzieś jakiś jogurt i go niema :) no tylko z tym niedzieleniem się z bliźnim to trochę przesadziła...:) ale wyrabia nam się panienka co nie ? ,ranka się goi,(pamiętaj proszę o fakturze i kartce),charakterek ciutkę złagodzony...teraz jeszcze odpowiedni domek i pozostanie ci tylko wspomienie a myslę że na dość długo ;) aaa,zaraz biorę się za allegro (jak komp mi pozwoli ,bo ostatnio jakoś szczególnie dla mnie złośliwy ) allegro Polly:[url]http://allegro.pl/polly-psia-panienka-szuka-swojego-czlowieka-i1543983305.html[/url]
  9. IVV -przecież wiesz ,że dla mnie to jesteś zwolniona z wszelkich dodatkowych poza "swoich "płatności -przystopuj troszkę ;) bo ducha płatniczego nam tu wyzioniesz a wiesz że masz być w super sprawna i wiosenno radosna :) mam nadzieję że te pąsy to z wrażenia !!!!bo jak z innego powodu to zaraz lańsko ;) no to się nagadałam -DZIĘKUJĘ BARDZO ! ja o niczym innym nie mysle -tylko że już coś wiadomo o wynikach a my tu w Zamościu musimy jeszcze pewnie poczekać do wtorku ,ale warto czekać by się przekonać że "dokonał się cud" i Patyśka ma krew w normie :)-TAK BĘDZIE !
  10. czochranko w kropeczki dla Pesteczki :)
  11. ja podglądam :) bo co pisać jak Szansa będzie miala już swój domek :)
  12. o matko kochana ! Liduśka -życzę ci szczęścia w nowym domku i szybko zapomnisz o Zamościu !
  13. Polcia jak tam ? masz w zanadrzu jakąś fajną niespodziankę :)
  14. jak dobrze że Patka przypadła Maji do gustu;) przytulano za łepek ...dzióbki dla dziewczynek :)w pyśki oczywiście .
  15. bardzo potrzebne są takie fotki :) bo Pestka była duża !? a z Mają wygląda małą :)
  16. o qurczę faktycznie Tayka gdzieś się zapodziała przy sesji :)
  17. takie fotki Huntera pięknie rozładowały wszystkim chumory :) krokodyl -faktycznie horrorowaty ;)
  18. zbiorę się w sobie ,spreżę i zobaczę co z tego wyjdzie ;) [B][COLOR=#4b0082]wplaty i wypłaty z konta Pati:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#4b0082]1.:loveu:Katarzyna T. Kraków 15 zł.[/COLOR][/B] [B][COLOR=#4b0082][URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9aad9da8f0066f81.html"][IMG]http://images37.fotosik.pl/134/9aad9da8f0066f81m.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/B] [B][COLOR=#4b0082]2.hotelik za kwiecień 300zł[/COLOR][/B] [B][COLOR=#4b0082]3.odrobaczenie 8zł.[/COLOR][/B]
  19. [B][COLOR=indigo]wpłata na konto Polly:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#4b0082]1.:loveu:Katarzyna W .T Kraków 10zł[/COLOR][/B] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9aad9da8f0066f81.html"][IMG]http://images37.fotosik.pl/134/9aad9da8f0066f81m.jpg[/IMG][/URL]
  20. witamy ponownie Asiaczku :)Polcia nam wyrasta na fajną dziewczynkę ,co prawda z charakterkiem ale i takie przecież mają fajne domki :)
×
×
  • Create New...