-
Posts
4636 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by sonia71
-
Hunter piękny i wesoły ,kto mnie pokocha ?Hunter już w DS !! Z
sonia71 replied to funia's topic in Już w nowym domu
[quote name='IVV']to prawda Zuniu :) piekny ten Hunterek ;)[/QUOTE] BOOOSKI "POSTRZELENIEC" (to ktoś taki ,szybki ,bystry i...lubiany :) -
zrobilam kolejne płatne ,wyróżnione ogłoszenie.
-
dodalam Polcię na następne wyróżnione płatne strony -MOŻE TO COŚ DA ...
-
event na Fb : [url]http://www.facebook.com/event.php?eid=149479191786680&pending[/url]
-
hej Patyśka-dzisiaj Polka zdominowała mój umysł całkowicie -mam nadzieję że i ty popluskasz się jak dojdzie twoja kolejka :) event na FB:[url]http://www.facebook.com/event.php?eid=149479191786680&pending[/url]
-
Ula a masz dojście do kupienia takich wędzonych tchawic i pasztetow -proszę sprobujmy jeszcze i to oczywiście cały czas ogłaszając - -tak dla testu i zostaw ją na jakiś czas dla sprawdzenia -jak nie to zamowię na allegro żeby przyszło do ciebie miałaś podać koszty fipreksu i wścieklizny -czy póżniej jak wolisz mnie obojętnie bo i tak będę na kresce .
-
to co robimy ,bo chyba w tym wypadku juz wszystko było...oprócz jednego i to jest chyba tylko wyjście: dom z warunkami takimi jakie sa potrzebne Polce i tylko i wyłącznie taki :( czyli ciągle oglaszam ją wszędzie płatnie ,wyroznione ...musi się trafić taki dom któremu wpadnie Polka na tyle że będzie ją chciał z dobrodziejstwem stanu czyli :pracą tAK ?????????? CZY COŚ JESZCZE INNEGO ?
-
lady ale to nie zastąpi jej posiłku ? czy to tylko taki mamlacz -muszę podpatrzeć gdzieś .
-
Asiaczku -Polcia po sterylce ,szczerze mowiąc miałam ndzieję że to ją tochę zmieni :( ona ma lub miala feromony -już nie pamiętam bo to było w styczniu jak Ula stosowala....kenel polamamła tzn jak? bo to chyba trudno zrobić ???? to żart i to głupi ..ale kołacze mi się w łepetynie -Polka bedzie się nadawala tylko do kojca :( na dwor ! aż ciary przechodzą -taki słodki pysio , taka-panda przytulanka z piękną lejącą trochę lessowatą sierscią,nic tylko na kanapy a tu....dooooopa! Ula a tam koło was nie ma jekiegoś szkoleniowca lub osoby która by ją trochę utemperowala? a i co myślisz o sławnym już tu kongu -moze kupię i zosatwisz zolzę na jakiś czas i zobaczymy -wtedy domek może by skorzystał z takiej opcji???
-
no to dalej ciągnę i wyróżniam ogłoszenia ale dodałam bardziej wyrazuiście że trzeba znią pracować, proszę zrób tą wśiekliznę -bo książeczkę masz ? i podaj koszt obu to doliczę do DT i prześlę razem .
-
czyli ciągle to co już wiemy :dom z ogrodem-dopisałam mieszkanie w bloku z terenami do ywbiegania i to chyba wykreslę jak się skonczą chociaż z drugiej strony mieszaknie w bloku czyli dom który ma doświadczenie z psami może sam znaleść rozwiązanie , na początek może kenel .... stała osoba to chyba jednak PRIORYTET :( a zresztą i tak nic się nie dzieje nowego z ogłoszeniami ...qurcze już nie wiem co lepsze więcej czasu u ciebie czy dom teraz....:(
-
[quote name='funia']Dziwny troszkę ten tytuł wątku .....Pechowa Pati.....Soniu ja bym zmieniła coś w tym tytule.W stylu kochająca na zabój przylepa pokocha za zawsze ...Lub coś w tym stylu ....[/QUOTE] masz rację-tytuł zmienie ...ale czy przez to pech braku domku opuści Patyskę to nie wiem ...ale niech tam
-
[quote name='ULKA12']W poziomie zniszczeń. Dzisiaj połamała mi nowiutkie plastikowe legowisko, nie mam pojęcia jak i po co?????[/QUOTE] to już teraz mnie przeraża -co będzie z ogłoszeniami ??? Ulka czy jeteś w stanie określić co ją prowokuje do niszczenia -to nie jest normalne i coś musimy z tym zrobić bo ona nie znajdzie domu ! a czy może być tak że ona jest zazdrosna i widzi jak zajmujesz się innymi psami i w krótkim czasie po tym po porostu odreagowuje -może musi być sama w przyszłym domku lub tylko jeden pies a teraz u ciebie torchę tłoczno -nie wiem tak to tylko luźne myśli po przecież przez jakiś czas było spokojnie :(
-
Hunter piękny i wesoły ,kto mnie pokocha ?Hunter już w DS !! Z
sonia71 replied to funia's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img228.imageshack.us/img228/1249/kartkawielkanocna1.jpg[/IMG] By [URL=http://profile.imageshack.us/user/soniuska]soniuska[/URL] at 2011-04-22 -
Mała delikatna Taya juz w cudownym domu w Szwecji:) Szczęścia malutka!
sonia71 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img228.imageshack.us/img228/1249/kartkawielkanocna1.jpg[/IMG] By [URL=http://profile.imageshack.us/user/soniuska]soniuska[/URL] at 2011-04-22 -
[IMG]http://img228.imageshack.us/img228/1249/kartkawielkanocna1.jpg[/IMG] By [URL=http://profile.imageshack.us/user/soniuska]soniuska[/URL] at 2011-04-22
-
[IMG]http://img228.imageshack.us/img228/1249/kartkawielkanocna1.jpg[/IMG] By [URL=http://profile.imageshack.us/user/soniuska]soniuska[/URL] at 2011-04-22
-
[IMG]http://img228.imageshack.us/img228/1249/kartkawielkanocna1.jpg[/IMG] By [URL=http://profile.imageshack.us/user/soniuska]soniuska[/URL] at 2011-04-22
-
Rozi - dzięki cierpliwosci i pracy DS już nie chce zniknąć! Mała w DS
sonia71 replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img228.imageshack.us/img228/1249/kartkawielkanocna1.jpg[/IMG] By [URL=http://profile.imageshack.us/user/soniuska]soniuska[/URL] at 2011-04-22 -
ABBI - mała biała chodząca łagodność POJECHAŁA DO DOMKU!!!
sonia71 replied to Murka's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img228.imageshack.us/img228/1249/kartkawielkanocna1.jpg[/IMG] By [URL=http://profile.imageshack.us/user/soniuska]soniuska[/URL] at 2011-04-22 -
[IMG]http://img228.imageshack.us/img228/1249/kartkawielkanocna1.jpg[/IMG] By [URL=http://profile.imageshack.us/user/soniuska]soniuska[/URL] at 2011-04-22
-
witam ,serdecznie KateKermit -jeżeli chcesz wesprzeć Polly i Pati -to podam ci konto na Pw-sytuacja wygląda tak że Polly ma do opłaty DT za kilka dni 300 zł a ma ok 100zl na koncie a Pati za maj ma opłatę 310zł. a ma 145zl.(bo 155 zł ma zabezpieczone na badania krwi )-konto poleciało :)bo sunie mają wspólne :)choć rozliczenia osobne .
-
Molly po sterylce ! [IMG]http://img576.imageshack.us/img576/1355/sam0131j.jpg[/IMG] By [URL=http://profile.imageshack.us/user/soniuska]soniuska[/URL] at 2011-04-22 [IMG]http://img638.imageshack.us/img638/3452/sam0130o.jpg[/IMG] By [URL=http://profile.imageshack.us/user/soniuska]soniuska[/URL] at 2011-04-22 [IMG]http://img806.imageshack.us/img806/850/sam0129p.jpg[/IMG] By [URL=http://profile.imageshack.us/user/soniuska]soniuska[/URL] at 2011-04-22 [IMG]http://img860.imageshack.us/img860/3290/sam0126.jpg[/IMG] By [URL=http://profile.imageshack.us/user/soniuska]soniuska[/URL] at 2011-04-22