Jump to content
Dogomania

guccio

Members
  • Posts

    16930
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    46

Everything posted by guccio

  1. Dla mnie obojętne abym sama nie musiała robić
  2. O takie jedzonko to ja uwielbiam o każdej porze dnia!!!
  3. Do murzynka od Jota67 herbatka Do wyborui jest dużo,dla wszystkich starczy
  4. No zapomniałam że w ciągu doby o tą być u Ciebie
  5. Kolacja,dla wszystkich starczy.Jest tego dużo Dla Mariusz też starczy To drugie to cepeliny - pycha.
  6. Tak jak u Ciebie na Roztoczu jestCzyli i mnie
  7. To ja coś Ci zostawię tylko co? Zapiekankę,nieśmiertelne placki z cukinii?
  8. I ja i biało czyli dużo starego śniegu i plus 4 i mgła
  9. To ta bieda Myszka. W dwóch etapach rwane zęby,posiew zrobiony a u niej ciągle nawracają ropne nadkażenia Zaczynamy od początku
×
×
  • Create New...