Ja wiem że szkoda,mi też fajnie i super z Wami.Ale ja sporo inwestuję w fanty i wystawiam na te kocie biedy z nadzieją,że warto.A sama widzisz jak to wygląda.
Szkoda ale muszę wymyśleć na ten moment coś jeszcze.Wiesz,że jakby nie fb nie dałabym rady utrzymać tej ferajny...
No i czas...