Jump to content
Dogomania

guccio

Members
  • Posts

    16935
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    46

Everything posted by guccio

  1. Radku proszę o chwilę cierpliwości. PW nie możesz przyjmować
  2. Radku drogi! Nic nie szukaj. To ja kupiłam torebkę z Warszawy Przy okazji miał przyjść i kalendarz bo dwie książki Twoje są u mnie. Pieniądze przyszły za fanty i wysyłkę,wszystko było ustalone ,było ok Teraz czekam w końcu z tego wyjdzie. W najgorszym przypadku odeślę pieniądze.
  3. Radku przecież do mnie przyjdzie torebka i tak.wiec kalendarz może razem z nią.
  4. Przecież kupiłam torebkę i z W - wy ma być wysłane
  5. Na mieszane nieźle np Radek u mnie na jeszcze dwie książki a i tak od Ula do mnie torebka którą kupiłam. To co Radek ode mnie paczka i z jednego końca Warszawy na drugi po kalendarz? Na szczęście więcej bazarków nie robię. A w tym przypadku jak komuś idę na rękę to powinien się że mną konsultować w sprawie dostarczenia fantów
  6. Z bazarku dla kotów z Chojnic od Ula - Feta 143 zł Właśnie poszedł przelew.
  7. Tzn Grazki są u Uli.CYli wysyłkę dzielić na 3?
  8. Aldrumka, paczkę z fantami,które są u mnie wyślę do Ciebie a Ula swoje dostarczy też do Ciebie.Tak jest dobrze? Czyli mam wysłać od siebie do mdk8, sunnynight,Grazki i Twoje?
  9. Rozliczenie bazarku na str.1 Bardzo proszę o sprawdzenie czy wszystko się zgadza.
  10. Z dwóch miesięcy,drobiazgi. Cała gruba reszta, zabiegi,leczenie,jedzenie na fb Pomagamy kocimi biedom
  11. Moje fanty mogę wysłać,poleciałaby mini za 11.99 zł.Wysylac?
  12. Może poczekaj na bazarek na fb,często robimy razem(zaraz po świętach)Jola Nowy Sącz,ja pod Zamościem.
  13. Joli droga świat jest mały Wysyłam paczki nie tylko z dogo,cala Polska jak długa i szerokaZa granicę też się zdarza A wszystko to dla kotów Inna sprawa na co by mi były bliki InPost mobilne,wyszukiwarki,kompresję,fb na dużą skalę w moim wieku? Czyli wszystko ma swoje dobre stronyMózg mi się chyba szybko nie zestarzeje
  14. Dziękuję.Zapisane.Te Fanty są u Uli -Fety w Warszawie.Czy masz jakąś możliwość odbioru?
  15. To jest Olinka i kawałek Bulilinka adoptowanego od nieżyjącej Ewu
  16. Uff, znalazłam,moja Olinka jest u nas prawie 14 lat
×
×
  • Create New...