Jump to content
Dogomania

guccio

Members
  • Posts

    16931
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    46

Everything posted by guccio

  1. Poproszę o konto,zaraz wpłacę+ wysyłka InPost,myślę że 20 zł wystarczy.
  2. Po roku walki z chorobami mogłam ogłosić Tosie i Zosię
  3. Po roku walki z chorobami mogłam ogłosić Tosie i Zosię Na razie nikt nie pyta
  4. I odpowiedź DORA1020 że to ja jestem winna nagonce. A Wtedy byłam bezplaatnym przeciez DT dla kotó od niej robiłam na szczebrzeskie kotybazarki,płaciłam do Murki Prawie 4 lata temu tak sobie załatwiła długi.
  5. Działam znać i tutaj też bardzo dziękuję
  6. Cieszę się a ta książka z biblioteki,tam można znaleźć co ludzie przynoszą,za darmo. Chociaż sporą odległość a ja tylko rowerowa często się wybieram. Tu i na FB sporo kasy się dla kotów uzbierało. A mówią,że książkami się nie naje
×
×
  • Create New...