I odpowiedź DORA1020 że to ja jestem winna nagonce.
A Wtedy byłam bezplaatnym przeciez DT dla kotó od niej robiłam na szczebrzeskie kotybazarki,płaciłam do Murki
Prawie 4 lata temu tak sobie załatwiła długi.
Cieszę się a ta książka z biblioteki,tam można znaleźć co ludzie przynoszą,za darmo.
Chociaż sporą odległość a ja tylko rowerowa często się wybieram.
Tu i na FB sporo kasy się dla kotów uzbierało.
A mówią,że książkami się nie naje