Jump to content
Dogomania

guccio

Members
  • Posts

    16932
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    46

Everything posted by guccio

  1. Cieszę się a ta książka z biblioteki,tam można znaleźć co ludzie przynoszą,za darmo. Chociaż sporą odległość a ja tylko rowerowa często się wybieram. Tu i na FB sporo kasy się dla kotów uzbierało. A mówią,że książkami się nie naje
  2. Żadnych kosztów dodatkowych i tak do mnie szla torebka.Radek nie musiał specjalnie ganiać po Warszawie i osobno ode mnie mieć wysyłkę książek Wyegzekwowanie wysyłki to prywatne Twoje ataki chyba na cztery ręce bo jednocześnie SMS,mesenger i do tego dogomania w jednym czasie I napisanie że pieniędzy nie ma bez sprawdzenia. I musiałam poblokować kontakty To jeszcze napisz ile z bazarków na fb na mojej grupie w ciągu niecałych 2 miesięcy. Mi chodziło o pomoc kotom jak mam możliwość a nie podporządkowałem się w sprawie kalendarza i zostałam nagle wróg.
  3. Jeszcze raz wyjaśniam U mnie dwie książki Radka Do mnie i tak paczka z torebką którą kupiłam za paczkę płaciłam ja. Narobił się problem bo " po co kalendarz do mnie jak Radek z Warszawy" I nie parę ulic dalej jak usłyszałam ale droga przez most i przebijanie się przez srodmiescie Buty w Warszawie
  4. @Aldrumka Torba termiczna dla mdk8 jest w paczce wspolnej
  5. Za zakupiona torbę 70 zł przelałam do sue tak jak umówiliśmy się z Poker 70 zł na moje tymczasowe dopiszę na wątku POMAGAMY
  6. Wysłana wspolna paczka do Warszawy. Wysłane do Radka.
  7. Przelew z 4 grudnia. Zaznaczam,że nie miałam wtedy żadnych wpłat z bazarku.Wiem że wszyscy są bardzo solidni, płacą więc wyłożyłam z własnych.Zeby koty z Chojnic miały jak najprędzej.informowalam o tym prywatnie na mesenger,SMS-em i tutaj na wątku.
  8. Jutro odbieram paczkę i wszystko razem zaraz wysyłam.
  9. .Dzisiaj wpłaty od Koja,Aldrumka,,sunnynight,mariusz pp Dziękuję.
  10. Znalazłam ale nie mogę napisać - pisze brak uprawnień i woła kod
  11. Nie mogę znaleźć zamkniętego bazarku z portfelami,do kupiłabym do wysyłki z torbą.
  12. Od prawie 2 lat nie może pisać.Zalozyla drugie konto i jest to samo u. niej.Zaraz wysyłam PW
  13. Połowę dla sue- ma u siebie 30 kotów,leczy, kark,szuka domów. Dzięki nas odległość 10 km,obie jesteśmy bez samochodów ale jak jest potrzeba Ania zawsze pomoże. Niedawno przechodziłam ciężki covid i w tym czasie stara kotka u mnie zaniemoglaZabrala, ogarniała leczenie. To tylko jeden przykład i piszę to bo nie może pisać na dogo. Ja mam tymczasowy ale chcę jej pomóc w podzięce za to że ma tak wielkie serce. Jest tylko problem,że Ania osobisci na dogo nie potwierdzi wpłaty chyba,że na mesenger do wtedy ja mogę wstawić potwierdzenie na moim wątku POMAGAMY 50% na tymczasowe u mnie
  14. To ja poproszę o torbę za 140 zł
  15. Czy ja dobrze liczę? 140 zł i torba moja.I decyduję na jaki cel?
  16. Wysłane PW oprócz Jo -37 która zapewne ma pełną skrzynkę. Pisze Jo -37 nie może przyjmować wiadomości.
  17. Radku proszę o chwilę cierpliwości. PW nie możesz przyjmować
  18. Radku drogi! Nic nie szukaj. To ja kupiłam torebkę z Warszawy Przy okazji miał przyjść i kalendarz bo dwie książki Twoje są u mnie. Pieniądze przyszły za fanty i wysyłkę,wszystko było ustalone ,było ok Teraz czekam w końcu z tego wyjdzie. W najgorszym przypadku odeślę pieniądze.
  19. Radku przecież do mnie przyjdzie torebka i tak.wiec kalendarz może razem z nią.
×
×
  • Create New...