Jump to content
Dogomania

guccio

Members
  • Posts

    16929
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    46

Everything posted by guccio

  1. Nie wymiarami tylko wymiatam i też lubię zupy a najbardziej krupnik z wymiecionymi z z lodowki
  2. Na takie dania mówię np zupa śmietnik Wymiarami z lodówki co zalega, przeważnie wychodzi pyszne. Problemy w tym że nigdy potem nie wyjdzie takie same
  3. Niańczenie Myszki Jak kangur chodzę z nią przez godzinę żeby na 100% być pewna że nie zwróciła tabletek
  4. Zaczęłam i zrezygnowałamLata temu czytałam,teraz jakoś ciężko idzie.
  5. Dziękuję Kamili.Sama nie wiem jak daje radę.Dobrze, że trzynastka była,miałam z czym startować z leczeniem Myszki. Zaraz wysyłam PW
  6. Hop sam na dobranoc. Idę czytać Szwejka - wygrzebałam w swoich zbiorach
  7. Mamy za sobą 24 dni z 84 Myszka jest dzielna baba - dobrze reaguje na leczenie Mamy leki do 17 mają Koszt 840 zł Przeszliśmy na tabletki.
×
×
  • Create New...