Jump to content
Dogomania

guccio

Members
  • Posts

    16975
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    47

Everything posted by guccio

  1. Cały czas trzymam za " mordkę" i za Ciebie i Igusia i "lepszą połowę".
  2. Zgadzam się całkowicie z powyższymi wpisami. Przeszłam przez usypianie dwa razy. Plakalam,serce bolało.....Ale wiedziałam, że to dla dobra tych naszych kochanych...
  3. ZAPRASZAMY
  4. Mam nową tymczske-Jozia. Starsza koteczka po przejściach. Później wstawię wątek Józi.
  5. Właśnie,20° to w sam raz.
  6. Jak tylko zameldują się na koncie dam znać.
  7. Podaję jej tylko pasztety,jeszcze rozdrabniamy widelcem.
  8. U Pelasia był wet.Znowu ma problemy z jedzeniem.Tragedii nie ma ale stan zapalny jest i to utrudnia jej jedzenie. Koszt-65 zł
  9. Pelasia bardzo lubi rybne karmy.
  10. Biedne psiaki i kociaki no i my.
  11. Super jest.Wspolnymi siłami udało się!!!!!
  12. To tylko sugestie.Moze coś z uchem wewnętrznym,bo mówiłaś,że zewnętrzne Ok.A za uchem drapie i wydrapuje.
  13. Pelagia też gubi ale nie "łysieje". Może tarczyca?
  14. Jak by nie było,biedak potrzebuje pomocy na już...
  15. Z Wywłoczki do Kosobody najmniej 15-18 km i drogi bardzo ruchliwe.
  16. Moje tak samo,szczególnie Czarek.Caly dzień śpi a w nocy łazi po mnie.
  17. To jest problem z tym sikaniem.Z jedzeniem też.Ale tutaj to może upały wpływają.
  18. Maleństwo i Skrzypek? Jak tak to super!
×
×
  • Create New...