Jump to content
Dogomania

guccio

Members
  • Posts

    16973
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    47

Everything posted by guccio

  1. Dziękuję, lepiej Na tyle, że podałam kotom pierwszoa dawkę leku od giardii. Za tydzień następna przez 5 dni,potem test.Jak wyjdzie ujemny będę mogła ogłaszać Wieczorynkę.
  2. Ja to widzę tak:łapkami po strunach i jest zabawa
  3. Na początku tygodnia wpłynęło na konto,dla kociarni 270 zł z bazarku Jola&Tina.
  4. Wydatki marzec 50 zł dołożyłam do wydatków weterynaryjnych na Pelagię (było ogólnie 350 zł) Wydatki w marcu 326.55 zł
  5. Witaj Kamilo.Sie wychorowałam tylko brak sił...."wybycze" się z konieczności za wszystkie czasy.... Dzięki za wsparcie.
  6. To,że Sonia znalazła domek to wielka zasługa Sue.Na FB na różnych grupach opisywała historię Soni, szukała... Co do Pelasi-jest dobrze. Dobrze,że wszystko udało się z nią ogarnąć -Ja leżałam z gorączką.Kolega dowiózł Pele do Sue,potem przywiózł. Jakoś udało mi się podawać zalecone leki. Do tej pory nie wyszłam z choroby,to już 9 dzień.Covid i choroba nerek.
  7. I jeszcze Sonia z krzywą główką,bialaczkowa ma od wczoraj DS.
  8. Pelagia miała wczoraj zabieg usunięcia korzeni zębów tkwiących w dziąsłach. Dzisiaj już bryka.
  9. Takie zdjęcie Igi przed chwilą dostalam
  10. Nie odzywam się ale wszystko czytam. Cały czas kibicuję,ciepłe myśli przesyłam.
  11. Leczenie pierwotniaków. Na Wieczorynkę -11,70 zł. + 10 zł na dojazd do lecznicy(zdjęcie szwów)
  12. Okazało się,że to masywna reakcja alergiczna na nici.Do obserwacji,za dwa tygodnie powinno być lepiej.
×
×
  • Create New...