Jump to content
Dogomania

guccio

Members
  • Posts

    16973
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    47

Everything posted by guccio

  1. Zaraz przeleję 32 zł na Kire z bazarku. Nikt od Kiry nie przyszedł,żeby chociaż hop.... Od końca października ,zaczynając od Kudlaczka spłynęło z moich dogomaniackich i z poza dogo 1168 zł.Fanty były wspólne z Alaskan,czyli wyszło na moje i Wasze X2 Czy moje zaangażowanie ma sens? Proszę mi nie pisać "ja pracuję". Też pracuję,dorabiam do najniższej emerytury.Mam 4 tymczasowe schorowane,4 stare adoptowane,niepełnosprawnego syna... Przelało mi się, możecie strzały w dół -wasza sprawa I pytanie-gdzie 308 zł przelane z ostatnich bazarkow na FB,na kogo poszły?
  2. Właśnie odebrałam karmę na kwotę 208 zł. Sprzedane to co nie poszło na dogo- na innym pomocowym. Feringa puszka + Smilla sucha
  3. Dostaliśmy pozdrowienia Waży 3.5 kg,jechała z wagą 2,20
  4. To nie pierwszy i nie ostatni przykład jak można wykorzystywać nieszczęście zwierząt.
  5. ZAPRASZAM https://www.dogomania.com/forum/topic/358829-małyszybki-bazarek-w-opcji-cw-i-kt-na-potrzeby-kocich-tymczasówkoniec-2-lutego-o-godż20-tej/#comment-17960726
  6. ZAPRASZAM
  7. A pani od Bolo twierdzi, że wyjątkowo grzeczny kotek,nie drani,chodzi za nią jak pies,łasi się,nawet po kociemu gada To już prawie dwa lata jak Bolo pojechał na swoje...ale ten czas leci...
  8. Sonia jest na etapie przygotowań do sterylki tzn. jeszcze trzeba ją zaszczepić (czwartek)i za dwa tygodnie na zabieg.Bardzo fajna jest, główkę mniej przekrzywia ale jednak... Sue zadecyduje co z główką.Ona ogarnia koszty wet.ja karmię i dbam żeby w pupę było ciepło.....
  9. Dotyczy bazarku,pomyliłam.Wpisze na bazarku
  10. Dopiero po sterylce-koniec lutego.Jeszcze nie ma pół roku Wetka,która ja prowadzi nie chce za szybko.Twieddzi, że musi mieć ok.7 miesięcy.
  11. O to,to...bazarek bez Ciebie?No nie wyobrażam sobie...
  12. Zapraszam https://www.dogomania.com/forum/topic/358637-cdwspólnychdo-28012023-do-20-tej/#comment-17955451
  13. Zapraszam https://www.dogomania.com/forum/topic/358637-cdwspólnychdo-28012023-do-20-tej/#comment-17955451
  14. Zapraszam.
  15. Bardzo fajna,jeszcze szczepienia,sterylka i pojedzie do azylu dla białaczkowych,tam bez klatki będzie żyła z innymi bialaczkowymi
  16. Dzisiaj jadę z Sonią na drugi zastrzyk tlukacy tasiemca. Apetyt jest,bardzo przymilna.Ze względu na to,że test wykazał nosicielstwo białaczki musi mieszkać w klatce bytowej.Sa jeszcze trzy zdrowe-nie możemy ryzykować. Wyjmuję ją z tej klaty, biorę na ręce,wyglaskam,wyprzytulam-bardzo to lubi.
  17. Przelałam 114 zł z bazarku. Poproszę o potwierdzenie jak już kasiorka będzie na konciehttps://www.dogomania.com/forum/topic/358428-zakonczonydzisiaj-koniecdolozone-od-nr-74na-zabiedzon%C4%85-suni%C4%99-od-alaskan-i-moje-tymczasowe-kotydo-30-go-grudniagod%C5%BC20-ta/page/13/#comment-17954898
×
×
  • Create New...