Jump to content
Dogomania

guccio

Members
  • Posts

    16973
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    47

Everything posted by guccio

  1. Kota za kark,że złości rozdziawia paszczę i tabletkę na końcu tych nożyczek a właściwie szczypczyków w gardziolo
  2. Dzięki kochany skarbniku Wieczorynka!!¡! Dam znać jak"doleci"
  3. Małe albo duże pocieszenie- z pomocą nożyczek,które pożyczyła p. Weterynarz udało się podać lek
  4. pięć dni w pierwszej serii było,potem 10 przerwy i znów 5 dni. Z tego wszystkiego zapomniałam spytać czy teraz tak samo. Wszyscy,którzy mieli z tym doczynienia twierdzą,że ciężko idzie leczenie
  5. Musimy wrócić do poprzedniego leku po którym koty wymiotowały,pienily się.Metronizadol. Dzisiaj podała pani wet. Pożyczyła takie nożyczki do podawania.Jak nie dam rady-sama poda bezpłatnie tylko muszę kota dostarczy,ć a mam dość daleko.
  6. Dzisiaj robiłam test na giardie Wieczorynce. Niestety-dalej pozytywny
  7. I fotografujący ma talent
  8. Skąd ja to znam?Twardo jeszcze pół biedy,gorzej na mokro....podłoga jakby nie była nie wytrzyma...
  9. Zapraszamy https://www.dogomania.com/forum/topic/359462-pozbierane-swojedarowaneczyli-wszystkiego-po-trochudo-3-maj%C4%85-do-godziny-20-tej/#comment-17982855
  10. ZAPRASZAMY https://www.dogomania.com/forum/topic/359462-pozbierane-swojedarowaneczyli-wszystkiego-po-trochudo-3-maj%C4%85-do-godziny-20-tej/#comment-17982855
  11. Maćka też miałam zfilcowanego na tyle. Później zadzwonię i powiem Ci co robiłam.
  12. Pierwsze podejście to były tabletki...masakra.Slinotok,piana.Zapytalam Jaaga.Polecila Zentel zawiesinę. To lek dla ludzi ale w/g opinii kociarzy i psiarzy sprawdza się.
  13. Syn zrobił fotkę.Jak długo z nią jest to przechodzi jej"total brykanie" Wszystkie fotki małego ukropka to jego dzieło.
  14. W niedzielę zaczynam podawać kotkom 2 dawkę leku na giardia. Umówiłam już Wieczorynkę na test. Trzymajcie kciuki żeby lek wytłukł to dziadostwo.Czas najwyższy żeby siwa rozrabiaka poszła na swoje.
  15. Znam od Sue całą historię,tego nie da się opisać,mało szok-zamordowac.....tylko potem do kicia by zamknęli....
  16. Jestem u Zmorka. Trzymałam za niego mocno kciuki i dalej trzymam.
×
×
  • Create New...