-
Posts
18622 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Asior
-
kiwi to dobrze, bo czułam się taaaaaka stara :D
-
[quote name='Ela_and_Krzys']Asior, będziemy Cię wspierać ale od poniedziałku dopiero :([/QUOTE] no to świetnie, ze już od poniedziałku , bo szczerze powiem jestem przerażona :roll: bo niewiem czy podołam z tym wszystkim :oops:
-
kiwi własnie Anashar nie był pewnien Twojego przybycia w sobotę..... To dobrze bo podejrzewam,z ę sama nie podołała bym skoro tylko przy pełnoletnich osobach nieletni mają zbierać podpisy....Biorę jeszcze swoją psiapsiółke do pomocy (letnią ;) ) Kurcze ale musicie przyznać, zę jak na tak duze miasto jakim jest Kraków to raczej lipa jeśli chodzi o ilość chętnych:mad:
-
a w Krakowie nadal pustki mamy kilka osób ale wszystkie nieletnie :( Jestem chyba jedyną "letnią" ehhhh gdzie Ci miłośnicy zwierząt z Krakowa :(
-
moze znowu do interwencji zgłosić. medar napewno ma namiary ...skoro zajęli się sprawa Ozziego to moze i tym się zajmą :( mam taką nadzieje :(
-
no dokładnie, będą kombinować żeby obejść przepisy
-
Psiaki z fabryki domów w Radomiu-było 17, zostały 3 dorosłe sunie...
Asior replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
:loveu: bosszzhhee jaki on sliczny:loveu: -
Schorowana DOBCIA juz zdrowa!! :) u UUUliii do końca swoich dni:))))
Asior replied to majafaja's topic in Już w nowym domu
podnoszę....... jak tylko będzie wiadomo, czy sunia nie ma nosówki to będziecie ja mogli wziąść???? Jak wam nie będą chcieli wydać to postraszcie może telewizją :( czasem to działa...tylko kurcze zeby u nich nie wywolało odwrotnego skutku :/ -
mysle że jak będzie obowiązek chipowania psa to będzie mniej porzuceń, bo łatwo będzie można dowiedzieć kogo jest psiak i kto się go "pozbył"
-
[quote name='Formica'] uwazasz ,ze takiego zakazu nie powinno byc??[/quote] nie oczywiście, ze powinien być, ale trzeba go tak sprecyzować żeby nie było później niejasności. Bo takie sytuacje jak moje też się zdarzają (choć i nie rzadko ludzie biora freciocha z adopcji a potem go sprzedają :roll: )
-
[quote name='Mrzewinska']Miot znaleziony w smietniku moze byc rozdany przez tego, kto go znalazl lub rozdany z azylu, nie sprzedawany. Zofia[/quote] własnie mam taki miot ze śmietnika w domu , ale.......zapłaciłam za niego gościowi i chcę tylko odzyskać tyle pieniędzy ile za nie zapłaciłam :roll: czy to też będzie zakazane......
-
[quote name='Agata Balu']Asior a nie zauważyłaś/łeś w poście Zofii wytłuszczenia??? Kolejne bicie piany.[/quote] nie kochana ja nie bije piany :shake: rany boskie wy juz macie obsesje ze wszyscy was atakują..... WYTŁUŚCIŁAM JA ja , zeby pokazać o co mi chodzi..... i ze nie zgadzam się z tym co napisała Zofia... czy każdy kto z Wami się nie zgadza jest Waszym wrogiem :roll: ???Czy poprostu jesteście nastawieni na NIE do fretowiczów:roll:
-
[quote name='Mrzewinska']Acha, ktos krytykowal fakt, ze hodowcy fretek prowadza chow wsobny. To jest jedna z metod hodowlanych dla uzyskania nasilenia okreslonych cech zwierzecia i [B]nie przynosi - stosowana rozsadnie - szkod dla dobrostanu zwierzat. [/B] Zofia[/quote] no to mamy zupełnie inne informacje.PRZYNOSI SZKODY chow wsobny!!!!!! Tak jak w przypadku każdego innego zwierzęcia, moga urodzić się zwierzaki chore, z wadami genetycznymi , i nikt mi nie wmówi ze tak nie jest, gdyż wypowiadali się na ten temat specjaliści zajmującymi sie dokładnie fretkami, dlatego wybacz ale wg mnie nie jest prawdą to co piszesz.....
-
[quote name='ARKA']SM nie moze bo nie ma takich uprawnien. Nie znam waszego statutu-jesli gdzies jest-podaj mi prosze link. .[/quote] [URL]http://www.fretka.org.pl/fretka/pol/onas/statut.html[/URL] oto link do naszego statutu
-
Stowarzyszenie ma pewne prawa ale nie ma TAKICH aż zeby mógł zainterweniować ....bo skoro straż miejska nie moze to chyba nie wierzysz w cuda,że Stowarzyszenie będzie mogło miec większe prawa:/
-
Marian kurde nie wygłupiaj się ....masz wiedzę możesz pomóc , moze w końcu zrozumieja ze tylko chciałeś dobrze :(
-
[quote name='ewaf']Dajcie spokój dziewczyny, to jest rozmowa na zasadzie Ping-Pong, nie chcą to nie wchodzimy z butami na nie swoje podwórko, [B]zresztą juz błyo w innym temacie powiedziane ze skrytykowaliśmy petycje bo nie było w niej słowa fretka. Ja mowie pas.[/B][/QUOTE] Ewuś to mnie też dobiło....jakbym dostała w pysk :( a od samego poczatku jestem zaangażowana w sprawe i staram sie pomagać jak mogę :( Ale to i tak mnie nie zniechęci :-(
-
Psiaki z fabryki domów w Radomiu-było 17, zostały 3 dorosłe sunie...
Asior replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gandzia']Nie, już nocleg jest załatwiony:)[/QUOTE] bossssko ;] jednakże jesli mogła bym pomóc w jakiś sposób to piszcie ;) -
Istnieje Stowarzyszenie Hodowców Fretek ([url]http://fretka.org.pl/[/url]) ale tak jak napisała Jo, wykręcaja się w Tozach że nie ma jasno określonego przepisu który mówił by w jakim wieku należy sprzedawać maluchy. Niestety jest to nagminne, ze maluchy w sklepie mają po 5-6 tyg, a na róznego rodzaju giełdach, nawet 4 tygodniowe sa proponowane...... Mamy za sobą wiel akcji mających na celu poprawe warunków jakiegoś ogonka w sklepie, ale zazwyczaj ani straż miejska ani toz nie pomagają nam tylko spychają "robotę " jedni na drugich (Toz twierdzi zę nie może bez policji a policja na to ze to do tozu należy :/ ) Paranoja !!!!! Dopóki istanieją tzw hodowcy masowi którzy "produkują" "pokemony (to tzw mieszanie rozniactych masci w celu uzyskania fajnego kolorku dopuszczając nawet hodowle wsobną), dotąd będą od nich kupowali sklepikarze (bo tanio) Własnie po to m.in. powstało Stowarzyszenie, aby próbować poprawić choć trochę warunki ogoniastych m.in.w sklepach.
-
[quote name='medar'][B]UWAGA![/B] Jest pomysł, aby na akcje zbierania podpisów zabierać swoich pupili ( oczywiście psy muszą być łagodne i na smyczy, a duże w kagańcach). Emir ma pomysł aby robić dokumentację fotograficzną z akcji zbierania podpisów. Oczywiście zdjęcia musiałyby być robione bez fotografowania twarzy osób podpisujących lub za ich zgodą.[/QUOTE] a z freciochami można :p ?????
-
Psiaki z fabryki domów w Radomiu-było 17, zostały 3 dorosłe sunie...
Asior replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
czyli co?? już nie trzeba noclegu dla malucha???? -
Psiaki z fabryki domów w Radomiu-było 17, zostały 3 dorosłe sunie...
Asior replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
kurcze ja juz uruchamiam kontakty i dam znac czy ktoś przechowa :) Pixie puść mi bzyka na mojego koma (698-684-638) zeby mi sie wyswietlił Twój numer bo zaraz będe w drodze do domu i nie będe mieć dostepu do neta....a jak znajdę ten nocleg dla malucha to chciała bym od razu dać Ci znać ja niestety nie mogę bo mam w tej chwili w domu 7 freciochów i psa który nie toleruje innych psów :( napisałam do Anashara i moze coś znajdziemy ..... słuchajcie....Anashar powiedział że na stówe znajdziemy nocleg, tak wiedziec to napisze:) -
Psiaki z fabryki domów w Radomiu-było 17, zostały 3 dorosłe sunie...
Asior replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
w Krakowie piknie, nawet słonko niesmiało wyszło :) Buziaki dla WSZYSTKICH WAS za to, ze jesteście dobrymi ludźmi :) -
słuchajcie, chyba część z tych blogów już zamkneli (mnie przynajmniej dwa z nich się już nie otwierają :diabloti:
-
kurde Anashar, trzeba było mi jakoś dać znać na koma ze coś organizujecie :( Nie miałam czasu wejść na dogo....... Cholera..... I co byliście tak wogóle?????