-
Posts
4425 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Anashar
-
Rex przepiękny ONek - niedoczekał domu, odszedł za TM.
Anashar replied to BosiaB_86's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Podstrona Rexia ujuż stworzona, ale ze wrzuceniem musi poczekać do całkowitej aktualizacji którą zrobię jutro (w zasadzie dzisiaj, jak tylko się wyśpie ;)) A tak apropo przydałyby się zdjęcia Rexa w pełnej okazałości :) -
SUWAŁki... Wilczunia czeka juz tak długo.. Freja ma dom !!!
Anashar replied to emdziolek's topic in Już w nowym domu
Wrzucę sunie na [URL]http://owczarekwpotrzebie.com[/URL] tylko błagam wymyślcie jej jakieś imię, bo nie chce jej wrzucać jako bezimiennej :( -
Ile jeszcze bedzie tych psów po wypadku ? Kornelia ma juz dom !!!!
Anashar replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
Kornelia już na stronie adopcyjnej łowczarków ;) -
Mam propozycje domku dla Irmy, asik89 z Toba sie kontaktowac w tej sprawie?
-
Szukajcie, jeśli ten pracownik łamie przepisy a Wy potraficie to dowieść to napewno go wywalą. Kacha ma rację - teraz każda praca jest ważna, więc napewno kogoś znajdziecie. Albo pogadać z kierowniikem i przedstawić mu wasze zdanie - sam pracownik nie może wam zabronić przychodzenia do schroniska.
-
[quote name='Asior']nooa jak spóźnisz się z zapłatą jeden dzień to Ci wyłączają... ajak oni zawalają to jest OK :angryy:[/quote] I jeszcze na maile nie odpisuja... Jak jutro po powrocie z rentgena nie dostane odpowiedzi to do nich zadzwonie i im wygarne co o nich mysle :angryy:
-
Wiem :( 5 razy pisałem do dostawcy serwera i **** mi nie odpisali :angryy:
-
Asior, masz nowe zdjacia Figusia?
-
Widze, ze Klusek juz ladnie zaczyna rozrabiac :evil_lol: A co do uszek - mojemu ONkowi do tej pory stoja tylko czasami pod wiart :evil_lol: choc juz ma 2 lata, to dlaej jest taki ciapek z klapnietymi :diabloti: A co do coroby Dorothy, to naprawde lepiej idz do lekarza. Ja domowym sposobem miesiac sie leczylem i nie wyleczylem po zaraz znow wszystko powrocilo. Dopiero po antybiotyku przeszlo. Teraz jak zlapiesz jakies paskodztwo to mozesz leczyc to miesiacami, jesli nie bedziesz miala odpowiedniego leczenia. Naprawde, nie ryzykuj ;) Ktos musi sie psami zajmowac, a jak sie calkiem rozlozysz to co bedzie?:razz:
-
KRAKÓW-Krystian! I stał się cud!!! Zamieszkał w mieszkaniu Pani Eli
Anashar replied to Asior's topic in Już w nowym domu
[quote name='Asior']Krystku w góre w czwartek Twoje zdjęcie będzie w programie "Kundel bury i kocury"...... może cię ktoś zauważy...[/quote] Tylko zdjecie? :-(