Jump to content
Dogomania

Anashar

Moderators
  • Posts

    4425
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Anashar

  1. Asiamm - psiak ma wątek? Jak ługo jest w schronisku? I wymyśl mu jakieś imię, bo już postanowiłem, że bezimiennych iw wrzucam ;) Fiona.22 - mogę liczyć na zdjęcia w wyższej rozdzielczości? Te są niestety słabe...
  2. Podstrona Rexia ujuż stworzona, ale ze wrzuceniem musi poczekać do całkowitej aktualizacji którą zrobię jutro (w zasadzie dzisiaj, jak tylko się wyśpie ;)) A tak apropo przydałyby się zdjęcia Rexa w pełnej okazałości :)
  3. Wrzucę sunie na [URL]http://owczarekwpotrzebie.com[/URL] tylko błagam wymyślcie jej jakieś imię, bo nie chce jej wrzucać jako bezimiennej :(
  4. Kornelia już na stronie adopcyjnej łowczarków ;)
  5. Nie, zaraz wrzucam je na stronę i tam już będą ;) Ostatnio miałem pewne kłopoty wiec nie aktualizowałem strony:( Mam pytanie, jakieś ONki poszły już do nowego domu z tych co są na stronie?
  6. Kurcze, aż nie wierzę w to co przeczytałem :) Ale nie zapeszam :thumbs::thumbs::thumbs:
  7. Widzę, że skoro dziewczyny już napisały oficjalnie (wcześniej nie chcieliśmy zapeszyć ) Mogę już zmienić tytuł wątku :)
  8. Mam propozycje domku dla Irmy, asik89 z Toba sie kontaktowac w tej sprawie?
  9. Szukajcie, jeśli ten pracownik łamie przepisy a Wy potraficie to dowieść to napewno go wywalą. Kacha ma rację - teraz każda praca jest ważna, więc napewno kogoś znajdziecie. Albo pogadać z kierowniikem i przedstawić mu wasze zdanie - sam pracownik nie może wam zabronić przychodzenia do schroniska.
  10. Umieszcze, jak tylko serwer znow zacznie dzialac... Juz patrze na tamten watek.
  11. [quote name='aisaK']Raczej tak, bo to kartki dobkowe będą :cool3: No nic, poczekam cierpliwie....;)[/quote] A jakies specjalne wymagania co do pozy etc.? :evil_lol:
  12. [quote name='Asior']nooa jak spóźnisz się z zapłatą jeden dzień to Ci wyłączają... ajak oni zawalają to jest OK :angryy:[/quote] I jeszcze na maile nie odpisuja... Jak jutro po powrocie z rentgena nie dostane odpowiedzi to do nich zadzwonie i im wygarne co o nich mysle :angryy:
  13. [IMG]http://img410.imageshack.us/img410/5155/jezrockjh2.jpg[/IMG] Jego nowy kolega :D [IMG]http://img115.imageshack.us/img115/5576/jezpu3.jpg[/IMG]
  14. Asiamm - nie moge teraz sie z serwerem polaczyc, wiec nie wrzuce :( Kocham firmy hostingowe...
  15. [quote name='aisaK']A masz jakąs swoją straszą pracę, którą można wykorzystać na kartkę? Jesli nie, to cierpliwie poczekamy i ja będe ci bardzo wdzieczna...:D[/quote] Ale to by musialabyc dobkowa? :razz:
  16. [quote name='aisaK']Widzisz, umknęło mi to, wybacz...To teraz cię proszę o pomoc!!! Bardzo, bardzo cie proszę![/quote] To moge cos skrobnac, ale dopiero w piatek bo inaczej nie wyrobie:(
  17. Nie no zaraz sie wku*** :angryy: Place za serwer a oni takie jaja odstawiaja :angryy: Napisze do niech 6 raz, musze zareagowac.
  18. To nie o mnie chodzi :eviltong: Ale pomoc proponowalem kilka stron wczesniej ;) [quote name='Anashar']No to ja w sumie tez moglbym sprobowac cos narysowac :lol: Kiedys bylem w tym nawet dobry (probka prac - [URL="http://anashar.4.pl/"]http://anashar.4.pl[/URL] )[/quote]
  19. Wiem :( 5 razy pisałem do dostawcy serwera i **** mi nie odpisali :angryy:
  20. Nikt nie pisał. W tym samym dniu wystawiłem Kochanego - po 2 dniach znalazł dom. A w sprawie Liska zero kontaktu:(
  21. Asior, masz nowe zdjacia Figusia?
  22. Widze, ze Klusek juz ladnie zaczyna rozrabiac :evil_lol: A co do uszek - mojemu ONkowi do tej pory stoja tylko czasami pod wiart :evil_lol: choc juz ma 2 lata, to dlaej jest taki ciapek z klapnietymi :diabloti: A co do coroby Dorothy, to naprawde lepiej idz do lekarza. Ja domowym sposobem miesiac sie leczylem i nie wyleczylem po zaraz znow wszystko powrocilo. Dopiero po antybiotyku przeszlo. Teraz jak zlapiesz jakies paskodztwo to mozesz leczyc to miesiacami, jesli nie bedziesz miala odpowiedniego leczenia. Naprawde, nie ryzykuj ;) Ktos musi sie psami zajmowac, a jak sie calkiem rozlozysz to co bedzie?:razz:
  23. [quote name='Asior']Krystku w góre w czwartek Twoje zdjęcie będzie w programie "Kundel bury i kocury"...... może cię ktoś zauważy...[/quote] Tylko zdjecie? :-(
  24. Wrzuce wszystkie :) ale juz jutro bo i tak mam jeszcze kupe roboty :shake: Nawet spac nie mam kiedy :evil_lol: Tak wiec nie kasuj ich ;)
×
×
  • Create New...