Jump to content
Dogomania

Anashar

Moderators
  • Posts

    4425
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Anashar

  1. Sarunia, no kto Cie w koncu pokocha? Wez sie pokaz tu wszystkim:cool3:
  2. Nooo mordki niewatpliwie sa sliczne :)
  3. Anashar

    Liczymy podpisy!

    No to zostaje nam tylko czekac :roll:
  4. A nie chcesz mojego burka do kompletu? :evil_lol:
  5. Behemot wybacz ale ja nieraz sam sie nie rozumiem :oops: Ja nie zaglosowalem, jeszcze jest czas a poza 2 pierwszymi miejscami nie moge sie zdecydowac na reszte :cool3: ps. wybaczcie brak polskich znakow, ale znowu mi klawiatura szwankuje
  6. Wspaniale, ze Dyzio zaczyna se dogadywac z Krakersikiem :) I trzymamy kciuki za rehabilitacje ;)
  7. No ja mam nadzieję, że wygra najlepszy :razz:
  8. A to w takim razie proszę o wybaczenie, ale dla mnie wtedy to nie jest zabawa ;) Ja podchodze do tego - niech wygra najlepszy. No ale przepraszam za zamieszanie, i dziękuje za oświecenie Behemot ;) widać w tym wypadku moje jasnowidzące zdolności się nie sprawdziły
  9. Jej naprawdę tak niewiele potrzeba... :(
  10. [B]Małe spostrzeżenie ;)[/B] [quote name='palma']ZAGŁOSOWAŁAM!!! Ale aż się zdziwiłam, wszystkie foty mi się tak podobały że wybierałam takie naprawdę super i wybrałam takich 6 :-o [B][COLOR=red]No to zagłosowałam na siebie[/COLOR][/B] :oops: :evil_lol: :oops: A co :lol:[/quote] Wiesz, to chyba nie za bardzo sportowo, co palmo? Jeśli każdy by mógł głosować na siebie to chyba to nie miałoby sensu... To [B]NIE[/B] jest zgodne z regulaminem. Behemot, proszę o opinię na ten temat ale mnie takie postępowanie lekko wqrwia...
  11. No to widzę, że szybko awansował na pana domu :lol:
  12. No to trzymamy kciuki. Byleby tylko nie trafiła spowrotem do schroniska...
  13. Dokładnie Kasiu, niestety... I pewnie nawet nie zakończą sprawy bo będzie przedawniona... I konsekwencji także nikt nie poniesie...
  14. Co tam słychać u Pani Irenki i Maxa? :cool3:
  15. Poprostu wszyscy czekają z niecierpliwością na nowe fotki, nie ma się co dziwić :cool3: A Gryzek w roli Gryzka naprawdę świetnie się sprawuje:lol:
  16. Oj to aktualnie macie chyba aż zanadto tych futerek :cool3:
  17. A ja się muszę dobrze zastanowić, bo wybór jest trudny :cool3: Zdjęcie na I miejsce mam wytypowane, ale z resztą będzie kłopot :PROXY5:
  18. A mi wstyd, ze istnieją tacy ludzie... I taki rząd...
  19. Powtarzam swoją propozycję... A tak wogóle jak sunia się czuje? My chcemy informacji na bieżąco :cool3:
  20. Nosz kurde, gdzie masz te zdjęcia??!! :mad:
  21. To szukamy domku ;) Kto zechce kochanego i rozbrykanego malucha? :)
×
×
  • Create New...