Jump to content
Dogomania

Anashar

Moderators
  • Posts

    4425
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Anashar

  1. Chociarz do drugiej lini przenies drugie zdjecie, to juz bedzie czytelniej ;)
  2. Tak, ma watek. Drugi to Gonzo z mojego podpisu :) Oba to moje ukochane ulubience schroniskowe :) Moze chcesz go do podpisu? :cool3: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=58467"][IMG]http://15530c3e7c.pliki.forall.pl/moje/bannery/gonzo.gif[/IMG][/URL]
  3. [IMG]http://15530c3e7c.pliki.forall.pl/dogo/psy/figo-gonzo/16.jpg[/IMG] [IMG]http://15530c3e7c.pliki.forall.pl/dogo/psy/figo-gonzo/17.jpg[/IMG] [IMG]http://15530c3e7c.pliki.forall.pl/dogo/psy/figo-gonzo/18.jpg[/IMG] [IMG]http://15530c3e7c.pliki.forall.pl/dogo/psy/figo-gonzo/19.jpg[/IMG] [IMG]http://15530c3e7c.pliki.forall.pl/dogo/psy/figo-gonzo/20.jpg[/IMG] [IMG]http://15530c3e7c.pliki.forall.pl/dogo/psy/figo-gonzo/21.jpg[/IMG] [IMG]http://15530c3e7c.pliki.forall.pl/dogo/psy/figo-gonzo/22.jpg[/IMG] [IMG]http://15530c3e7c.pliki.forall.pl/dogo/psy/figo-gonzo/23.jpg[/IMG] [IMG]http://15530c3e7c.pliki.forall.pl/dogo/psy/figo-gonzo/24.jpg[/IMG] [IMG]http://15530c3e7c.pliki.forall.pl/dogo/psy/figo-gonzo/25.jpg[/IMG]
  4. Tylko twardzi wytrwali do teraz :evil_lol: Swiezutke zdjecia, brac poki cieple :cool3: Psiaki tez do wziecia, obydwa :cool1: [IMG]http://15530c3e7c.pliki.forall.pl/dogo/psy/figo-gonzo/1.jpg[/IMG] [IMG]http://15530c3e7c.pliki.forall.pl/dogo/psy/figo-gonzo/2.jpg[/IMG] [IMG]http://15530c3e7c.pliki.forall.pl/dogo/psy/figo-gonzo/3.jpg[/IMG] [IMG]http://15530c3e7c.pliki.forall.pl/dogo/psy/figo-gonzo/4.jpg[/IMG] [IMG]http://15530c3e7c.pliki.forall.pl/dogo/psy/figo-gonzo/5.jpg[/IMG] [IMG]http://15530c3e7c.pliki.forall.pl/dogo/psy/figo-gonzo/6.jpg[/IMG] [IMG]http://15530c3e7c.pliki.forall.pl/dogo/psy/figo-gonzo/7.jpg[/IMG] [IMG]http://15530c3e7c.pliki.forall.pl/dogo/psy/figo-gonzo/8.jpg[/IMG] [IMG]http://15530c3e7c.pliki.forall.pl/dogo/psy/figo-gonzo/9.jpg[/IMG] [IMG]http://15530c3e7c.pliki.forall.pl/dogo/psy/figo-gonzo/10.jpg[/IMG] [IMG]http://15530c3e7c.pliki.forall.pl/dogo/psy/figo-gonzo/11.jpg[/IMG] [IMG]http://15530c3e7c.pliki.forall.pl/dogo/psy/figo-gonzo/12.jpg[/IMG] [IMG]http://15530c3e7c.pliki.forall.pl/dogo/psy/figo-gonzo/13.jpg[/IMG] [IMG]http://15530c3e7c.pliki.forall.pl/dogo/psy/figo-gonzo/14.jpg[/IMG] [IMG]http://15530c3e7c.pliki.forall.pl/dogo/psy/figo-gonzo/15.jpg[/IMG]
  5. [IMG]http://15530c3e7c.pliki.forall.pl/dogo/psy/figo-gonzo/16.jpg[/IMG] [IMG]http://15530c3e7c.pliki.forall.pl/dogo/psy/figo-gonzo/17.jpg[/IMG] [IMG]http://15530c3e7c.pliki.forall.pl/dogo/psy/figo-gonzo/18.jpg[/IMG] [IMG]http://15530c3e7c.pliki.forall.pl/dogo/psy/figo-gonzo/19.jpg[/IMG] [IMG]http://15530c3e7c.pliki.forall.pl/dogo/psy/figo-gonzo/20.jpg[/IMG] [IMG]http://15530c3e7c.pliki.forall.pl/dogo/psy/figo-gonzo/21.jpg[/IMG] [IMG]http://15530c3e7c.pliki.forall.pl/dogo/psy/figo-gonzo/22.jpg[/IMG] [IMG]http://15530c3e7c.pliki.forall.pl/dogo/psy/figo-gonzo/23.jpg[/IMG] [IMG]http://15530c3e7c.pliki.forall.pl/dogo/psy/figo-gonzo/24.jpg[/IMG] [IMG]http://15530c3e7c.pliki.forall.pl/dogo/psy/figo-gonzo/25.jpg[/IMG]
  6. [IMG]http://15530c3e7c.pliki.forall.pl/dogo/psy/figo-gonzo/1.jpg[/IMG] [IMG]http://15530c3e7c.pliki.forall.pl/dogo/psy/figo-gonzo/2.jpg[/IMG] [IMG]http://15530c3e7c.pliki.forall.pl/dogo/psy/figo-gonzo/3.jpg[/IMG] [IMG]http://15530c3e7c.pliki.forall.pl/dogo/psy/figo-gonzo/4.jpg[/IMG] [IMG]http://15530c3e7c.pliki.forall.pl/dogo/psy/figo-gonzo/5.jpg[/IMG] [IMG]http://15530c3e7c.pliki.forall.pl/dogo/psy/figo-gonzo/6.jpg[/IMG] [IMG]http://15530c3e7c.pliki.forall.pl/dogo/psy/figo-gonzo/7.jpg[/IMG] [IMG]http://15530c3e7c.pliki.forall.pl/dogo/psy/figo-gonzo/8.jpg[/IMG] [IMG]http://15530c3e7c.pliki.forall.pl/dogo/psy/figo-gonzo/9.jpg[/IMG] [IMG]http://15530c3e7c.pliki.forall.pl/dogo/psy/figo-gonzo/10.jpg[/IMG] [IMG]http://15530c3e7c.pliki.forall.pl/dogo/psy/figo-gonzo/11.jpg[/IMG] [IMG]http://15530c3e7c.pliki.forall.pl/dogo/psy/figo-gonzo/12.jpg[/IMG] [IMG]http://15530c3e7c.pliki.forall.pl/dogo/psy/figo-gonzo/13.jpg[/IMG] [IMG]http://15530c3e7c.pliki.forall.pl/dogo/psy/figo-gonzo/14.jpg[/IMG] [IMG]http://15530c3e7c.pliki.forall.pl/dogo/psy/figo-gonzo/15.jpg[/IMG]
  7. Tara na stronie adopcyjnej owczarkow [URL]http://owczarekwpotrzebie.com[/URL] ;)
  8. Juz poprawilem. Wykasowalem zdjecia z 1 strony. Strasznie zwalnialy ladowanie, a i tak sa na stronie. Wiec teraz 1 str. bedzie zawierala tylko ogolny spis, a na stronie bede uaktualnial wszelkie dane ;) A postow nie kasuj, nie ma po co :) Tylko prosze o reklamowanie psiakow, bo cos ich duzo na stronie :(
  9. [quote name='sugarr'] Czekam na identyfikator, może kiedyś się doczekam... Dzwoniłam, ale kazano mi nie dzwonić tylko czekać na telefon, więc czekam.[/quote] Ja 7 razy bylem bez identyfiakatora ;) A na telefon od nich nie czekaj, jesli chcesz sama zadzwon. Oni napewno nie oddzwonia :p
  10. Bede niedlugo :lol: Jeszcze tylko obrobic i wrzucic na serwer :eviltong:
  11. Latwo byc madrym, owszem. Szczeniaki rozchodza sie jak "swieze buleczki" naprawde nie ma potrzeby sprowadzania ich z innego miasta. Jesli juz brac to lepiej mala dorosla psinke ze schronu zeby zsocjalizowac. A jak czegos nie jestem pewny to poprostu tego nie robie, jesli wiem, ze moze mi nie wyjsc...
  12. Wiem Aggie... :( Miasto pomylilem, przy wrzucaniu 50 psow na raz bylem troszke zdekoncentrowany. Ernest jest juz w dziale za TM :(
  13. Wiesz, nie chce byc niemily ale troszke sie zdenerwowalem... Na choinke sprowadzac psa na DT jak juz masz innego? Asta byla jako -sza na ymczasie i musialas ja przekazac dalej. Teraz Negre tez podasz dalej???
  14. [quote name='wtatara']Mam pytanie co to za karma. Mija Tabi jest alergikiem i ma problemy z trzustką. moze ta karma by mogła byc dla niej. Jaka ona droga i gdzie można kupić Karme mozna kupic w wiekszosci lepszych sklepow zoologicznych, i np. w Krakvecie. Tu sa ceny: http://www.krakvet.pl/index.php?cPath=23_25_144 Jestt dosc duzy wybor, karma jest jakosciowo prawie taka jak RC, piesy ja lubia a co najwazniejsze jest duzo tansza, bo koszty sprowadzenia sa niskie :) Jest takze wersja light senior specjalnie dla starszych psow. A karma jest bardzo dobra, moge polecic z czystym sumieniem :) A dowiedzialem sie o niej z dogo, wlasnie w debacie odnosnie najlepszych karm :cool3: (w sumie powinni mi placic za reklame, albo choc roczny zapas karmy mi dac:evil_lol: )
  15. [quote name='andzia69']tak gwoli przypomnienia to Nutka jest u AgnieszkiP;) a ciotka Ksercia się udziela jak Agnieszkę gdzieś wetnie!:eviltong:[/quote] A to ja przepraszam, zawse myslalem, ze Nutka jest u Ksery :oops:
  16. Kurcze, no nie najlepiej to wyglada... Straszne braki ma w miesniach na tej lapce :( No ale trzymam za Synka kciuki. Nawet jesli lapki nie da sie uratowac i tak bedzie wspanialym psem :) Wbrew pozorom psy na 3 lapach radza sobie niejednokrotnie lepiej niz na 4 ;)
  17. Biedna sunka... :( Glupota ludzka jednak nie zna granic.
  18. [quote name='AniaB'] suni znajomej przy szczepieniu wbiła igłe w szyjny rdzen kregowy - sunie sparalizowało.. znam ze cztery przykłady jeszcze ale nie bede juz tu pisać[/quote] Kto jej dal pozwolenie na wykonywanie zawodu weta?:crazyeye: A kolezanka powinna ja podac za to do sadu...
  19. Ksera, przykro mi :( Ale dziekuje za to, ze dalas tak wspanialy dom Nutce. Ze sie nia zaopiekowalas i pokochalas :Rose:
  20. Dajemy na zmiane - gotowane (warzywka + jak najchudsze mieso np. serca wolowe) i Britta (fajna Czeska karma, ma az 35% miesa! I niedroga, bo nie jest sprowadzana zza morza, tylko od sasiadow :) ) No i posilek raz dziennie, nie liczac dokarmiania przez wszystkich po katach ;)
×
×
  • Create New...