-
Posts
4425 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Anashar
-
Wybaczcie za spoznienie ;) [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=187616017[/URL]
-
Potrącił go samochód, 8mc ON. Pojechał do gigi!!! Zdjęcia str. 16!
Anashar replied to Masza4's topic in Już w nowym domu
Czekamy :) -
Kraków - błąkająjący się kundelek - JEDNAK MA DOMEK !!!
Anashar replied to Anetka83's topic in Już w nowym domu
A wyglada na zadbanego? Czy coraz brudniejszy? -
SUwałki/ Max ok roczny onek!/już w nowym domku!!
Anashar replied to emdziolek's topic in Już w nowym domu
Wrzuce go na strone adopcyjna owczarkow, tylko Emdziolku - przeslij mi zdjecia w wyzszej rozdzielczosci na maila... [email][email protected][/email] -
[quote name='Dorothy']do schroniska dla zwierzat w Myslowicach, ktore cieszy sie bardzo zła sława...:-( azyl w Zorach jest tylko "przejsciowy-chwilowy"[/quote] Kurcze, to trza sie spieszyc z szukaniem domku... :-(
-
Barry na [URL]http://owczarekwpotrzebie.com[/URL] ;)
-
Piekny ten nasz Metal. Tylko dlaczego dalej siedzi w schronie?:(
-
A gdzie oni je wywoza? Bo ja chyba nie w temacie...
-
Ja proponuje tego http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=56942 Super lagodny psiak do innych(z samcami tez sie swietnie dogaduje), bardzo wesol, przutulasny i ogolnie super :) ma ok. 2 lat, pprzebywa w schronisku w Krakowie.
-
SUwałki/ Max ok roczny onek!/już w nowym domku!!
Anashar replied to emdziolek's topic in Już w nowym domu
Czekamy na zdjecia, dopiero wtedy mozna go bardziej oglaszac... Emdziolek, a mozesz napisac cos o jego charakterze? -
Potrącił go samochód, 8mc ON. Pojechał do gigi!!! Zdjęcia str. 16!
Anashar replied to Masza4's topic in Już w nowym domu
Czekamy... -
Pikuś-Ardi. Wiejski chłopak po przejściach ma dom!!!!
Anashar replied to Neris's topic in Już w nowym domu
Ardenku, nikt Cie jeszcze dzisiaj nie odwiedzil? :cool3: -
Tralala :) Patrzcie jaki on piękny :) [img]http://15530c3e7c.pliki.forall.pl/dogo/psy/lisek/liss1.jpg[/img] [img]http://15530c3e7c.pliki.forall.pl/dogo/psy/lisek/liss2.jpg[/img] [img]http://15530c3e7c.pliki.forall.pl/dogo/psy/lisek/liss3.jpg[/img] [img]http://15530c3e7c.pliki.forall.pl/dogo/psy/lisek/liss4.jpg[/img] [img]http://15530c3e7c.pliki.forall.pl/dogo/psy/lisek/liss5.jpg[/img] [img]http://15530c3e7c.pliki.forall.pl/dogo/psy/lisek/liss6.jpg[/img]
-
Ja juz podepne serwery DNS jak sie wszystko ustali ;) Zgode na przejecie strony mam i od Oli i od dotychczasowego webmastera ;) I myslalem o zrobieniu czegos w tym stylu(oczywiscie inna szata graficzna) [url]http://owczarekwpotrzebie.com[/url] ps. [B]aisaK [/B]- Specjalnie dla Ciebie pomniejszona wersja bannerka. Zmniejsz jeszcze czcionke w podpisie na 1 i bedzie git ;) [URL="http://nadzieja-dobermana.pl/"][IMG]http://15530c3e7c.pliki.forall.pl/moje/bannery/dobki3.gif[/IMG][/URL]
-
[quote name='kiwi'] na dom czeka tez piękny owczarek niemiecki, po szkoleniu, znający komendy, aportujący, posłuszny i kochany. ma chyba 9 lat już, całe życie mieszkał na zewnatrz i teraz szukam mu domu, gdzie ktoś weźmie go do domu, bo temu wspaniałemu psu należy się coś więcej na starość. kto weźmie - ten nie pożałuje - TAKICH wspaniałych psów na codzień sie nie spotyka... Kiwi masz jakies zdjecia tego ONka? Wrzuce go na http://owczarekwpotrzebie.com i inne fora owczarkowe. Cos sie znajdzie. Tylko napisz mi wszystko co o nim wiesz...