Jump to content
Dogomania

Anashar

Moderators
  • Posts

    4425
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Anashar

  1. [quote name='Jagienka']Przejrzysta... Łatwa i przyjemna w obsłudze... :cool3: :loveu:[/quote] Czyli juz mnie za to kochasz? :loveu:
  2. [quote name='Kropcia']Mala Ksiezniczka :loveu::loveu::loveu:[/quote] No, ja sie dziwie, ze jeszcze jej korony nie kupili :evil_lol:
  3. [IMG]http://15530c3e7c.pliki.forall.pl/zdjecia/migusia/nucia2.jpg[/IMG] [IMG]http://15530c3e7c.pliki.forall.pl/zdjecia/migusia/nucia3.jpg[/IMG] [IMG]http://15530c3e7c.pliki.forall.pl/zdjecia/migusia/nucia4.jpg[/IMG] [IMG]http://15530c3e7c.pliki.forall.pl/zdjecia/migusia/nucia5.jpg[/IMG]
  4. Ja tez mam taka nadzieje :lol: Gonzus zasluguje na jak najlepszy dom!
  5. [quote name='Jagienka']Maciek strona jest niesamowita!!!!! :crazyeye:[/quote] Pod jakim wzgledem? :cool3:
  6. Rymonka, kopsnij mi plakat na [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] to wrzuce do pobierania ;)
  7. Kasiaprodex - dzieki za linki, wrzuce onki jak najszybciej :)
  8. [quote name='fidelek2']Aga z tego co widzę, to większość z tych wpłat jest od osób, które kupiły cegiełki na aukcji :lol: Ale duzo osob z dogomani kupilo cegielki :cool3: W kazdym razie fajnie, ze pieniazki doszly i trzymambardzo mocno kciuki za zdrowie Synusia :) ps. Neris, moze dalabys w 1 poscie link do aukcji? Zeby nie trzeba bylo kazdorazowo przeszukiwac calego watku ;)
  9. Wiem Nata :( Śledze już wątek na Niechcianych i Zapomnianych. Ale nie damy go do schroniska. Coś się wymyśli. Narazie Lisek ma zapewnione jeszcze ilka dni tymczasu. Więc działajmy szybko!
  10. [quote name='maartuusia']Dla mnie bomba, lekko generalizując - owczarek o wyglądzie wilka.[/quote] Połączenie idealne :lol:
  11. [quote name='maartuusia']Super, niesamowite te psiaki (chociaż psiakiem to trudno je do końca nazwać), baaardzo mi się podobają, ale trudne na pewno strasznie do ułożenia, no i jak z takim idziesz to nikt nie podejdzie na 100%[/quote] Właśnie odwrotnie ;) Psiaki są bardzo pojętne, szybko się uczą :) Nie ma problemów z ich szkoleniem, ładodne dla dzieci i innych zwierząt. Charakter maja prawie całkowicie owczarka :) Hodowane są od bardzo dawna, dlatego charakter wykształcił się im już typowo psi, wilczego tam rawie nic nie ma ;)
  12. Słuchajcie. Jeśli psiak pójdzie do schroniska zmarnuje się. Może wystawimy mu na allegro cegiełki i umieścimy w hotelu? A międzyczasie ostre poszukiwanie domu. On naprawdę w schronisku nie będzie miał życia :(
  13. [quote name='Bonsai']Piękny Olimp czeka w Kaliszu! [/quote] [B]Bonsai,[/B] ale czy poza tym, że jest piękny możesz coś o nim powiedzieć? Jak już pisałem, na stronie chciałbym mieć jakieś dane o każdym psiaku, bo wklejanie samych zdjęć mija się troszkę z celem... Napisz coś o jego charakterze, w jakim jest. min. wieku, jak reaguje na inne zwierzęta. Dla szukających psa to naprawdę bardzo ważne informacje.
  14. To jak będą znane szczegóły, to proszę napiszcie. Nie wiadomo czy cały ogonke poszedł pod nóż?
  15. A nie możesz go poprostu wziąść???:( Choć najlepiej by było gdyby Figo i Gonzo poszły do nowego domu min. w tym samym czasie...
  16. No ale wiesz, ze jest rasa bardziej wilkopodobna? :razz: Ja sie zakochałem w tej rasie :loveu: [B]Czechosłowacki Wilczak[/B] - rasa powstała po skrzyżowaniu Owczarka Niemieckiego z prawdziwą Wilczycą :cool3: [IMG]http://www.zperonowki.com/pics/film/1.JPG[/IMG] [IMG]http://www.zperonowki.com/pics/film/zima-4.JPG[/IMG] Zdjęcia pochodzą z jedynej polskiej hodowli, [B]"Z Peronówki"[/B] [URL]http://www.zperonowki.com/html/pol.html[/URL]
  17. Czekamy w takim razie na relacje Erki ;)
  18. Reksiu ma DOM :loveu: Super :multi: :multi: :multi:
  19. Bannerek: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=58467"][IMG]http://15530c3e7c.pliki.forall.pl/moje/bannery/gonzo2.gif[/IMG][/URL]
  20. Dziekuje Halbina :loveu: Postaram sie wymodzic cos innego rozmiaru, zeby akurat przypasowalo Ci do podpisu :cool3:
  21. Ale jeśli to domowy psiak, to pasowałoby coś zrobić. Może ktoś go szuka. Albo wyrzucił... Może na początek mógłby ktoś zrobić porządne zdjecie, to zrobilibyśmy plakaty i rozwiesili? Trzeba szukać domku...
  22. Wczoraj na aukcji psów dużo osób szukało szczeniaków...
  23. Wiem, juz sie dogadalismy ze jak bedzie miala wiecej info zaczniemy mu szukac domu :) A taki bannerek nie jest minieturowy? [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=58467"][IMG]http://15530c3e7c.pliki.forall.pl/moje/bannery/gonzo.gif[/IMG][/URL] To tylko 200x60px ;) Jakby co moge zrobic mniejszy :) Bo Gonzo mi strasznie zapadl w serce :(
×
×
  • Create New...