Jump to content
Dogomania

Anashar

Moderators
  • Posts

    4425
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Anashar

  1. Udać się napewno uda, tyle, że ja nie pamiętam jakie wcześniej bannerki miałaś :oops:
  2. Oj tak, atrakcji to mialy :evil_lol: Mam nadzieje, ze jutro procz relacji mozemy liczyc tez na zdjecia :razz:
  3. Sliczna i upasiona :evil_lol: Jak Wy tka dobrze karmicie, to moze tez do Was sie na jakis czas przeprowadze? :razz:
  4. Kamien z serca :) A dobrze jej tam?
  5. [quote name='Hakita']No jeszcze nie działa, bo jak narazie to działa : "Podpis usunięty = patrz regulamin !!! No to kolejne dzięki "sympatycznym dogomaniakom"... :cool1: " Już zmieniam, tylko jak zrobić, żeby zmieścić wszystkie...:placz: Pomóżcie WIELCY KOMPUTEROWCY cioteczce please...;) Hakita ale ktore bannerki chcesz zmiescic? ;) Powiedz to cos poradzimy :)
  6. Poki co dostalem maila od pewnej pani, chce ONka szczeniaka lub doroslego lubiacego dzieci i lagodnego. Podeslalem jej info o Kochanym :)
  7. Asior a jak mozna zalatwic wyjscie z psem na spacer poza schronisko???
  8. [quote name='GreenEvil']Tylko nie mowcie, ze Mars nie jest piekny :loveu: pzdr GreenEvil[/quote] Jasne ze jest piekny :loveu:
  9. Widzisz Aniu, moj Rokc tez gruby ale odchudzac ciezko bo nie moze sie przemeczac... Ale zmienilismy mu menu i w ciagu 2 tygodni schudl prawie 5kg! :crazyeye: :evil_lol:
  10. Wy to tylko o obcinaniu myslicie... :shake: Wstyd!
  11. Widzisz Kropcia... nie zabrali nas :placz:
  12. Lupe miala na mysli poprostu inna metode podmiany bannerka :eviltong: Ale dziala Ci, a to najwazniejsze :)
  13. Najprosciej, wejdz w edycje podpisu, wykasuj obrazek z Synusiem, skopiuj ten z tego watku ktory lupe wkleila i zatwierdz :)
  14. http://www.allegro.pl/show_item.php?item=185591084 Tu macie dobry link ;) edit: napisalem w tym samym momencie co maciaszek :cool1:
  15. Mam nadzieje, ze nie usuna :) Ja w poniedzialek tez wplace cos na Synusia.
  16. [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images22.fotosik.pl/96/4144c7f5bf8f069b.jpg[/IMG][/URL] Piękne :) Terenów to ja zazdroszczę :cool3: Zawsze marzyłem by wziąść psa, gitare na plecy i iść pójść gdzie wiatr poniesie :cool3: W dzikie i majestatyczne tereny :cool3: Bo marzyć zawsze można, nie? :evil_lol:
  17. Brutusa można zaliczyć jako owczarka? :razz: Bo może wrzuciłbym go na strone adopcyjną łowczarków
  18. gigi-44, jest tyle ONków w potrzebie, że jakiegoś napewno przygarniesz :)
  19. Wiem ;) Tylko mówię, że ja swojego nie moge skasowć, bo mimo wszystko widnieje jako początek tematu ;)
×
×
  • Create New...