Jump to content
Dogomania

Anashar

Moderators
  • Posts

    4425
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Anashar

  1. Ja nie za bardzo moge swój skasować :evil_lol: Bo wtedy dopiero zrobiłoby się zamieszanie
  2. Żeby tylko post informacyjny i ze zdjeciami był na początku :cool1:
  3. Eeeee. No tak ten tego, jakby to powiedzieć to już całkiem się pogubiłem w tym wątku :roll:
  4. Kochany już także na stronie adopcyjnej owczarków: [url]http://owczarekwpotrzebie.com[/url]
  5. Kochany już dodany. I na stronę i na wątek ;)
  6. [quote name='pusia2405']Oj nie. Ja mogę służyć ewentualnym transportem na trasie jak widać Łódź Wałbrzych i okolice.:oops:[/quote] Szkoda :( gigi-44 może go odebrać jeszcze z innych miast, może coś by mu podpasowało?
  7. A po co, przy dwóch wątkach szanse większe :evil_lol: A wzajemnie możemy się informować, jak coś ktoś ważnego się dowie :cool3:
  8. [quote name='pusia2405']Wow, a można wiedzieć gdzie??[/quote] Do Bielska. Możesz załatwić?:cool3:
  9. Łoj, mnie tyż dawno nie było :evil_lol: Zapracowany jestem, więc cóż zrobić? ;) Ale widzę, że Aresik jak zawsze śliczny :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images20.fotosik.pl/210/c8a91348d6a5cdbf.jpg[/IMG][/URL]
  10. Dawno mnie tu nie było, ale już nadrabiam :cool3: Wczoraj byliśmy po zmroku na spacerku, Rock zobaczył coś w krzekach, no więc podeszliśmy zobaczyć co to. Okazało się, że był to jeż. Więc stwierdziłem, a niech idzie i zobaczy co to jest. Ake cały czas pilnowałem, żeby czasami nie spróbował go pacnąć łapą albo pyskiem :cool1: Ale jeż się poruszył a Rock przestraszył i odskoczył. I tak kilka razy, aż jeżyk zwinął się w kulke a burek stwierdził, że to nic interesującego i poszliśmy :lol: Ale mówie Wam, wyglądało to komicznie :evil_lol: I kilka nowych zdjęć ;) [IMG]http://download.anashar.pl/zdjecia/dogo/night/1.jpg[/IMG] [IMG]http://download.anashar.pl/zdjecia/dogo/night/2.jpg[/IMG] [IMG]http://download.anashar.pl/zdjecia/dogo/night/3.jpg[/IMG] [IMG]http://download.anashar.pl/zdjecia/dogo/night/4.jpg[/IMG] [IMG]http://download.anashar.pl/zdjecia/dogo/night/5.jpg[/IMG] [IMG]http://download.anashar.pl/zdjecia/dogo/night/6.jpg[/IMG] [IMG]http://download.anashar.pl/zdjecia/dogo/night/7.jpg[/IMG] [IMG]http://download.anashar.pl/zdjecia/dogo/night/8.jpg[/IMG] [IMG]http://download.anashar.pl/zdjecia/dogo/night/9.jpg[/IMG] [IMG]http://download.anashar.pl/zdjecia/dogo/night/10.jpg[/IMG] [IMG]http://download.anashar.pl/zdjecia/dogo/night/11.jpg[/IMG] [B]A tu juz ewidentnie mial dosc zdjec[/B] :cool3: [IMG]http://download.anashar.pl/zdjecia/dogo/night/12.jpg[/IMG]
  11. Przeklejam nowe zdjęcia Marsa z forum owczarka ;) [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img411.imageshack.us/img411/2739/obraz001dq0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img406.imageshack.us/img406/1913/obraz0032rc8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img264.imageshack.us/img264/2333/obraz004ef0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img411.imageshack.us/img411/2353/obraz005wl3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img264.imageshack.us/img264/5035/obraz0092xr8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img264.imageshack.us/img264/1631/obraz012su6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img406.imageshack.us/img406/6888/obraz011os5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img264.imageshack.us/img264/47/obraz014yi7.jpg[/IMG][/URL]
  12. Ale Mars już od dawna jest na stronie adopcyjnej :)
  13. Psiak ma też drugi wątek... [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=59042[/URL] Jest też na stronie adopcyjnej Owczarków. Mam nadzieję, że jednak ktoś go pokocha..
  14. Barbara.h - na tymczas Tobie polecilbym Liska - [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=59042[/URL] Ma tylko kilka dni w aktualnym domku...:( [IMG]http://15530c3e7c.pliki.forall.pl/dogo/psy/lisek/lisek2.jpeg[/IMG]
  15. [quote name='patch75'] anashar-pamietaj, ze one razem musza byc adoptowane;)[/quote] Wiem, info jest o obu suniach ;)
  16. I wszystko ucichło... Wie ktoś co się stało z sunią?
  17. Transporta jakos sie znajdzie:cool3: A u gigi-44 napewno mialby dobry i kochajacy dom :)
  18. Zaraz wrzucam Kilera na strone ;) I w najblizszym czasie nastapi zmiana silnika strony z html'a na php, i uzytokwnicy beda mogli sami dodawac psiaki :)
  19. To wstaw do siebie :) [URL="http://owczarekwpotrzebie.com/"][IMG]http://15530c3e7c.pliki.forall.pl/moje/bannery/owp2.gif[/IMG][/URL] Starczy skopiować :)
  20. Ale fajne pozycje do tych fotek strzelal :lol: Ale widac, ze juz jest innym psem :)
  21. No i gdzie foty? :mad: Co do aukcji - ja bym ja zmienil. Nie chodzi o tekst, tylko czytelnosc. Pasowaloby odroznic niektore rzeczy kolorami, podzielic tekst na czesci, jakos to rozdzielic. Naprawde, czytalnosc aukcji to podstawa :)
  22. Zrobilem bannerek :cool3: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=58467"][IMG]http://15530c3e7c.pliki.forall.pl/moje/bannery/gonzo.gif[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...