To nie jest tymczas enia :(
To hotelik w którym trzymamy nasze psiaki wyciągniete z Jeleniej.
Właścicielka po tej akcjii z Villas stwierdziłą, że może 3 pieski wziąść do siebie. Zabrała je dosłownie w ostatniej chwili z Dzierźoniowskiego schronu, gdzie najprawdopodobniej zostałyby poddane eutanazji (zobacz ogólny wątek Dzierźoniowa - jakie sprzątanie tam robią :angryy: )
W sumie można powiedzieć że jest to tymczasowy tymczas i każdy prawdziwy tymczas jest na wagę złota :(
W hoteliku jest przepsienie i właściciele nie mają czasu po prostu zająć się resocjalizacją psiaków. Jedynie dać im pełną miskę, spokój i dach nad łepkami :(