Dzięi Gosiu - wstyd, ale mam jakieś paskudne problemy z netem.
W domu nie mam programu do zmniejszenia i tak słąbo mi chodzi internet, że nie ma szans na wstawieni zdjęć
A w pracy z kolei nie mogę zdjęć z poczty zrzucić
Jakaś plaga czy co????
Bardzo przepraszam
Cenzorku ['][']['] :(