Agata z nieba nam spadłaś - potrzebny nam na niedzielę transport maluteńkiej suńki z górnego śląska do Krakowa - jakieś 150 km. Czy ktoś mógłby nam pomoć??????/ :(
[URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=44752&page=6[/URL]
Proszę jeśli tak to zadzwoń do Zuzi 695 555 221.
Zuzia nie ma do poniedziałku netu i jeśłi możecie pomóc, jeśli jest jakaś maleńka chociaż szansa na to, to błagam zadzwoń do niej :((