Jump to content
Dogomania

Seaside

Members
  • Posts

    6239
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Seaside

  1. Piękny psiaku :( W górę :(
  2. Zuzziu czy w Lwówku nadaje się coś jeszcze dla Pana?? Może któraś z małyćh sunieczek?? Można ją jeszcze nauczyć żeby kochała koty :)
  3. Nie czytałam ale skojarzyło mi się :) nawet byłam u nich swego czasu na studiach :) Jezdzę konno (jeśli tak można nazwać kto juz prawie rok nie siedział na koniu :placz: ) i z koleżanką zapędziłyśmy się kiedyś do nich. Kochani ludzie - przygarniają (wykupują) konie z rzeźni i transportó śmierci ANIOŁY po prostu :loveu:
  4. [quote name='witchpati']Ciociu Ulv a słoń to by sie nie znalazł:eviltong: !Ciotki kochane to ja już nie wiem co z tymi fotkami bo do Ciotki Seaside to wysłalismy już dawno.No cóż chyba jednak trzeba sie do swojego chłopa usmiechnąc żeby cos poradził,może on da rade.Ale to dopiero jutro , yyy... dzisiaj!Dawciu tez sie smuci że ciocie zdjęc nie dostały.[/quote] Kurcze a ja już dawno nie mogę się do swojej poczty dobrać :placz: :placz: :placz: tak mi przykro :( Spróbujcie moze jeszcze tu [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
  5. to pewnie o Scarlett i Tarze :loveu:
  6. dziękujemy :loveu: :multi: :multi: :multi: Juhuuuu nowa ciotka i nowy wujek :multi: :multi: :multi: A ja dziś plamę dałąm, bo obiecałam sobie założyć kolejne bazarki, ale wyższość komputera nad moją skromną osobą okazała się przytłaczająca:comp26:
  7. Ciocia też czeka na zdjęcia Dawidka Na ppociechę ogląda sobie śłiczny śłubny wazonik :loveu:
  8. Kto się zajmie staruszkiem?? :(
  9. I co słodziaku?? Dalej nikt się tobą nie interesuje :(
  10. 6 godzin do końca aukcji i nic.... :placz:
  11. w górę :(:-(
  12. No to cuuudownie :loveu: :loveu: :loveu:
  13. Kiedy to wielkie wydarzenie?? W sobotę tak???
  14. Najwięcej czasu trzeba ogłoszeniom poświęcac :( - szkoda że tak mało rąk do pomocy jest :-(
  15. Właśnie Gosiu przeczytałąm PW i dopiero teraz tu dotarłam. Jak dobrze by było..... wświetle tego co napisałaś... naprawdę dobrze..... A Ty kochaniutki Fantastku już niedługo dooopcię zagrzejesz :)
  16. Do góry Plastusiu :(
  17. No to mamy konflikt :diabloti: :mad: Nestor czy Staś??:roll:
  18. Pi`ękny pies potrzebuje "pięnych" ludzi :(
  19. Kto pokocha bidunia?? :(
×
×
  • Create New...