Jump to content
Dogomania

Seaside

Members
  • Posts

    6239
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Seaside

  1. macie jakieś lokalne gazety i portale internetowe???? Może tam?
  2. Piękności Ty moja - w górę!! Ciotka zdechła, ale juz powoli dochodzi do siebie i w odwiedzinki przyszłą :loveu:
  3. wstawiłam ją na sznaucery :( [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=46766[/URL]
  4. W góre!!! :multi:
  5. Ciotka seaside chora :placz: :placz: Nie mam siły za aparat nawet chwyci`ć- kochani błągam bądźcie cierpliwi :placz: :placz: :placz: rozwaliło mnie na łopaty:placz: :placz: :placz: PS ostatnie zdjęcia - BOSKIE!!!!!!!!!!! PS2 Tarnów :( - śledzę wątki od września - kalapita :(
  6. Jest cudna... taka do kochania.... Kto nam pomoże z allegro???
  7. W górę maleństwa - jeśli się pośpieszymy, zapomną co im się przytrafiło :(
  8. Nie mogę coś wejsć na forum.... czy muszę być tam zalogowana??
  9. W górę :( Karciu ona juz w boksie??
  10. Będzie dobrze :) - wiedziałam, sprawdza się to co mówię - jak się weźmiemy na spokojnie po kolei, razem a nie po 1-2 osoby, za każdego psiaka to damy radę :) Złote babki z Was :loveu: Era mnie gnębi teraz :(
  11. PRZEKLEIŁAM TEKST ZUZI [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=45886[/URL]
  12. SUNIA W ŻYWCU :( [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=45111[/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/f501b8830b7260ba.html"][IMG]http://images20.fotosik.pl/40/f501b8830b7260ba.jpg[/IMG][/URL] [COLOR=red][B][URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/52aa6501018b093d.html"][IMG]http://images20.fotosik.pl/40/52aa6501018b093dmed.jpg[/IMG][/URL][/B][/COLOR] [COLOR=red][B][URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/082d118270c47003.html"][IMG]http://images11.fotosik.pl/51/082d118270c47003med.jpg[/IMG][/URL][/B][/COLOR]
  13. Już zakłądam wątek na sznaucerach :) Jolu sama myśl że jesteś jakoś tak optymistycznie nastraja :)
  14. Boże, aga ja tak myślę.......... nie chce siać tu czarnych scenaiuszy.... :( ale, pamiętasz z tym psiakiem przed hipkiem?? 1 doba i go nie było :( Boże błagam cie, niech oni się powstrzymają :(
  15. Naprawdę - ona zasługuje, żeby ktoś ją w ko ńcu pokochał! :( Kto nam pomoże z allegro?
  16. Nestorku w górę!!!!!!!!
  17. To nie jest tymczas enia :( To hotelik w którym trzymamy nasze psiaki wyciągniete z Jeleniej. Właścicielka po tej akcjii z Villas stwierdziłą, że może 3 pieski wziąść do siebie. Zabrała je dosłownie w ostatniej chwili z Dzierźoniowskiego schronu, gdzie najprawdopodobniej zostałyby poddane eutanazji (zobacz ogólny wątek Dzierźoniowa - jakie sprzątanie tam robią :angryy: ) W sumie można powiedzieć że jest to tymczasowy tymczas i każdy prawdziwy tymczas jest na wagę złota :( W hoteliku jest przepsienie i właściciele nie mają czasu po prostu zająć się resocjalizacją psiaków. Jedynie dać im pełną miskę, spokój i dach nad łepkami :(
×
×
  • Create New...