Jump to content
Dogomania

elik

Members
  • Posts

    81004
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    312

Everything posted by elik

  1. Ja ciężko pracuję na działce żeby już wkrótce można było przenieść się na całe lato i jesień. I w domu i w ogrodzie wszystko wymaga pracy. Sił nie starcza na wszystko i dnia mało
  2. Na konto Fado wpłynęły poniższe kwoty: 20,00 zł od Aldrumka IV - 6.04. 30,00 zł od Siostry elficzkowa IV - 6.04. 50,00 zł od ania75 III - 10.04. 30,00 zł od Pani Małgorzaty K/B IV - 11.04. Bardzo serdecznie dziękujemy
  3. Na osobowiste konto Pchełeczki wpłynęły poniższe kwoty: 40,00 zł od markofix1 IV - 11.04. 30,00 zł od Siostry elficzkowa IV - 11.04. Bardzo serdecznie dziękuję
  4. Niestety nie zawsze możemy spełniać swoje potrzeby. Są rzeczy ważne i ważniejsze. Opieka nad rodzicami należy do tych najważniejszych. Pchełeczka może być Twoją wirtualna sunią, nie mam nic przeciwko temu, żebyś uważała ja za swoją dopóki nie znajdziemy dla niej super domku, bo na taki zasługuje
  5. Pchełka już po kąpieli. Była bardzo grzeczna. Kolejna dobra wiadomość: jest przyjazna wobec kotów, traktuje je jako takie dziwne małe psy Fantastyczne wiadomości Murko przynosisz Pierwszy raz trafia mi się taki rartytasik Myślę, że jeszcze z tydzień należałoby poczekać, czy coś nie wyskoczy i chyba można będzie sunieczkę ogłaszać.
  6. No właśnie, super sunia. Jak to możliwe, że taki cukiereczek wylądował w schronie? Czy to możliwe, żeby ktoś ją porzucił? A może się zgubiła? Może próbować ogłaszać ją jako zgubę? Ale trzeba byłoby wiedzieć skąd zgarnięto ją do schronu.
  7. No właśnie w sunie wielkość zależy głównie od wzrostu. Zapasiony maluszek może ważyć jak średniak, ale jednak jest maluszkiem Nasza Pchełka zapasiona raczej nie jest więc jeśli waży 12 kg to już byłaby średniakiem?
  8. 10 - 12 kg to faktycznie nie taka znowu malizna, a na zdjęciach wydawała się taka kruszynka No ale ma pewno dużym, ani choćby średnim psem nie jest
  9. OLX na Kraków wyróżniony do 16.04. Asiu bardzo Cię proszę podrzuć jakieś ładne zdjęcia. Plisss https://www.olx.pl/d/oferta/miko-sliczny-psiak-do-adopcji-CID103-IDZCc0u.html?bs=olx_pro_listing
  10. Świetnie A może któreś z tego mojego ogłoszenia z Lento? Tam są z tych starszych.
  11. Ok To mam czekać na nowe zdjęcia, czy wybrać z tych co już są? Oby nie te, które już są wykorzystane.
×
×
  • Create New...