Jump to content
Dogomania

elik

Members
  • Posts

    80983
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    312

Everything posted by elik

  1. Czekamy na jeszcze jedną wpłatę, aby rozliczyć bazarek i rozdzielić kasę
  2. Są kolejne wpłaty na konto bazarkowe: 35,00 zł od agat21 - 4.02. 30,00 zł od koja - 4.02. 70,00 zł od Aska7 - 5.02. 40,00 zł od koki-99 - 5.02. 20,00 zł od Patrycja96 - 6.02. 50,00 zł od Livka - 6.02. Bardzo serdecznie dziękujemy
  3. Bardzo dziękujemy za wiadomość Ta dobra wróżka to oczywiście limoneczka
  4. Dzisiaj ruszyła w drogę ostatnia przesyłka (wspólna) do: Aldrumka Nesiowata Jo37 Grażka123 - opłaty po 3,50 zł Bardzo prosimy o potwierdzenie odbioru fantów.
  5. Dzisiaj ruszyły w drogę fanty do Selenga - opłata 16,99 zł Koki-99 - opłata 16,99 zł Bardzo prosimy o potwierdzenie odbioru fantów.
  6. Masz, masz kochana Liveczko Jest w przeczytanym PW
  7. Poszło na PW. Przepraszam bardzo i serdecznie dziękuję
  8. No to na zakupy czas najwyższy!
  9. Na konto bazarkowe wpłynęły poniższe kwoty: 400,00 zł od Figunia - 27.01. 10,00 zł od Radek - 1.02. 5 ,00 zł od Maria1957 - 3.02. 190,00 zł od Pani Irenki - 3.02. 20,00 zł od Gruba Berta - 3.02. 100,00 zł od Besia11 - 3.02. Bardzo serdecznie dziękujemy
  10. I po wybraniu opcji Share, pokazuje Ci się jak dawniej adres postu, który można skopiować? Mi pokazuje się taki widok Gdy najadę kursorem na adres i chcę skopiować (ctrl+C) adres znika
  11. Bardzo dziękuję Ewuniu za potwierdzenie Przy okazji chciałabym zapytać, czy wiesz może jak teraz można kopiować link do postu? Jeszcze w styczniu było po staremu, a teraz nie wiem jak to można zrobić. Komu przeszkadzało to, że było, jak było????
×
×
  • Create New...