Jump to content
Dogomania

elik

Members
  • Posts

    80991
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    312

Everything posted by elik

  1. [quote name='karusiap']Mysle,ze w tym wypadku najpilniejszy jest dom... Elik...sama nie wiem,najwazniejsze teraz ofloszenia,do Kundla czy Dziennika nie wiem kiedy sie dopchamY,ale warto chociaz zdjecia powysylac...[/quote] Masz racje, w tej sytuacji, najpilniejsze jest znalezienie Rendi nowego domu tylko, że to własnie jest najtrudniejsze :cool1: W sprawie ogłoszenia Rendi w gazecie mam już namiary od Foksia i Dżekuś na Camarę i jutro będe dzwonić. W sprawie allegra będę jeszcze raz prosić Pati o jej wystawienie. [quote name='karusiap']...Ja w przyszlym tygodniu pojade do Pani pomoc jej wykapac druga suke,bo...[/quote] Jeśli będzie potrzebna pomoc fizyczna możecie na mnie liczyć, ale niestety w ograniczonym zakresie. Od kwietnia do października jestem w Krakowie od wtorku do czwartku z tym, że do godz. 14-tej pacuję. Od czwartku po południu do poniedziałku po południu jestem poza Krakowem i bez dostępu do netu.
  2. [quote name='diabelkowa']...mam takze taki "dlugopisik" z pentelka co na petle bierzesz kleszcza zaciskasz i krecisz przeciwnie do wskazowek zegara szybko i przyjemnie :)[/quote] Też mam taki "długopis", ale nim nie kręci się ani w prawo, ani w lewo (nie jest to możliwe), tylko zaciska się pętlę przy samej skórze psiaka z kleszczem w środku i szybkim ruchem ręki wyrywa się gada. Super urządzenie - kleszcza wyjmuje się w całości.
  3. [quote name='moana']Rendi chyba nie ma Allegro. Widzę, że elik pisała że zrobi, ale chyba nie ma już... Wpisałam hasło 'Rendi' w wyszukiwarce Allegro i nie znalazłam. Mogę zrobić w razie czego. Tylko o tekst jakiś poproszę.[/quote] Boże, co za tragedia :placz::placz::placz: Tak mi przykro, że z domkiem dla Rendi nie układa się tak jak powinno :-( Gdyby nie to, że wtedy, gdy wyciągnęłyśmy ją z Perfi z baraku, zabrał ją brat poprzedniego opiekuna, to pewnie Rendi już dawno byłaby w DS. Zrobiłam jej allegro (już przeszło), ale nie miałam zdjęć, bo te które były zrobione przez Bartka, nie były dostępne - problemy z serwerem. Prosiłam Pati o zrobienie jej allegro (ja zapłacę) i wczoraj odczytałam odpowiedź na PW. Pati była na dłuższym wyjeździe, ja także. Moja prośba jest nadal aktualna - skontaktuję się z Pati. Dobrze byłoby także dać ogłoszenie do gazety - także zapłacę, ale nie wiem gdzie i jak to załatwić. Skontaktuję sie z Panią Rendi i spróbuję załatwić szczepienie. Co jeszcze mogę zrobić ?
  4. [IMG]http://img530.imageshack.us/img530/611/36395896xk1.jpg[/IMG] Jaka ona na tym zdjęciu śliczna i słodka :loveu: Witajcie, co u Was słychać, proszę, dajcie głos :evil_lol: Pokażcie znowu prosze ślicznotkę
  5. [quote name='karusiap']o to trzeba by zapytac jej Pani...[/quote] Karolinko, podaj mi proszę nr tel. do Pani Rendi. Brat zmarłego poprzedniego opiekuna Rendi podał mi, gdy ją zabierał, ale myślałam (jak wszyscy), że to już pewny domek Rendi i wyrzuciłam ten numer :cool1: A czy coś wiadomo odnośnie zdrowia Pana ?
  6. [quote name='majqa']...jak nabierze pewności siebie i zaufania do człowieka będzie lepiej...[/quote] I uzna domek za własny :loveu:
  7. Sorry, że ja o tak przyzienmych sprawach jak forsa, ale ona przecież też potrzebna. Śledzę ten wątek niemal od początku i "za namową" [SIZE=3][FONT=Times New Roman][B][COLOR=blue]arfafred[/COLOR][/B] [FONT=Arial][SIZE=2]z wątku[/SIZE][/FONT] [/FONT][/SIZE] [FONT='Times New Roman'][URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=35624&page=40"][COLOR=#800080]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=35624&page=40[/COLOR][/URL][/FONT] [FONT='Times New Roman'][FONT=Arial][/FONT][/FONT] [FONT='Times New Roman'][SIZE=2][FONT=Arial][COLOR=black]1 kwietnia wpłaciłam 50 zł na Alarmowy Fundusz Nadziei na Życie - [FONT='Times New Roman'][SIZE=2]podmianka za obiecaną wpłatę na transport dla 2-ch psiaków, którą wpłaciła za mnie arfafred[/SIZE][/FONT]. [/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT='Times New Roman'][SIZE=2][FONT=Arial][COLOR=black]Nie czytałam w wątku, że jakaś kasa z AFN wpłynęła na Portoska.[/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT='Times New Roman'][SIZE=2][FONT=Arial][COLOR=black]Może coś przeoczyłam, a może trzeba byłoby wystąpić do AFN o przekazanie ?[/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT='Times New Roman'][FONT=Arial][SIZE=2]Pozdrawiam serdecznie i proszę pomyziać ode mnie Portoska :loveu:[/SIZE][/FONT][/FONT]
  8. [quote name='elik']...Czy ona byłaby w stanie jechać tramwajem ?[/quote] [SIZE=3][COLOR=navy][B]Przypominam się z pytaniem, bo jeśli tak, to ja się podejmuję.[/B][/COLOR][/SIZE] Do poprzedniego szczepienia (po wyciągnięciu jej z baraku) zaprowadziłam ją do szczepienie pieszo, to tym razem mogę komfortowo, tramwajem :evil_lol:
  9. [quote name='Patia']Prawda ? Zupełnie jak niedźwiadki albo nowofundlandy :cool3:[/quote] Pati, zanim doczytałam do tego miejsca, to już myślałam - ale z nich śliczne nowofunlandy :loveu:
  10. [quote name='karusiap']...tu najnowsze zdjecia,str wczesniej tez sa bardzo ladne[/quote] Były, ale się zbyły :-( Najwyraźniej serwer c24rny (Bartek), na którym były zamieszczone coś znowu szwankuje. Zdjęcia które były wklejone przy zakładaniu wątku także zniknęły :mad: [quote name='karusiap']czy Rendi ma allegro??...[/quote] Zrobiłam jej allegro ale nie miałam jej zdjęć, bo serwer Bartka także był wtedy nieczynny. Allegro bez zdjęć z góry skazane było na niepowodzenie. Mogę ją ponownie wystawić, ale może ktoś napisałby tekst chwytający za serce. Ja takich pisać nie potrafię :shake: Poproszę Pati, Ona robi wypasione allegra. Ja pokryję koszty. [quote name='karusiap']...Blagam pomozcie mi bo ja nawet nie mam kiedy jechac ja zaszczepic!!!![/quote] Czy ona byłaby w stanie jechać tramwajem ?
  11. No przeca to po angliczańsku, a Ty go znasz. No będzie za Rudą, bo Ruda jest już bezpieczna u Murki, a Murka już jej bez domku nie zostawi :lol:
  12. Sorry, że ja tak nie do końca w temacie ale prosze o pomoc. Chciałam sobie Drwala wkleić do podpisu i nie mogę, bo taki oto tekst mi się pojawia gdy chcę wejść do edycji podpisu: Fatal error: Call to undefined function P�@h_tag_list() in /home/dogopl/public_html/forum/profile.php on line 1463 Co to znaczy i co ja mogę w tej sytuacji zrobić ?
  13. [quote name='Nela_']Elik, brak wiadomości to dobra wiadomość. Moja Mama codziennie widuje Sunie na spacerkach. Gdyby coś...zaraz bym pisała albo dzwoniła. Nie byłyśmy w tym tygodniu u weta. Musiałam zająć się swoim zdrowiem. W tym tygodniu już nieodwołalnie musimy jechać. Zdam relacje zaraz po powrocie. Ze zdjęciami będzie problem. Mój aparat wędruje razem z synem.... Sama będziesz miała możliwość zrobienia zdjęć jak odwiedzisz Sunie. :lol:[/quote] Witaj Nelu. Wstyd mi, że tak długo nie wywiązywałam się z obietnicy :oops: Na swoje wytłumaczenie mogę tylko powiedzieć, że zamierzałam odwiedzić sunieczkę, bo bardzo jestem ciekawa jej metamorfozy (gdy ją znalazłam była przerażona) i podrzucić przy okazji pieniążki. Niestety nic nie wyszło z odwiedzin z wiadomej przyczyny - notoryczny brak czasu. Poniedważ już zaczęłam sezon weekendowy i nie będzie mnie w Krakowie od czwartku po południu do poniedziałkowego wieczoru (w każdym tygodniu, chyba że pogoda będzie do kitu), odwiedziny stały się jeszcze mniej realne. W tej sytuacji Nedlu, proszę Cię o podanie mi (na PW) namiarów na Twoje konto, chyba że masz inną propozycję odnośnie przekazania pieniędzy. Nieśmiało proszę o info jak się miewa sunieczka i co u Twoich podopiecznych słychać.
  14. [quote name='Kasia']To podnosimy Logana i czekamy na lepsze wieści. :lol:[/quote] Ma się rozumieć, najlepsze wieści :loveu:
  15. [quote name='_ChiQuiTa_']Ależ wyrażaj swoje zdanie ile tylko chcesz. Moim zdaniem [B]skoro nie było go tak długo i wrócił widocznie grubszy to znak, ze jednak nie jadł raz na 4 dni a częściej[/B], dzięki czemu poprawiła się jego kondycja.[/quote] Otóż to, i to właśnie nasunęło mi przypuszczenie, że on ma swojego człowieka (moim zdaniem w cudzysłowiu), bo nikt nie pisał, że go dokarmia. [quote name='_ChiQuiTa_']Zawsze znajdzie się ktoś mądrzejszy... ...Ja też tylko wyraziłam swoje zdanie. [/quote] Sądziłam, że na tym forum wypowiadamy się na temat psiaków, a nie ludzi biorących udział w debacie. [SIZE=3]Ale nie ma o co kopii kruszyć. Tu ważny jest Logan.[/SIZE] [SIZE=3]Ja także trzymam kciuki, bo z powodu odległości nic innego nie mogę zrobić.[/SIZE]
  16. [quote name='liryka']Majeczka szuka transportu[/quote] A dokąd malutka się wybiera ?
  17. Kapselku, biedaku, to tu jeszcze w schronie ? Myślałam, że już w DT :-(
  18. [quote name='Paulina_mickey'][B]elik[/B] wcale nie zaśmiecasz wątku![/quote] Dzięki :lol: [quote name='Paulina_mickey'][B]...[/B] uciekł i przez pewnien czas nawet nie wiedzieliśmy czy żyje dopiero nie dawno się pojawił z powrotem...[/quote] To właśnie wynikało z lektury wątku i dlatego pomyślałam, że być może on ma pana, ale nieodpowiedzialnego, a do mojej uwagi na ten temat nikt nie wspominał, że dokarmia psiaka. [quote name='Paulina_mickey'][B]...[/B]Marlena nie ma możliwości sprawdzenia tego co z jego szyją się dzieje ponieważ psiak jest dziki...[/quote] Mam nadzieję, że to tylko przypuszczenie z tą obrożą. W przeciwnym razie... :-( [quote name='Paulina_mickey']...[SIZE=3]jeśli tylko uda nam się go złapać, a właściwie Marlenie[/SIZE] to opiekę, także weterynaryjną będzie miał zapewnioną[/quote] Z całego serca tego i Wam i psiakowi życzę. Będę nadal śledzić ten wątek, bo psiak zapadł mi w serce :loveu:
  19. [quote name='Kasia']Elik ja tracę nadzieję, że Logan uzyska pomoc...[/quote] Niestety podzielam Twoje obawy :-(
  20. [quote name='Kasia']Elik jak dla mnie nie zaśmiecasz wątku! Sama widzisz, że tak naprawdę nikt nie wie co z nim jest bo stwierdzenie COŚ JE nie uspokaja mojego sumienia tak samo jak stwierdzenie WIEMY ŻE ŻYJE... :shake: Co to za życie dla tego psa? ŻADNE![/quote] Mam dokładnie takie same odczucia, z tąd moje pytania. Bardzo mi żal tego psiaka, dlatego śledzę ten wątek od początku i za każdym razem kiedy tu wchodzę, mam nadzieję, że dla Logana skończyła się już tułaczka. Mam wiele uznania dla tego co robi Marlena i żałuję, że nie jestem w stanie Jej pomóc.
  21. [quote name='_ChiQuiTa_']...Logan jest dokarmiany i skoro jogi twierdzi, ze się poprawił to tak jest.[/quote] [SIZE=3][COLOR=navy]Howk !!! [/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=navy]Pozwolę sobie na kilka cytatów. Zaznaczyłam te fragmenty, z których można było wnosić, to co miałam czelność zasugerować.[/COLOR][/SIZE] [quote name='Kasia']Co u Logana? Czy on jeszcze żyje? Czy w ogóle jest widziany?[/quote] [quote name='Marlena:)']Jest....wiemy tylko,że żyje...:shake:[/quote] [quote name='Kasia']Czyli dalej są problemy z jego złapaniem? Nie podejmowaliscie żadnych prób?[/quote] [quote name='Paulina_mickey'][SIZE=3][COLOR=navy][B]nie wiemy gdzie on jest[/B][/COLOR][/SIZE]...:roll:[/quote] [quote name='Kasia']A nie ma możliwosci poszukać go? Kurcze, ciekawe w jakim stanie on jest teraz...[/quote] [quote name='Paulina_mickey']Marlena go szuka...:roll:[/quote] [quote name='Kasia']Oby go znalazła.[/quote] [quote name='Marlena:)']Logan dziczeje coraz bardziej. Z tego co słyszę widują go na śmietnikach, ale tylko wtedy, gdy jest pusto i ludzi ani widu ani słychu :shake: .. [SIZE=3][COLOR=navy][B]Także "coś" je[/B][/COLOR][/SIZE]... noi żyje przede wszystkim:roll:..[/quote] [quote name='Kasia'][SIZE=3][COLOR=navy][B]To czy on je cokolwiek to nie mamy pewności żadnej[/B][/COLOR][/SIZE]...[/quote] [SIZE=3][COLOR=navy]Jeśli z powyższego wynika, że pies jest w tak komfortowej sytuacji, że jest systematycznie dokarmiany, to proszę o wybaczenie za głupotę, że podejrzewałam, iż jest psem zaniedbywanym przez pana/panią.[/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=navy]Obiecuję, że nie bądę już zaśmiecać tego wątku swoimi bezsensownymi uwagami.[/COLOR][/SIZE]
  22. [quote name='_ChiQuiTa_']Zawsze znajdzie się ktoś mądrzejszy...[/quote] To już wiem skąd i po co wzięło się powiedzenie "Bez kija nie podchodź".
  23. [quote name='Paulina_mickey']przeciez on jest dokarmiany....[/quote] Dokarmiać można zwierzaka, który przebywa w określonych, wiadomych miejscach, a z tego co można ptrzeczytać w wątku, Logan jest raczej nieuchwytny. Trudno dokarmiać zwierze, nie wiedząc gdzie ono przebywa :shake: [quote name='jogi']tak Mało tego on jest grubszy i myślę, że gdzieś coś dojada.[/quote] Myślę, że pies tej wielkości, żeby przytył musi być regularnie karmiony, a nie ewentualnie dokarmiany. Czy on aby nie ma niezbyt odpowiedzialnego (delikatnie mówiąc) pana ? :cool1:
  24. [quote name='truskawa144']...Obroże im załatwię w takim razie. Smyczy sami mamy za mało.[/quote]Obroże nie są wskazane, zwłaszcza dla psiaków po przejściach. Gotowe się czegoś wystraszyć i.... Mnóstwo takich przypadków można znaleźć tu na dogo. Potem płacz i zgrzytanie zębów, ale co to da ? Truskawa, jesli możesz, kup im szelki dopasowane indywidualnie do każdego z psiaków. Forsę zwraca kasa, czyli ja ;) Tylko podaj kwotę.
×
×
  • Create New...