-
Posts
80993 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
312
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by elik
-
Niesamowity psiak Jacuś teraz Bary..JUŻ W NOWYM DOMKU!!!!!
elik replied to Tosia2's topic in Już w nowym domu
Do góry sierotko, nie smuć się i dla ciebie zaświeci słonko -
[quote name='Jagienka']Może ładne zdjęcie wysłać chociaż do kundla, tak na pierwszy ogień?[/quote] To byłaby duża szansa dla Rendi :multi: A może to zdjęcie [IMG]http://czarny.lbh.pl/psy/P1000755.jpg[/IMG] albo to [IMG]http://czarny.lbh.pl/psy/P1000756.jpg[/IMG] albo [IMG]http://czarny.lbh.pl/psy/P1000752.jpg[/IMG] albo jeszcze inne - mam ich 12. [COLOR=Navy][B][SIZE=3] Może udałoby się ją pokazać w kundlu ? [/SIZE][/B][/COLOR]Ona już tak długo żyje w nienormalnych warunkach. Nie wspominając o tym, jak trudna jest ta sytuacja dla państwa Rendi. Znamy ją więc nie będę się powtarzać. Ona jest taka ładna, wysterylizowana, kochająca człowieka, nie wymagająca socjalizacji, że powinna szybko znaleźć nowy domek. Mogłabym ją dostarczyć do kundla.
-
Targowickie psiaki PILNIE DT!zagrożone Dyminami!TUPTEK-BORYS szukają domów!
elik replied to kobix's topic in Już w nowym domu
Acha Potter, czy to byłoby odpłatnie (jeśli tak, to ile ?), czy gratis (:Rose:) ? -
Targowickie psiaki PILNIE DT!zagrożone Dyminami!TUPTEK-BORYS szukają domów!
elik replied to kobix's topic in Już w nowym domu
[quote name='Potter']Jeśli są problemy z transportem, to dzisiaj wieczorem będę w Kielcach i mogę przewieźć jednego psa.[/quote] Potter, dziękujemy :multi: Kobix, co o tym sądzisz ? Dobre i to, choćby jeden psiak już był bezpieczny, a cała sfora suczek, bezpieczna od niego :evil_lol: -
14-letni SZNAUCER ŚREDNI już za TM :(
elik replied to maciaszek's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Serce mi krwawi,jak czytam o takich staruszkach :placz: Gdybym tylko miała warunki.... -
maleńka Lusia - ODNALEZIONA - .... i ma swój dom.
elik replied to Frotka's topic in Już w nowym domu
Co za radość, tyle cioteczek u Lusinki :multi: To musi sie skończyć super domkiem dla małej :p -
[quote name='kalcia']...Elik, dla mnie to dziwna pozycja, Funia (sznaucerek miniaturka moich rodzicow) zwykle spi na "zabe" (rozkraczonymi tylnymi lapkami) lub na boku wiec dla mnie to bylo dosc komiczne :D Ale co na niego nie spojrze, to sie usmiecham, strasznie slodki maluch :)[/quote] Ja mam sznaucerka średniaka, który z kolei śpi często na grzbiecie z rozłożonymi szeroko łapkami. To dopiero śmieszny wygląd :lol:
-
Boksiowaty,przerazony Rodzynek-juz w domu! ...teraz Draz:)
elik replied to sacred PIRANHA's topic in Już w nowym domu
[quote name='Niki-lidka']Natalia przeslij mi na maila ja wrzuce je tutaj:) [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/quote] Super, że tak szybko udało się wyciągnąć Rodzynka ze schronu :p Wartałoby Nitko-lidko zdjąć Rodzynka z podpisu. Może zmieściłaby się tam inna Wasza bieda -
Targowickie psiaki PILNIE DT!zagrożone Dyminami!TUPTEK-BORYS szukają domów!
elik replied to kobix's topic in Już w nowym domu
Psiaki, meldować się w budce i czekać. Transport szybciutko po psiaki :mad: -
[quote name='kalcia']Jedno zdjecie spiacego Nobu, zeby udowodnic, ze lubi spac w dziwnych pozycjach...[/quote] To, to jest normalna psia pozycja wyjściowa do spania :evil_lol: Dziwne to Wy dopiero zobaczycie jak psiuniek się rozwinie. Teraz padł ze zmęczenia i nie miał czasu na pozycje :lol: Gratuluję decyzji o przyjęciu szczeniorka. Wzbogaciliście się o wiernego, bezinteresownego, szczerego, bezgranicznie i dozgonnie oddanego przyjaciela. [SIZE=3][COLOR=Navy][B]Szczeniaczek jest przeuroczy.[/B] :loveu:[/COLOR][/SIZE]
-
Puśka szczęśliwa, w końcu znalazła dom. Elza, Bambino - dziękuję!
elik replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Ja też wydrukuję i porozwieszam w Krakowie. Bidulki :-( -
Puśka szczęśliwa, w końcu znalazła dom. Elza, Bambino - dziękuję!
elik replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Podrzucanie ich tutaj to zbyt mało. Może przydatne byłyby ogłoszenia do pobrania i rozklejania przez dogomaniaków w całej Polsce, ogłoszenie w gazecie. Tutaj większość domków jest zapsiona do granic możliwości. Łatwiej jest zebrać kasę, niż znaleźć DT, czy DS. Może ktoś zrobiłby plakat. Wtedy chętni mogliby go wydrukować i rozklejać w swoim mieście. Biedne te psinki :-( -
[quote name='GrubbaRybba']Powodzenia Kalciu! :loveu:[/quote] I Kruczusiu :multi:
-
[quote name='Nadzieja Koziak']Hej,to ja ,ewentualny DT...:loveu:Pewnie,że poczekam!!!Ale coś mi w duszy pika,że KAPSELEK znajdzie DOM NA STAŁE!!!:loveu:[/quote] A w razie czego, Kapselek ma w odwodzie super DT u Nadziei Kozak. Tak, czy siak do Kapselka uśmiechnęło się szczęście :lol:
-
Targowickie psiaki PILNIE DT!zagrożone Dyminami!TUPTEK-BORYS szukają domów!
elik replied to kobix's topic in Już w nowym domu
[quote name='kobix']najważniejsze by wreszcie trafiły do azylu-budy są przecież do zrobienia.jak bedą na miejscu,będzie wiadomo na czym stoimy,psy bedą bezpieczne i wreszcie bedzie można coś o nich napisać... ...akcja tak wolno się toczy:evil_lol:,jak trafią do azylu,bedzie lepie...[/quote] Też tak uważam. A z jakiego powodu odwleka się przewiezienie psiaków do azylu ?? Czy chodzi o zebranie ich wszystkich razem, czy o zorganizowanie transportu ? -
niedowidzący Cezarek - uratowany! już w nowym domu!!!
elik replied to Dea's topic in Już w nowym domu
Hop do góry, niech cię zobaczą, jaki jesteś śliczny :lol: -
Targowickie psiaki PILNIE DT!zagrożone Dyminami!TUPTEK-BORYS szukają domów!
elik replied to kobix's topic in Już w nowym domu
Psiaki proszą o wsparcie, a tu nawet nikt nie zagląda :shake: -
Targowickie psiaki PILNIE DT!zagrożone Dyminami!TUPTEK-BORYS szukają domów!
elik replied to kobix's topic in Już w nowym domu
Trzy mega miłe psiaki potrzebujące pomocy proszą o wsparcie finansowe - deklaracje niewielkiej choćby miesięcznej wpłaty, która pozwoli im przeżyć. -
14-letni SZNAUCER ŚREDNI już za TM :(
elik replied to maciaszek's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Na dzień dobry do góry psiaku -
[quote name='DIF'][SIZE=2][B]Mam osobę chętną na dom tymczasowy dla Kapsla!!!!...[/B][/SIZE][/quote] Co za wspaniała wiadomość :multi: Może los uśmiechnie się do Kapselka już na stałe ;)
-
GIZMO -Wydłubane Oczy - Pojechał do Niemiec po nowe życie:)
elik replied to magda z.'s topic in Już w nowym domu
Zapowiadało się pięknie... :cool1: -
Targowickie psiaki PILNIE DT!zagrożone Dyminami!TUPTEK-BORYS szukają domów!
elik replied to kobix's topic in Już w nowym domu
[quote name='kobix']...to też przemawia za tym że trzeba się śpieszyć,bo wiosna idzie... ...tak więc widzicie-z psami jak z pododą,czasem nie ma innego wyjścia tylko czekać na odpowiedni moment.i moje chęci i planowanie nic tu ma do rzeczy... nawet Potter chyba bedzie musiała się do psów dostosować[/quote] Pewnie nie jest to takie proste, żeby wszystkie 3 psy w tym samym dniu i czasie zechciały spotkać się w tej budce. Na taki moment pewnie trzeba byłoby długo czekać. Dlatego trzeba im pomóc. Wpuścić do budki ale już nie wypuścić i tak po kolei, aż zbiorą się wsje :diabloti: Oczywiście taka akcję należy zaplanować w okolicy daty odpowiadającej osobom, które będą psiaki przewozić. Z wyżej wspomnianych powodów nie uzależniałabym wszystkiego od psiaków. Jak sama piszesz, wiosna idzie, a co mogą w tzw. międzyczasie 3 psy powyczyniać, to dobrze wiemy - będziesz wkrótce miała sporo szczeniaczków do adopcji.