-
Posts
80999 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
312
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by elik
-
ODBITY ZE SCHRONU rudy BAZYL-konecki niedowidzący pies
elik replied to kobix's topic in Już w nowym domu
Dosłownie "wpadłam" do Krakowa tylko na dzisiaj, wyjeżdźam znowu o 14-tej. Jeśli zdecydujesz się na taxi, moja propozycja jak najbardziej aktualna, daj znać na PW - ustalimy jak pzrekazać forsę. Wracam do Krakowa w poniedziałek (16.06) wieczorem. -
Max „NATYCHMIAST MUSI ZNIKNĄĆ!!” Jakiekolwiek miejsce!!!! SOS!!!
elik replied to paros's topic in Już w nowym domu
Czemu tak tu cicho ? Co z psiakiem ? -
ODBITY ZE SCHRONU rudy BAZYL-konecki niedowidzący pies
elik replied to kobix's topic in Już w nowym domu
Biedny psiak, koniecznie trzeba mu pomóc :-( Czy jest możliwość skorzystania z taxówki ? Chętnie pkryję koszty. -
Biedna Miciulka :-( Przypomina mi moją Belunie. Ona co prawda po wyadoptowaniu ze schronu nie drżała ze strachu, ale zachowywała się tak, jakby chciała pokazać, że jej wcale nie ma. Zaanektowała fotel, na którym ja położyłam na początku i WOGÓLE się z niego nie ruszała, poza zejściem na jedzenie i picie i wyjściem na spacerek, z którego zaraz po załatwieniu się szybciutko ciągnęła w stronę domku, jakby się bała, że do niego nie wróci. Zaczęła "zwiedzać" kąty po długim pobycie u nas. Teraz po prawie 2-ch latach czuje się pełnoprawnym domownikiem i potrafi przegnać Binga, rezydenta z jego posłanka :evil_lol: Ja próbowałabym bardziej konkretnie oswajać Micię z człowiekiem. Może jak położy sie tak na trawie, usiądź obok, połóż jej głowę na kolanach i głaskaj leciutko dopóki nie przestanie drżeć. Coś cicho i słodko mów do niej. Ona z pewnością odczuje, że nic jej z Twojej strony nie grozi, a wtedy się rozluźni i przestanie bać.
-
Bolek przeżył cudem.. Teraz jest szczęśliwy w nowym domu :)
elik replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='pinczerka_i_Gizmo']Mam nadzieję, że samo szczęście?[/quote] To także i moja nadzieja, ale Kochane Cioteczki dajcie cynk co u Bolusia, czy są oznaki poprawy ? -
Bolek przeżył cudem.. Teraz jest szczęśliwy w nowym domu :)
elik replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Tak cicho u Bolcia, że aż boję się pytać, co słychać -
ByŁa ŻywĄ PochodniĄ-maŁa Sunia Z Torunia znalazła domek!!!!!!!!
elik replied to asiaf1's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://a483.ac-images.myspacecdn.com/images01/105/l_870934c78a3ba692e34f1c840438313a.jpg[/IMG] Ale piękne słodziaki, a podobne jak bliźniaki ;) -
[quote name='fizia']Zapraszamy na bazarek z pięknymi, ręcznie robionymi przez Taks obróżkami, smyczkami i szelkami...[/quote] Ogromnie przepraszam za ofa, ale od jakiegoś czasu staram się odnaleźć wątek dogomaniaczki, która szyje skafandry dla psiaków i niestety nie mogę go odnaleźć. [SIZE=3]Może ktoś wie kto szyje te skafandry ?[/SIZE] Plissss
-
Targowickie psiaki PILNIE DT!zagrożone Dyminami!TUPTEK-BORYS szukają domów!
elik replied to kobix's topic in Już w nowym domu
[quote name='kobix']Elik mogę podziękować w imieniu psiaków...:lol:i jeszcze raz przeprosić za to o czym już pisałam wcześniej...[/quote] Jasne, nie patrz na to, patrz na serce :loveu: Psiaki górą i do góry :multi: -
Nie było domu, była nadzieja -Bella z pustostanu -Łódź
elik replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
[quote name='xxxx52']Bella miala szczescie,ale moim skromnym zdaniem panie opiekujace powinny zadbac o jej figurke,gdyz jest troszke za "puszysta", [COLOR=purple][B]a to szkodzi watrobie, cienkim nozkom i serduszku[/B][/COLOR].[/quote] Popieram w całej rozciągłości :loveu: Cieszę sie ogromnie, że Bella ma już DT. Jest mi szczególnie bliska, bo mojej sunieczce, także przygarniętej, też dałam na imię Bella. -
Uroczy Kapselku, oby już nic się nie zmieniło i oby to był ten kochający domek :loveu::loveu:
-
Nie było domu, była nadzieja -Bella z pustostanu -Łódź
elik replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
[quote name='netti1']zamieszkała-to znaczy ,że wprowadziła się i mieszka w domu swoich opiekunek:)[/quote] No fakt :eviltong: Coś mi chyba na oczy padło, bo czytałam MIESZKAŁA, zamiast ZAmieszkała. Ale widziałam na którymś banerku napis (a może już nie aktualny - oby), że Belli grozi schron, bo opiekunki wyjeżdżają na dłuższy czas. -
Nie było domu, była nadzieja -Bella z pustostanu -Łódź
elik replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ayia']Bella zamieszkala u opiekunek :)[/quote] Mieszkała ? To już nie mieszka ? Gdzie więc teraz przebywa i z jakiego powodu znów stała sie bezdomna ? Wszyscy ją opuścili, nawet założyciele tego wątku :-( -
Nie było domu, była nadzieja -Bella z pustostanu -Łódź
elik replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
[quote name='mulinka'][B][COLOR=red]>> NOWE ZDJĘCIA SĄ NA STR.75[/COLOR][/B] [B][COLOR=red][IMG]http://upload.miau.pl/3/85600.jpg[/IMG][/COLOR][/B] [B][COLOR=red]aktualizacja: [/COLOR][/B][COLOR=red]Bella jest już po sterylizacji, już wróciła do pustostanu [IMG]http://niechcianeizapomniane.org/forum/images/smiles/icon_sad.gif[/IMG] [/COLOR] [COLOR=red]w połowie maja panie, które dokarmiają Bellę wyjeżdżają na 4 miesiące[/COLOR] [COLOR=red]i bardzo się martwią, że będą musiały oddać sunię do przytuliska :([/COLOR] [COLOR=red]bardzo prosimy chociaż o dom tymczasowy dla niej...[/COLOR][/quote] Jak to jest w końcu z Bellą ? Ma domek, czy go nie ma ? Tytuł wątku przeczy temu co jest wewnątrz i to w dodatku tylko na 1-wszej stronie. Gdybym przypadkiem nie trafiła na pierwsza stroną, nadal myślałabym, że Bella jest szczęśliwa w domku. Z banerku wynika, że Bella miała czas do 15 maja - dziś jest 20-ty i co u Beli ?? -
Karolinko, przed chwilą zrobiłam przelew na Twoje konto (30 zł) ale ze wstydem przyznaję, że zapomniałam dopisać, że to także od Patii :oops: [SIZE=3]Pędzę więc donieść wszem i wsobec, że Patia także ma w tym swój udział i to znacznie większy niż ja.[/SIZE] Myśl o ogłoszeniu Rendi w wyborczej nie daje mi spokoju. Powiedz Karolinko, czy mogłabyś to zorganizować ? Oczywiście pokryję koszty. Ja niestety mam teraz ogromnie mało czasu, a wiele obowiązków. Zdaje sobie z tego sprawę, że każdy tak ma. Moja sytuacja polega jednak na tym, że w okresie od wiosny do jesieni jestem w Krakowie tylko od wtorku do czwartku - 2 i 0,5 dnia - w dodatku do godz. 14-tej jestem w pracy. W tej sytuacji pozostaje mi na prawdę niewiele czasu. Bardzo Cie prosze Karolinko spróbuj załatwić ogłoszenie Rendi w gazecie. Ja w dalszym ciągu będę wspierać Wasze działania zasilając fundusze w miarę moich możliwości. Myślę, że co miesiąc będę mogła przeznaczyć jakąś kwotę na potrzeby zwierzaków, którym pomagacie.
-
[quote name='Nela_']Elik, doskonale rozumiem. Jest tyle biednych, potrzebujących bidusiów. Nie wiadomo któremu pomóc, w co ręce (kasę) włożyć. My jakoś dajemy radę. Sunia z Panią szykują się do wyjazdu. Mam nadzieję że trochę schudną w górach.[/quote] Dzięki za wyrozumiałość :loveu: Psiaków potrzebujących pomocy jest tak dużo.... :-( dużo, za dużo :placz: Jestem Ci ogromnie wdzięczna za to, że nie pozostałaś obojętna na mój apel o domek lub choćby przechowanie sunieczki przez jakiś czas - musiałam wtedy wyjechać na kilka dni i nie mogłam jej zabrać ze sobą, ani nie mogłam jej przecież zostawić tam na ulicy. Byłaś jedyną, która odpowiedziała na mój apel. Byłam już poza Kakowem, gdy zadzwoniłaś i powiedziałaś, że przygarniesz sunieczkę:iloveyou::Rose: A gdy jeszcze dowiedziałam się, że suńkę przygarnęła starsza Pani... Małej się poszczęściło, a ja byłam szczęśliwa:multi: Tak więc Nelu jestem Ci bardzo zobowiązana i nie zamierzam się wymigiwać z danego słowa. Prosze więc podaj mi na PW w jaki sposób mogę Ci się zrewanżować.
-
[quote name='Paulina_mickey']popatrz na date...zdaje sie że nie aktualne;)[/quote] Czyżby tragiczna śmierć Ozziego jednak "poszła na marne" ?? :cool1: