Jump to content
Dogomania

elik

Members
  • Posts

    81001
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    312

Everything posted by elik

  1. [quote name='zofia&sasza']Prześlę Ci sms-em zaraz![/quote] Zosieńko, dziękuję, namiary na dane do f-ry już do mnie lecą meilem. Ale Zosiu, mam do Ciebie jeszcze jedną prośbę. Jak sunieczka dzisiaj do Ciebie przyjedzie, proszę obmierz ją tu i tam, tzn. obwód szyjki i tułowia tuż za przednimi łapkami, tak, żebym mogła kupić dla niej szeleczki odpowiedniej wielkości. Co prawda mam taka małą obróżkę, ale wolę nie ryzykować, szelki są pewniejsze.
  2. [quote name='donacja']Chyba nie... Ja cały czas trzymam się planu A i przywożę ją do Ciebie dziś po 20-tej.[/quote] Tak, tak bardzo o to proszę. Pierwsza część planu jest jak najbardziej aktualna. [quote name='zofia&sasza']Czyli co, kibel mam wolny, czy jak?[/quote] Widzicie Ją, jaka samolubna. Tylko dla siebie, taki spicyficzny kibelek chce mieć :mad: A psineczka maleńka to gdzie przenocuje, chę ???? Początek jest aktualny, tylko adres końcowy się zmienił :p Zosiu, gdzie znajdę namiary na dane do f-ry za benzynę dla P. Grzegorza ?
  3. [quote name='Odi'][COLOR=darkgreen][FONT=Arial Black]Kochani Dogomaniacy:loveu:, głosujcie - proszę :modla: na Krakvecie na Przytulisko Przyborówko k/Szamotuł Pani Wandy Jerzyk[/FONT][/COLOR]:loveu:[/quote] Ja już głosowałam, na to właśnie przytulisko :lol:
  4. [quote name='ARKA']No to posluchajcie.Ten nasz kręzlowski psiak to dopiero [B]Figo-Fago[/B],ze schroniska w Zgierz uciekl, w sobote, pokonal ogrodzenia 2.40m [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img119.imageshack.us/img119/6163/medorpies1vs9.jpg[/IMG][/URL] :crazyeye: [B][COLOR=red]wczoraj wrocil, tą samą droga[/COLOR]....:multi::multi::multi::evil_lol:[/B] Nie mial co narozrabiac "na miescie" bo wykastrowany, ma czipa tez. Zglodnial to i wrocil;) Sprawdzilam, on byl w oborze wiec o ucieczkach takich, nikt nic nie wiedzial. Osho, dopisz przy nim, ze pies pokonuje wszelkie ogrodzenia:shake:[/quote] Qrde, ale to nie Figo-Fago. Figo-Fago to ten [IMG]http://img116.imageshack.us/img116/4/uciekinierdg6.jpg[/IMG] [B][COLOR=red]FIGO-FAGO, [/COLOR][/B][COLOR=red]HALNY, WICHER, NERO, TACO, TOGOS[/COLOR] [B]20/K, pies [/B]Duży, um. czaprakowe. Bardzo przyjazny w stosunku do ludzi [COLOR=red][B]TEN PIES ZWIAŁ! Urwał się i... szukaj wiatru w polu. Ale może wrócić i będzie wtedy 30 psów[/B][/COLOR] :shake:
  5. [quote name='donacja']Dzwoniłam do p. Pawła, jestem z nim umówiona o 14 na odbiór Lili.[/quote] Świetnie :multi: A teraz powiem Wam, że kto kciukasy trzymał, może sobie pogratulować !!! To za co trzymał spełniło się. [SIZE=5][COLOR=red]Sunieczka Lilunia jedzie na DT do mnie.[/COLOR][/SIZE] Muszę się zakontakcić z transportem, że droga będzie nieco inna i przeprosić domek, który ofiarował swoje usługi, że sunieczka nie przyjedzie. Może będzie miejsce dla innej bidy.
  6. [quote name='ARKA']:multi:suczka 15/K, po sterylizacji(dziekuje elik;)) i szczepieniu pojechala do domku!! To ta co to niby byla Lili ...[/quote] Cieszę się razem z Tobą :sweetCyb::bigcool: [quote name='ARKA']...dla Lii tez idą dobre dni, trzymam kciuki elik;) Ta suczka byla Ci pisana, nie ma zmiluj sie:evil_lol:[COLOR=black]..[/COLOR].[/quote] Arko kofana obyś miała rację, bardzo, bardzo tego chcę dla suni. Ta sunieczka 15/K też bardzo milutka :loveu:
  7. A ja, tak jak SBD (jeśli można w skrócie :razz: ) w kwestji bukietów uważam. A na marginesie, potrzebne mocne trzymanie kciukasów. Na razie nie powiem w jakiej intencyji, coby nie zapeszyć tfu, tfu,tfu (przez lewe), ale intencyja jest zbożna i w sprawie Liluni. Rozkluczyć kciuki będzie można dopiero jutro s rańca i ani chwili wcześniej !!!!! howk I nie ważne jak tam kto sobie będzie radził bez kciukasów. A co do kibelka Zofiji, to myślę, że należałoby go zbadać komisyjnie. Co Ona tam takiego ma, że co żywe tam się pcha.
  8. [quote name='zofia&sasza']Jeszcze nie. Spoko, mamy czas do pojutrza na kontakt :lol:[/quote] Fakt. Ja taka w gorącej wodzie kąpana :oops: Ale info o rozwoju sytuacji plissssssss
  9. [quote name='zofia&sasza']Mój kibelek ma powodzenie! :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] Najwyraźniej. Najwyższa klasa Q :evil_lol: Czy dzwoniła Pani Edytka ?
  10. [quote name='emilia2280']...Do kogo mam pisac, zeby przeniesiono ten wátek spowrotem do "psów do adopcji", bo dzial "akcje" jest dobry, jak sié zbiera zabawki do przedszkola a nie ratuje psy przymarzajáce do stodoly...[/quote] Myślę, że do moderatora, który opiekuje się tym wątkiem.
  11. BINGO !!! :multi: Sprawa dogadana: 1) donacja odbiera Lili w środę i zawozi ją do zofia&sasza 2) od zofii&sasza odbiera suńkę Pani Edytka, która zawozi ją do Krakowa 3) ja płacę za transport, a forsę zwraca kasa, czyli Pan Grzegorz
  12. Czekamy więc na Dominacje, gdzie zawiezie Lili. Dzwonię ale się nie zgłasza.
  13. [quote name='zofia&sasza']Może do każdej z nas. Z tym, że do mnie dopiero od jakiejś 17.30. A do SBD od 16.30. Do mnie jest dalej - Żoliborz, do SBD bliżej chyba - Grochów[/quote] Super :multi: Jeśli Obie zgłaszacie wolną i nie przymuszoną chęć ( :diabloti: ) przechowania Lili, decyzja należy do Donacji, gdzie Jej będzie bliżej lub lepiej pod względem korków.
  14. Jest transport W-wa - Kraków :multi: Kochanieńkie, do której z Was Diominacja mogłaby zawieźć sunieczkę ? Ja teraz zmykam, muszę do swoich psiaków lecieć. Będe na dogo za ok. 2 godz.
  15. [SIZE=3][COLOR=purple][B]Piesków jest o jednego więcej[/B][/COLOR][/SIZE] - P. Paweł odłowił tego uciekiniera. P. Grzegorz ma być na pewno jutro po psiaki. Obiecał, że pokryje koszt transportu do Krakowa.Szukam dalej transportu W-wa - Kraków.
  16. [quote name='zofia&sasza']Tam zostały już tylko dwie malizny: ona i Ping. Dodatkowo suczka ma na szyi numer - 92/M. Numer Grześka i Pawła wysyłam na pw elik[/quote] Dzięki, zaraz dzwonię. :angryy::angryy::angryy::mad::mad::mad: Kurcze, zamiast zapisać, wykasowałam :-( Ale Ziosiu oni podawali swoje numery na wątku więc to nie tajemnica. Podaj proszę jeszcze raz :calus:
  17. [quote name='donacja']Ja ją będę prawdopodobnie jutro odbierać, zaraz ją odnajdę na fotce i dokładnie obejrzę, żeby nie doszło do jakiejś pomyłki.[/quote] To ta sunieczka [IMG]http://img88.imageshack.us/img88/4827/img8367dh8.jpg[/IMG] [IMG]http://img407.imageshack.us/img407/4205/img8370ax6.jpg[/IMG] [B][COLOR=red]LILI MARLENE[/COLOR][/B][COLOR=red], FIZIA, MILKA, PCHEŁKA[/COLOR] [SIZE=7][COLOR=red][B]92/M, suka [/B][/COLOR][/SIZE] Maleńka, ratlerkowata. Z początku wystraszona, po chwili się ośmiela.
  18. [quote name='ARKA']A malizna gdzie teraz jest, w klatce czy w boksie,zeby znow nie pomylic ją z innym psiakiem:placz:[/quote] Nie może zajść taka pomyłka. :mad: Arko, możesz podać mi nr tel. do P. Grzegorza ?
  19. [quote name='zofia&sasza']Donacja :loveu: Elik, zadzwoń też do Grzegorza, bo on musi wiedzieć, że ją bierzesz...[/quote] Jasna sprawa, podaj proszę nr telefonu, zaraz zadzwoni\ę. [quote name='zofia&sasza']...W razie jakby nic innego się nie znalazło zawsze jest mój kibel :evil_lol: Tylko musiałby ją ktoś mi dowieźć, bo mój bluesmobil do piątku is dead.[/quote] Właśnie w tej sprawie liczę na Ciebie. We czwartek ktoś odbierze ją na 100 %.
  20. Super. Transport z Krężela do W-wy załatwiony. Kochana Donacja (obiecała zawitać na wątku) przywiezie maliznę do Warszawy może nawet już jutro. Ktoś - być może ja - przyjedzie pociągiem po sunikę we czwartek - na 100 %. Problem "przechowania" jej od środy do czwartku.
  21. Malizna kochana ma załatwione miejsce w Krakowie, choćby od zaraz. [SIZE=3]Szukamy transportu, na początek do W-wy, ale jeśli można to i do Krakowa.[/SIZE] [SIZE=3][B]Konieczny pospiech, bo każda kolejna noc może być ost..[/B][/SIZE]
  22. Zosiu, bardzo diękuję za SMS-a. Pod jego wpływemm przyszedł mi do głowy pewiem pomysł. Od dawna nie daje mi spokoju myśl o suni Lili (tej latlerkowatej). Próbowałam znaleźć jej choćby DT w Krakowie, ale nic z tego nie wyszło :-( Gdyby u Murki znaklazło się miejsce dla tej malizny, to podjęłabym się sponsorować jej pobyt. Czy możesz dać mi namiary - telefon lub adres www do Murki ? Czytałam, że chcesz prosić P. Grzegorza, aby i ją zabrał w pierwszej kolejności. Gdyby jednak maleńka znalazła miejsce u Murki, miałby szansę inny psiak.
  23. [quote name='zofia&sasza']W dniu wczorajszym przelałam na konto siostry p. Pawła 500 PLN jako zaliczkę na poczet umowy. Nie wiem czy to się da odczytać. Oryginał do wglądu (darczyńcom mogę przesłać mailem). Jeśli o mnie chodzi, to nie ma takiej potrzeby.
  24. Wszystkie one takie śliczne i takie niewinne :-( Muszę spadać. Będę wieczorem
  25. Ciświęto, a Ty Zosiu w robociźnie :diabloti:
×
×
  • Create New...