-
Posts
80999 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
312
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by elik
-
Foksia uratowana przed zamarznięciem - od 16.02.2010 r. w DS pełnym miłość
elik replied to Pipi's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agata69']Mam pytanie: czy ktoś kontrolował wczesniej warunki w hotelu u AlinyS? Ktoś tam był?[/QUOTE] W sytuacji w jakiej była foksia nie było czasu na kontrolowanie hoteliku. Oparłam się na zdaniu osób, które znały tamtejsze warunki. [quote name='Javena']Moze Aliny S zapytac k/Warszawy. To wspaniała kobieta.[/QUOTE] [quote name='Javena'][URL]http://www.dogomania.pl/threads/175599-Pozwolimy-na-uA-pienie-Nie-ZabraliA-my-Cezara-do-hoteliku-u-AlinyS/page80[/URL] Tu jeszcze inny piesek ze schroniska znalazł swój azyl i jaki szczesliwy.Pytać ,błagac ,jak trzeba bedzie.[/QUOTE] A czy masz jakieś złe wiadomości o tamtym hoteliku ? [SIZE=3]Pipi, dostałam wiadomość z Krakvetu, że dostawa karmy będzie jutro. Dostarczy kurier z GLS. [/SIZE] [SIZE=3][SIZE=2]Rozesłałam informacje o numerze konta. Jeśli kogoś pominęłam, proszę dać głos :lol:[/SIZE][/SIZE] -
Foksia uratowana przed zamarznięciem - od 16.02.2010 r. w DS pełnym miłość
elik replied to Pipi's topic in Już w nowym domu
[quote name='fiorsteinbock'][B]Fiosteinbock - 40zł[/B][/QUOTE] [COLOR=Red][B]Fiorsteinbock proszę posprzątaj skrzyneczkę - nie mogę wysłać Ci numeru konta.[/B][/COLOR] [SIZE=3]Sunia zapakowana - Pati_c wyrusza do hoteliku[/SIZE] :multi::multi::multi: -
Foksia uratowana przed zamarznięciem - od 16.02.2010 r. w DS pełnym miłość
elik replied to Pipi's topic in Już w nowym domu
[quote name='evita.']W takim razie czekam na nr konta żeby wpłacić swoją działkę ;) P.S. Trzymam z całych sił kciuki za powodzenie dzisiejszej akcji :)[/QUOTE] Dzięki, zaraz ślę namiary na konto. Ja też trzymam kciukasy. Pati-c ma zadzwonić jak tylko foksia znajdzie się u Niej w samochodzie i potem w hoteliku. Zapodam na wątku -
Foksia uratowana przed zamarznięciem - od 16.02.2010 r. w DS pełnym miłość
elik replied to Pipi's topic in Już w nowym domu
[SIZE=2]Już zapłaciłam: 238,- zł za karmę 250,- zł za transport ===== 488,- zł[/SIZE] [SIZE=2]Deklaracje na karmę dla psiaków Pipi: [/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black][FONT=Tahoma]40,- Jeta[/FONT][/COLOR][/SIZE][SIZE=2] [/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black][FONT=Tahoma]40,- Fiorsteinbock[/FONT][/COLOR][/SIZE][SIZE=2] [/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black][FONT=Tahoma]40,- elik[/FONT][/COLOR][/SIZE][SIZE=2] [/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black][FONT=Tahoma]20,- enia[/FONT][/COLOR][/SIZE][SIZE=2] [/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black][FONT=Tahoma]20,- katimal[/FONT][/COLOR][/SIZE][SIZE=2] [/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black][FONT=Tahoma]20,- Javena[/FONT][/COLOR][/SIZE][SIZE=2] [/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black][FONT=Tahoma]20,- Evita[/FONT][/COLOR][/SIZE][SIZE=2] [/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black][FONT=Tahoma]50,- hrabina[/FONT][/COLOR][/SIZE][SIZE=2] ========= 250,- Deklaracje na transport: 50,- Evelin 50,- elik 50,- Pani Agnieszka 12,- jeśli wszyscy wpłacą, to zostanie z karmy i jeśli pozwolicie przerzucić na transport :cool3: ====== 162,- potrzeba jeszcze 88,- zł :oops: Bardzo proszę na przelewach w rubryce tytułem wpisać swój nick i na jaki cel. Np. Evelin na transport suczki do hoteliku albo Jeta na karmę dla psów Pipi [/SIZE] -
Foksia uratowana przed zamarznięciem - od 16.02.2010 r. w DS pełnym miłość
elik replied to Pipi's topic in Już w nowym domu
No nareszcie dorwałam chwilkę czasu, żeby zaglądnąć i zobaczyć cośmy narobiły :evil_lol: No nie powiem, nie powiem, całkiem nieźle to wygląda ;) Widzę, że nie tylko mnie dogo tak wczoraj wariowało. Musze wykasować post, który nagle zniknął z mojego monitora, zanim zdążyłam go skończyć - zaczęłam pisac jeszcze raz. Dzisiaj widzę, że ten kawałek postu jest na poprzedniej stronie :lol: Cieszy mnie, że foksi nie grozi już zamarznięcie, czy poturbowanie. Pozostała już tylko ta najmniej miła część akcji :razz: Wpłaciłam już Pati_c 250 zł za transport, bo taka była umowa. To i tak tylko pokrycie kosztów. Pati robi to z dobrego serca i gdybym ją zawiodła, ucierpiałaby być może inna potrzebująca bieda. Pati nie mogła czekać, aż uzbieramy tą kwotę. Niestety nie są to moje oszczędności (wszystko co mogę przekazuję na potrzebujące psiaki), a pieniądze przeznaczone na zapłacenie rachunków i raty, które [B]muszę zapłacić w terminie, [/B]zwłaszcza ratę, bo naliczą odsetki karne. Dlatego bardzo proszę nie zostawcie mnie z taka kupę forsy do zapłacenia. Słowo honoru, gdybym miała na tyle kasy, nie byłoby sprawy. Niestety, obecnie nie mogę sobie na ten luksus pozwolić :-( 15,01,br, wpłaciłam tez ponad 200 zł na kamę dla psiaków Pipi. Z deklaracji zebrało się 250 zł o 12 zł więcej niz potrzeba na karmę. [B]Czy mogę te 12 zł zaliczyć na transport ?[/B] Zaraz prześle na PW namiary na moje konto Cioteczkom, które zdeklarowały się wpłacać na karmeę i hotelik dla foksi. Od Pani Agnieszki wpłynie dzisiaj, najpóźniej jutro na konto AlinyS 150 zł, jako zadatek za pobyt foksi w hoteliku - musimy wymyślić jej jakieś imię. Zastanawiam się jak zrobić rozliczenie - powinno być w pierwszym poście, ale ja nie mogę go edytować, a nie wiem czy Pipi sobie z tym poradzi. Może będę robić rozliczenia np w następnym poście, który zarezerwuję, a w pierwszym poście wstawi się link do postu z rozliczeniami. A może macie jakieś inne pomysły ? -
Foksia uratowana przed zamarznięciem - od 16.02.2010 r. w DS pełnym miłość
elik replied to Pipi's topic in Już w nowym domu
[quote name='leni356']Super :) Zróbcie podliczenie w pierwszym poście - ile jest deklaracji na hotel i transport, ile brakuje.. będziemy zbierać[/QUOTE] Zrobię jutro, dzisiaj jestem zbyt roztkliwiona :loveu: a finanse wymagają rzeczowego podejścia do sprawy. [B]Dobrej nocy Wszystkim Miłośnikom Zwierząt, kolorowych snów.[/B] -
Foksia uratowana przed zamarznięciem - od 16.02.2010 r. w DS pełnym miłość
elik replied to Pipi's topic in Już w nowym domu
Musiałam jeszcze raz uruchomić kompa i powiedzieć Wam, że [B][SIZE=3][COLOR=Purple]KOCHAM WAS[/COLOR][/SIZE][/B] Bez Waszej tu obecności i pomocy nie udałoby się to :loveu: Nie będę wymieniać kto i co, bo na pewno kogoś pominę i będzie mi bardzo wstyd i przykro. Powiem tylko, że inicjatorem i motorem całej akcji była Pani Agnieszka, która zadzwoniła do mnie i poprosiła, żebyśmy ratowały foksię i że zobowiązuje się uzupełniać kwotę brakującą do miesięcznej należności za hotelik. Pani Agnieszka to bardzo miła i wrażliwa osoba. Jej rodziców zapewne stać byłoby na psa rasowego, jakiego tylko by sobie wymyśliła. Jednak nie rasowy pies z rodowodem, stał się domowym pupilkiem, a kundelek ze schroniska. Skromność, takt i wrażliwość, to zapewne tylko niektóre pozytywne cechy charakteryzujące Członków Tej Rodziny. Dziękuję losowi, że za sprawą umiłowania psiaków, poznałam Takich Ludzi. To prawdziwa przyjemność. Uciekam, bo oczy zaczynają mi się niebezpiecznie pocić. -
Foksia uratowana przed zamarznięciem - od 16.02.2010 r. w DS pełnym miłość
elik replied to Pipi's topic in Już w nowym domu
Musiałam jeszcze raz uruchomić kompa i powiedzieć Wam, że KOCHAM WAS -
Foksia uratowana przed zamarznięciem - od 16.02.2010 r. w DS pełnym miłość
elik replied to Pipi's topic in Już w nowym domu
[quote name='Evelin']Elik przeczytaj mój post powyżej..edytowałam,a pisałyśmy prawie jednocześnie[/QUOTE] Tak, było inaczej :lol: To świetnie Pipi powodzenia ! Napisz, gdzie ja przetrzymasz. Byleś ją dobrze zamknęła, żeby Ci się nie wymknęłą, bo potem mogą być problemy ze złapaniem jej. Pomyśli, że dybiesz na jej życie :evil_lol: Telefon do Pati-c 698-616-250. Twój telefon podam Pati-c, żebyście mogły być w kontakcie. Uffffffffffffffffffffffffffffffff ============================ Wszystko dopięte: 1) Pati-c ma wszystkie dane łącznie z telefonami do Pipi i AlinyS, 2) Pipi wie, że jutro koło 17:30 przyjedzie Pati-c i łapie już dziewuszkę (oby się udało) 3) AlinaS zaraz się dowie, że jutro przyjedzie nowa fajnista pensjonariuszka, którą trzeba będzie odrobaczyć, zaszczepić p/wściekliźnie i zakaźnym i w dalszej nieco kolejności ciachnąć, cobyśmy w przyszłości jej dzieciaków nie musiały gonić po polach :evil_lol: Teraz to już tylko proza życia: kasa, kasa, kasa, ka...... Jak nie pije, to chyba pójdę się opić ze szczęścia. Nie, nie to dopiero jutro, jak AlinaS da znać że sunia dotarła na miejsce :lol: Pójdę tylko popatrzyć, jak moi goście raczą się drinkami :diabloti: Już chyba dzisiaj nie będzie mnie na dogo. Gdybym jednak była potrzebna - 501-545-399 - nawet o północy. -
Foksia uratowana przed zamarznięciem - od 16.02.2010 r. w DS pełnym miłość
elik replied to Pipi's topic in Już w nowym domu
[quote name='Evelin']Elik czekamy na Twoją decyzję.Jeśli zdecydujesz,że PatiC ma wieźć,dołożę się do transportu[/QUOTE] Evelin, świat należy do odważnych :p Wiem, że żadnej z nas się nie przelewa, powiem więcej, większość z nas cierpi na posuchę kieszeniową i to w przeważającej większości właśnie z powodu miłości do psów ;) niemniej jednak nie potrafię ryzykować życie tej suni z powodu pieniędzy. Mam nadzieję, że uda się nam zebrać te 250 zł. Kwota na pewno nie jest wygórowana, bo taką samą kwotę podał mi ktoś inny z dogomanii, też z W-wy, tylko, że ta osoba mogłaby jechać dopiero we wtorek. W tej sytuacji Patic jest nie do pobicia :lol: -
Foksia uratowana przed zamarznięciem - od 16.02.2010 r. w DS pełnym miłość
elik replied to Pipi's topic in Już w nowym domu
[quote name='leni356']Kurcze, nie wiemy czy ona tyle wytrzyma, jeszcze tydzień :([/QUOTE] Obawiam się, że dla niej każde obniżenie temperatury choćby tylko o jeden stopień może być wyrokiem. Ona z pewnością jest w nie najlepszej kondycji fizycznej. Ona już od dawna jest niedożywiona, a teraz jeszcze to wychłodzenie organizmu. Być może to co teraz wytrzymuje, to maksimum na co stać jej organizm. Uważam, że nie można ryzykować. Pipi pisze, że tam jest bardzo zimno. Nie ma gwarancji, że nie będzie jeszcze zimniej. Myślę, że powinnyśmy przyjąć propozycje Pati-c. Mogłaby być u Pipi jutro o 17:30. Miała już jakieś własne zajęcia na jutro, ale na moje usilne prośby powiedziała, że postara się przełożyć na inne dni. Otrzymałam od Niej telefon, że udało się wszystko tak poprzekładać, że jutro może jechac. [SIZE=3]Pipi teraz wszystko zależy od Ciebie. Musisz złapać foksie.[/SIZE] [SIZE=3]Pipi do roboty :lol:[/SIZE] -
Foksia uratowana przed zamarznięciem - od 16.02.2010 r. w DS pełnym miłość
elik replied to Pipi's topic in Już w nowym domu
[quote name='kizimizi']Ale Fajnie, ze Foksia ma pewny domek:)[/QUOTE] Witaj :lol: Czy macie jakiś pomysł na transport, gdyby ten nie wypalił ?? [B][SIZE=3][COLOR=Red]Pipi czy dasz radę "odłowić" panienkę ? Papi daj znać, czy dasz rade złapać sunie. Do 22-giej mam dostać wiadomość, czy jutro będzie możliwy transport. Pipi odezwij się. [COLOR=Blue]Są duże problemy z transportem[/COLOR] :placz: [/COLOR][/SIZE][/B] [SIZE=2][COLOR=Black]Dostałam[/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=Black] wiadomość od Pati-c, że mogłaby przyjechać po foksie jutro około 17:30[/COLOR][/SIZE][B][SIZE=3][COLOR=Red][SIZE=2][COLOR=Black]. [/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=3][COLOR=Red][SIZE=2][COLOR=Black]Koszt około 270 zł - są to tylko koszty własne. Obawiam się, że nie mamy wyboru, chyba, że ktoś zna osobę, która wykona to grzecznościowo lub za mniejsza kwotę. [/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE] -
Foksia uratowana przed zamarznięciem - od 16.02.2010 r. w DS pełnym miłość
elik replied to Pipi's topic in Już w nowym domu
[quote name='enia']Dziewczyny, stałych deklaracji póki co nie mogę, ale zrobię bazarki na sterylizacje foksi.[/QUOTE] Eniu Kochana, toż to bardzo ważne. Dzięki :loveu: -
Foksia uratowana przed zamarznięciem - od 16.02.2010 r. w DS pełnym miłość
elik replied to Pipi's topic in Już w nowym domu
[quote name='Javena']Str. 16- lii 1- Warszawa Sztokcholm oferowała 50 miesiecznie.[/QUOTE] Dzięki :loveu: ============== Wysłałam PW w sprawie transportu. Czekam na odpowiedź. [SIZE=3][COLOR=Purple]Może jeszcze jakaś, choćby drobna kwota deklaracji na hotelik. Plizzzzzz[/COLOR][/SIZE] -
Foksia uratowana przed zamarznięciem - od 16.02.2010 r. w DS pełnym miłość
elik replied to Pipi's topic in Już w nowym domu
[quote name='AlinaS']Sunia będzie w Popielarni w hoteliku a z transportem to jak wygodniej Popielarnia lub Jaktorów do Jaktorowa chyba łatwiej trafić[/QUOTE] Na stronie 19 wkleiłam mapkę trasy od Pipi do Hoteliku. Wg mapy to około 230 km. Każdorazowe kliknięcie w mapkę spowoduje jej powiększenie. =================== Ogromnie się cieszę, że sprawa zabezpieczenia suni zmierza ku pozytywnemu końcowi :multi::multi: Zmykam, bo ciągle mam gości - do jutra i już podejrzewają, że nie cieszę sie z ich obecności. Wiem, zachowuję się bardzo nieelegancko,m ale to dla mnie sprawa priorytetowa. -
Foksia uratowana przed zamarznięciem - od 16.02.2010 r. w DS pełnym miłość
elik replied to Pipi's topic in Już w nowym domu
[quote name='Pipi']Chyba Hrabina daje 50 zł.Tylko nie pamiętam,czy już wliczone jest.Dowóz oferowała evelin.Ciocia odezwij się,proszę. A gdzie jest hotelik?[/QUOTE] Pipi odpowiedziałam Ci na to pytanie w moim poprzednim poście - nawet wytłuściłam co ważne :evil_lol: Już wcześniej (przed deklaracja Hrabiny, zaraz po mojej deklaracji), ktoś deklarował 50 zł/m-c.zł/m-c. A Hrabina 50 zł miesięcznie, czy jednorazowo ? ============ Już wiem, li1 deklarowała 50 zł/m-c w poście nr 158. Jeśli Hrabina też miesięcznie, to miałybyśmy 150,- zł/m-c a to już coś. Skontaktuje się z Panią Agnieszką :loveu: i eveliu i..... sunia będzie miała ciepełko. -
Foksia uratowana przed zamarznięciem - od 16.02.2010 r. w DS pełnym miłość
elik replied to Pipi's topic in Już w nowym domu
[quote name='Javena']JEŚLI TYLKO JEST TAM MIEJSCE ,TO NIE MA CO ZWLEKAC. 300, TO NIE AZ TAK DUZO ,W PORÓWNANIU Z INNYMI.Ja nawet myslę,że ona jest tak piękna,że długo u Aliny nie zostanie. Pare ogłoszen i będzie domek. Św.Franciszek dopomoże.....Tylko transport. Nie wiem,czy mi sie zdawało ,czy ktos oferował dowóż??[/QUOTE] AlinaS obiecała zaklepać dla bidulki miejsce. Muszę poszukać kto deklarował transport, a kto 50 zł na hotelik. -
Foksia uratowana przed zamarznięciem - od 16.02.2010 r. w DS pełnym miłość
elik replied to Pipi's topic in Już w nowym domu
[quote name='enia']ale ile byśmy musiały uzbierac na ten tymczas- elik?[/QUOTE] W grę wchodzi kwota 300 zł miesięcznie. Jest to kwota łącznie z wyżywieniem - opis diety na stronie schroniska. Pani Agnieszka obiecała, że uzupełni brakującą kwotę, ale moim zdaniem musimy jeszcze coś od siebie dorzucić, bo biorąc pod uwagę proporcje obecnych zobowiązań, to raczej nasza część stanowiłaby uzupełnienie :razz: Bardzo prosze powiedzcie co robimy. Szukamy transportu, czy nadal hoteliku ? [COLOR=Purple]Nie odwlekajmy decyzji w czasie, po jakie licho sunia ma tam marznąć. [COLOR=Black] [/COLOR][/COLOR][quote name='Pipi']Jejku,ja tak dzisiaj z doskoku na dogo wpadam,tyle tej roboty.Wiem,wiem,niedziela,ale syn do szkoły jutro,a u nas zamieć,musimy to skończyć.Jeszcze czasu mi zabrało dziś wydanie Jamnisi.Jeden telefon i pojechała po godzinie.Ale o tym na drugim wątku napisałam. [B]Myślę,że nie ma co marudzić z hotelikiem,tylko transportu szukać i pieniędzy przede wszystkim.Ja jestem jak najbardziej za[/B],tylko przyznam,że nie mam kiedy otworzyć linka i poczytać.[B]Nawet nie wiem,gdzie jest ten hotelik.[/B]Jeszcze z godzinkę mam roboty i już będę wolna.Chwilę odsapnę i jestem,dobra? Nie uwierzycie,ale siedzę w kurtce w tej chwili,bo wpadłam się znowu ogrzać na chwilę.Jest przeraźliwy wiatr i potęguje zimno,brrrrr.[/QUOTE] [COLOR=Purple][COLOR=Black]Pipi, najwyraźniej pisałyśmy razem. Myślę, że w tej sytuacji decyzja w 90 % jest podjęta. Jeszcze tylko czekamy na zdanie .... o kurcze, kto jeszcze deklarował miesięcznie 50 zetów ? Pipi to hotelik u AlinyS - cioteczki, które maja u Niej psiaki wypowiadają się pozytywnie o warunkach jakie mają tam psiaki. [COLOR=Purple][B]Dokładne namiary - mapkę trasy od Ciebie do hoteliku - wkleiłam na stronie 19.[/B][/COLOR] Pipi, gratuluję adopcji jamnisi, daj link do wątku :loveu: [/COLOR][/COLOR] -
Foksia uratowana przed zamarznięciem - od 16.02.2010 r. w DS pełnym miłość
elik replied to Pipi's topic in Już w nowym domu
[quote name='Javena']Mamy tam kilka piesków. Wszystkie czują sie znakomicie...[/QUOTE] Jeśli o hoteliku u AlinyS mówisz, to znakomicie. Cieszę się, bo byłoby to potwierdzeniem moich przypuszczeń :lol: [quote name='Javena']...Ten Michał z Krakowa ,to sąsiad zza miedzy.Tz .mieszka w Libiązu blisko Chełmka.Studiuje w Krakowie. Moze nawet znam?? Tylko nie wiem?[/QUOTE] Niestety jego oferta nie jest aktualna. Przeprosił, że na wątku nie poinformował, że obecnie jest w trakcie zmiany lokum i nie może podjąć się opieki nad żadnym psiakiem. -
Foksia uratowana przed zamarznięciem - od 16.02.2010 r. w DS pełnym miłość
elik replied to Pipi's topic in Już w nowym domu
[quote name='Pipi'][B]Jejku,tyle propozycji.To co robić,jak to rozegrać?[/B],radźcie co?[/QUOTE] Dobrze, że sie odezwałas Pipi. Ja przepraszam,że tak nalegałam, wiem, że masz tam urwanie głowy i nie tylko psiaki, ale czas pilił i chciałam wiedzieć, czy nasza sunia nadal jest :razz: Spoko, jak na razie jest tylko jedna pewna propozycja - hotelik u AlinyS. [B]Miesięczna stawka łącznie z wyżywieniem 300 zł.[/B] Jest możliwość wykonania szczepień i innych zabiegów weterynaryjnych ze sterylką włącznie oczywiście za dodatkową opłatą. W którymś z moich poprzednich postów wkleiłam opis warunków, jakie AlinaS zapewnia pensjonariuszom :lol: Sami możecie przeczytać to na stronie tego schroniska. Link do strony jest w podpisie AlinyS, którą zaprosiłam na wątek, żeby zanim podejmie decyzję, wiedziała z jakim psem będzie miała do czynieniai. Jej posty są na poprzedniej stronie. Zapewnia, że jesli psiaki nie przypadną sobie do gustu, będzie miała inne rozwiązanie. A tu link do strony Jej schroniska [URL]http://www.dogomania.pl/threads/148872-PROPOZYCJA-Hotelik-dla-psA-w-w-potrzebie[/URL] [quote name='Dogo07']A o jakim miejscu pisała elik ? Narazie to tylko propozycje, oby jak najszybciej coś konkretnego wyszło z tego, bo szkoda małej.[/QUOTE] O hoteliku u AlinyS. To już nie tylko propozycja, mała ma zaklepane miejsce. Trzeba teraz zorganizować transport. Chyba, że macie inne zdanie i inne pewne propozycje. Od wczoraj szukam możliwości dla małej. Wszędzie są długaśne kolejki i ceny znacznie wyższe.. Hotelik u AlinyS jest moim zdaniem odpowiednim miejscem dla naszej laluni. -
[quote name='mirka-ela']Juhas jest gotowy do adopcji, tak jak pisałam, jest odrobaczony, zaszczepiony, zachipowany. Ja nie mam mozliwości transportu psa do Częstochowy. Jesli Twoi znajomi są zainteresowani adopcją Juhasa, mogą w każdej chwili po niego przyjechać, Odległość Żyrardów- Częstochowa to około 200 km. Adopcje u na są codziennie od 7 rano do 17.[/QUOTE] Dziwna ta odpowiedź jak dla mnie :crazyeye: To nic nie zrobią, żeby ulżyć doli psiaka ?
-
Foksia uratowana przed zamarznięciem - od 16.02.2010 r. w DS pełnym miłość
elik replied to Pipi's topic in Już w nowym domu
To sa psiaki, z którymi razem w pokoju zamieszkałaby foksia [IMG]http://images40.fotosik.pl/225/91ab162f497f0d89med.jpg[/IMG] a to trasa do pokonania od Pipi do hoteliku [CENTER][URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f1efdd21534bea7d.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/171/f1efdd21534bea7dm.jpg[/IMG]Klikając wielokrotnie w mapę mozna ją zbacznie powiększyć[/URL] Musze spadać - mam gości. [SIZE=5][B][COLOR=Red]Pipi zlituj się, daj głos ![/COLOR][/B][/SIZE] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f1efdd21534bea7d.html"] [/URL][/CENTER] -
Foksia uratowana przed zamarznięciem - od 16.02.2010 r. w DS pełnym miłość
elik replied to Pipi's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dogo07']A u Astaroth ?[/QUOTE] Ale jak ją/go znaleźć ? Przydałby się link. -
Foksia uratowana przed zamarznięciem - od 16.02.2010 r. w DS pełnym miłość
elik replied to Pipi's topic in Już w nowym domu
Jesteście kochane. Bardzo dziekuję za pomoc :loveu: Napisałam do AlinyS i do faceta, który ogłasza się jako bezpłatne DT w Krakowie. To link do tego wątku. Co sądzicie o tym DT ? [URL]http://www.dogomania.pl/threads/175654-Dom-tymczasowy-KrakA-w[/URL] U Jamora, jak już pisałam psy tylko od 18 kg, a nasza mała tyle nie waży. Będę pukać dalej. Yessssss. :multi: :multi: :multi: Przed chwila rozmawiałam z AlinąS, sytuacja jest ciężka, ale z uwagi na zagrożenie naszej suni, przyjmie ją do hoteliku. Mała będzie w domu, w pokoju razem z dwoma innymi średniej wielkości psiakami. Przedruk ze strony hoteliku AlinyS: [I]"Zapewniam spacery minimum 3 razy dziennie po min pół godzin a w międzyczasie są wypuszczane luzem na ogród. Od dwudziestego października możliwość wystawienia rachunków za pobyt zwierząt. Zapewniam również indywidualne podejście do każdego psiaka Co do cen to będą ustalane indywidualnie w zależności od przypadku. Ale cena będzie się wahać od 10 do 20 zł w zależności od stanu psa. W cenę wliczone jest wyżywienie pod warunkiem że psiak nie potrzebuje specjalistycznej karmy - wtedy doliczamy za karmę Ze zwierzakami będzie ktoś całą dobę. Psy karmione są suchą karmą EUKANUBA gotowanym ryżem z mięsem przemiennie co drugi dzień chyba że są inne wskazania to nie ma również problemu."[/I] Co o tym sądzicie ? Ja myślę, że po tym co teraz przechodzi, to luksus. Jeszcze tylko swój Człowiek by sie jej przydał. Ale wszystko w swoim czasie. [B][SIZE=3][COLOR=Red]Pipi napisz kiedy ostatnio widziałaś foksie.[/COLOR][/SIZE][/B] -
Foksia uratowana przed zamarznięciem - od 16.02.2010 r. w DS pełnym miłość
elik replied to Pipi's topic in Już w nowym domu
[quote name='Javena']Moze Aliny S zapytac k/Warszawy. To wspaniała kobieta.[/QUOTE] Czy możesz podać namiary na nią ?? [quote name='enia']jest jeszcze hotel u Jamora, ale nie wiem ile foksi utrzymanie by tam kosztowało...[/QUOTE] Szukałam hotelików i DT na dogo. Byłam na stronie Jamora, ale on pisze, że przyjmuje tylko psy średnie tj. ok. 18 kg wagi, a podejrzewam, że nasza foksia nie ma tyle :-( Proszę, jeśli sami nie chcecie zaciągać języka, to dajcie tu linki do hotelików, czy DT. Mnie samej trudno tyle wątków przerzucić, a i trwac to będzie..... a czas nagli. [B]Pipi, czy widziałaś foksie wczoraj wieczorem, albo dziś rano ?[/B]