Jump to content
Dogomania

elik

Members
  • Posts

    81001
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    312

Everything posted by elik

  1. Kochani, powiem Wam tak po cichutku, na ucho, że Rysiem jest zainteresowana na poważnie jedna osoba mieszkająca niedaleko hotelu. Podchodzi do adopcji bardzo poważnie. Przed adopcją chce sprawdzić jak będą układać się relacje pomiędzy Rysiem, a dzieciakami i pomiędzy Rysiem, a dwoma rezydentami. Była z Rysiem na spacerze i jest nim oczarowana. Czekamy na rozwój wydarzeń A na razie fotorelacja ze spaceru, ale innego.
  2. 2.02. na konto Rysia wpłynęły poniższe kwoty: 10,00 zł od Nesiowata II 60,00 zł od mojej Agnieszki II Bardzo serdecznie dziękuję oraz 30.00 zł od elik II
  3. Niestety Nie rozumiem czemu
  4. Fakt, każdy pies zachowuje się inaczej, jednak odnoszę wrażenie, że Fado ciągle się skrada, przynajmniej tak mówi jego postawa. Przynajmniej ja tak to odbieram.
  5. Na konto Rysia wpłynęły poniższe kwoty: 60,00 zł od Mamy Hugonka I - 26.01. 80,00 zł od MALWA I-II - 29.01. 40,00 zł od Kaas1 - 30.01. Bardzo serdecznie dziękuję
  6. Super wiadomości i piękne zdjęcia Tofficzek szybko łapie o co chodzi, czego od niego oczekują. Pewnie w mig ukończy szkolenie z wyróżnieniem, czego szczerze mu życzę
  7. Dziękuję Martusiu za wiadomość Muszę napisać, że Dunia jest już w DS i poprosić o przeniesienie deklaracji na Nerunię, która bardzo potrzebuje funduszy.
  8. Biedak ciągle skrada się bardzo ostrożnie chociaż chyba już dobrze poznał teren. Mój ślepaczek Finuś po terenie, który zna, chodzi pewnie z podniesioną głowa i ogonem. Fadulek jakby ciągle się czegoś bał biedaczysko
×
×
  • Create New...