Jump to content
Dogomania

elik

Members
  • Posts

    81004
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    312

Everything posted by elik

  1. Post rozliczeniowy Deklaracje stałe: 30,00 zł - elik wpłacone: III-VI 50,00 zł - Ewa Marta od IV.2024 wpłacone: IV-VI 10,00 zł - Nesiowata wpłacone: III-VI 50,00 zł - jaguska wpłacone: III-VI 20,00 zł - mariusz pp wpłacone: III-VI 90,00 zł - Agnieszka od elik od IV.2024 wpłacone: IV-V 20,00 zł - b-b wpłacone: III-VI 30,00 zł - Siostra elficzkowa wpłacone: III-V 10,00 zł - Radek wpłacone: IV-VI 50,00 zł - koja wpłacone: III-VI 25,00 zł - Pani Iwona Znajoma Tola wpłacone: III-VI 25,00 zł - malti wpłacone: III-VI 30,00 zł - markofix1 wpłacone: III-VI 40,00 zł - MALWA wpłacone: III-VI 20,00 zł - agat21 od IV.2024 wpłacone: IV-VI 10,00 zł - Ellig przez rok wpłacone: III-VI 15,00 zł - Mazowszanka13 wpłacone: III-IV 25,00 zł - Grażka123 od IV.2024 wpłacone: IV-VII 40,00 zł - limonka80 od IV.2024 wpłacone: IV-VI =:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:= 590,00 zł - potrzeba 600,00 zł/m-c + opieka weterynaryjna Deklaracje jednorazowe: 100,00 zł - Poker wpłacone: 21.03.2024 r. Wpłaty na moje konto przekazane na konto Fundacji ZEA w dniu 2.04.2024 50,00 - jaguska III - 6.03. 30,00 - Siostra elficzkowa III - 8.03. 10,00 - Radek III - 10.03. 30,00 - markofix1 III - 11.03. 30,00 - Nuncek III - 14.03. 20,00 - Nesiowata III - 20.03. 30,00 - helli - 27.03. =:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:= 200,00 Wpłaty na konto Fundacji ZEA 100,00 - Poker - 21.03. 20,00 - mariusz pp III - 21.03. 40,00 - b-b III-IV - 22.03. 30,00 - Aleks - 22.03. 10,00 - Ellig III - 25.03. 30,00 - Mazowszanka13 III - 25.03. 80,00 - Malwa III-IV - 25.03. 50,00 - Koja III - 26.03. 50,00 - Isiak - 27.03. 30,00 - helli - 27.03. 50,00 - malti III-IV - 29.03. 50,00 - Pani Iwona Znajoma Tola III-IV - 29.03. 50,00 - Koja IV - 2.04. 50,00 - Ewa Marta IV - 2.04. 20,00 - agat21 IV - 2.04. 200,00 - wpłata deklaracji wpłaconych na moje konto - 2.04. 20,00 - Nesiowata IV - 3.04. 30,00 - elik III - 3.04. 90,00 - Agnieszka Znajoma elik IV - 3.04. 50,00 - jaguska IV - 4.04. 10,00 - Ellig IV - 5.04. 40,00 - limonka80 IV - 8.04. 50,00 - Ewa Marta V - 22.04. 10,00 - Ellig V - 2.05. 40,00 - limonka80 V - 2.05. 10,00 - Nesiowata V - 2.05. 50,00 - jaguska V - 6.05. 20,00 - agat21 V - 6.05. 50,00 - koja V - 7.05. 100,00 - Grażka123 IV-VII - 13.05. 40,00 - b-b V-VI - 14.05. 30,00 - Mazowszanka13 IV - 14.05. 25,00 - Pani Iwona Znajoma Tola V - 20.05. 25,00 - malti V - 20.05. 40,00 - limonka80 VI - 3.06. 50,00 - Ewa Marta VI - 3.04. 10,00 - Nesiowata VI - 3.05. 10,00 - Ellig VI - 4.06. 50,00 - koja VI - 6.06. 80,00 - Malwa V-VI - 7.06. 50,00 - jaguska VI - 13.07. 20,00 - agat21 VI - 17.06. 25,00 - Pani Iwona Znajoma Tola VI - 25.06. 25,00 - malti VI - 25.06. 50,00 - jaguska VII - 13.07. przekazane dla Dudusia 80,00 - Malwa VII-VIII - 12.08. =:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:3=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:= 1.945,00 zł Wypłaty: 670,00 - pobyt w hotelu 8-30.04.2024 r. faktura - 9.05. 620,00 - pobyt w hotelu V.2024 r. faktura - 23.06. 440,00 - pobyt w hotelu VI.2024 r. faktura - 9.07. 215,00 - przekazane na potrzeby Dudusia/Falko - 10.09. =:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:= 1.945,00 zł Saldo ZEA: .1.945,00 zł. .-. .1.945,00 zł  =:=:=:=:=:=:=:=:=:= 0,00zł Wpłaty na konto elik: 30,00 - Kaas1 - 2.04. 10,00 - Radek IV - 2.04. 20,00 - mariusz pp IV - 6.04. 40,00 - markofix1 IV - 11.04. 30,00 - Siostra elficzkowa IV - 11.04. 30,00 - elik IV - 15.04. 30,00 - helli - 27.04. 20,00 - mariusz pp V - 1.05. 30,00 - elik V - 1.05. 10,00 - Radek V - 6.05. 245,00 - agat21 z bazarku - 6.05. 40,00 - markofix1 V - 13.05. 30,00 - Siostra elficzkowa V - 19.05. 30,00 - helli - 27.05. 30,00 - Kaas1 - 27.05. 20,00 - mariusz pp VI - 1.06. 10,00 - Radek VI - 6.06. 30,00 - elik VI - 9.06. 40,00 - markofix1 VI - 11.06. 20,00 - mariusz pp - 1.07. 40,00 - markofix1 - 11.07. 20,00 - mariusz pp - 1.08. 40,00 - markofix1 - 12.08. 30,00 - helli - 27.08. =:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:= 905,00 zł Wypłaty: 20,00 - mariusz pp - 1.07. wpłata przekazana dla Dudusia - 8.07. 40,00 - markofix1 - 11.07. wpłata przekazana dla Neri - 13.07. 30,00 - helli - 27.07. wpłata przekazana dla Neri - 13.07. 20,00 - mariusz pp - 1.08. wpłata przekazana dla Elio - 1.08. 40,00 - markofix1 - 12.08. wpłata przekazana dla Dudusia - 14.08. 30,00 - helli - 27.08. wpłata przekazana dla Neri - 27.08. 725,00 - przekazanie pozostałych środków na konto Dudusia (przelew) - 2.09. =:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:= 905,00 zł Saldo konta prywatnego: .905,00 zł. .-. .905,00 zł  =:=:=:=:=:=:=:=:=:= 0,00zł 27.06.2024 r. Kawka/Pchełka pojechała do swojego DS w Warszawie. Było to możliwe dzięki Wam drodzy deklarowicze i sympatycy Kawki Wszystkim ofiarodawcom bardzo serdecznie dziękuję
  2. Oto Ona, Pchełka, która liczy na naszą pomoc w drodze do własnego domu. Deklaracje dla suni proszę wpłacać na konto: Zamojska Fundacja dla Zwierząt i Środowiska ZEA ul. Spadek 45 22-400 Zamość 97 2030 0045 1110 0000 0200 1700 W tytule przelewu wpłacanych deklaracji proszę pisać kto wpłaca i dla kogo np: elik dla Pchełki. Sumę dokonanych wpłat będzie można odliczyć od podstawy opodatkowania za dany rok.
  3. Tyle psów, tyle nieszczęścia, tyle psich oczu wpatrujących się w człowieka z nadzieją i niemym błaganiem … Schroniskowa straszna codzienność a wśród nich mała, niepozorna, przerażona sunia. Co ma zrobić by zostać zauważona ? Nikt do tej pory nie zwrócił na nią uwagi, nikt nie pomógł, choć ona tak prosi, tak wciska się w siatkę, tak patrzy … Nikogo nie ujęła. Niczyja, niechciana, nieważna. Pierwszy raz w życiu los się do Malutkiej uśmiechnął, ma szansę opuścić schronisko i znaleźć się w bezpiecznym miejscu, ale potrzebne są fundusze na opłacenie pobytu i wyżywienia. W imieniu suni bardzo proszę o pomoc, to jej jedyna szansa na życie bez głodu, zimna i ciągłego strachu o życie. Szansa na znalezienie domu i własnej rodziny. Tam gdzie jest, nie spotka jej nic dobrego, tam gdzie jest może tylko w strachu czekać na najgorsze, bo co innego może w schronisku spotkać bezbronną sunię ? Pomóż jej proszę, żeby mogła przestał się bać, żeby mogła zaznać czegoś dobrego, pewnie po raz pierwszy w życiu. Pomóż jej, żeby w tych ślicznych oczach pojawiło się światełko którego teraz tam nie ma ... Ogłoszenia dla Kawki Tola OLX Katowice - Aszka https://www.olx.pl/d/oferta/aszka-psi-rarytasik-do-adopcji-CID103-IDZPUIY.html?bs=olx_pro_listing elik Lento Kraków - Lusia - promowane regionalnie (Kraków i okolice do 100 km) do 9.06. https://krakow.lento.pl/lusia-psi-rarytasik-do-adopcji,13650413.html Ellig Gratka - Neska Wrocław https://gratka.pl/zwierzeta/sliczna-sunia-czeka-na-dom/oi/34381369 Kraków https://gratka.pl/zwierzeta/mala-neska-prosi-o-dom/oi/34381333 Katowice https://gratka.pl/zwierzeta/przemila-neska-do-adopcji/oi/34381261 Warszawa https://gratka.pl/zwierzeta/neska-czeka-na-dom/oi/34381071 malagos OLX Warszawa - Nesia - wyróżnione do 6.06. https://www.olx.pl/d/oferta/rozczochrana-mala-mloda-suczka-nesia-cudna-iskierka-CID103-ID10mXdl.html?bs=siren_ad_posted_successfully&utm_campaign=ad_posted_successfully&utm_content=viewLink&utm_medium=email&utm_source=siren Warszawa - Nesca - wyróżnione do 8.06. https://www.olx.pl/d/oferta/sliczna-kudlata-mala-suczka-nesca-szuka-domku-CID103-ID10pdNz.html?bs=siren_ad_posted_successfully&utm_campaign=ad_posted_successfully&utm_content=viewLink&utm_medium=email&utm_source=siren
  4. Dzięki. Niestety nic z tego Myślałam, że uda mi się dotrzeć do tych ogłoszeń, ale nie jest to dla mnie możliwe
  5. pet9111.ru poiskizoo.ru takich adresów nie ma. Czy jest szansa na dotarcie do nadawcy ogłoszeń? Nie wiem jak się ewentualnie tam poruszać
  6. Czy nie dałoby się odszukać nadawcy tego ogłoszenia? Może Tymuś tęskni Dobrze byłoby połączyć go z jego Ludźmi.
  7. Szkoda. Często napotyka się różne ogłoszenia o zgubieniu, znalezieniu, ale bez dokładnej daty i to znacznie utrudnia ewentualną pomoc.
  8. Pięknie dziękujemy za wspaniałe wiadomości. Jeśli o mnie chodzi, to ani przez moment nie martwiłam się o to, że mało o Toficzka dbacie, że może mu się coś złego wydarzyć. Ale razem z innymi będę się cieszyć każdą wiadomością od Was, każdym zdjęciem Waszego Chłopaczka
  9. Bidulek ma dług więc trzeba go wesprzeć. Współczuję Wam, którzy przez te ostatnie lata życia Gucia byliście tak blisko. Ogromnie trudne chwile przed Wami. Przytulam.
×
×
  • Create New...