Ja w środę będę dzwoniła do jednego przytuliska (są tam dobre warunki), mam nadzieję, że się zgodzą, mimo że przyjmują psiaki tylko ze swoich okolic...
Co do ciąży - nie ma pewności, ale kiedy byłam u suni mijała nas wetka i ją zagadnęłam. Potwierdziła że mała może być szczenna ale dokładnie jej nie oglądała, bo spieszyła się na autobus.