[quote name='morisowa'] na pożegnanie dostał dwa zastrzyki ode mnie :diabloti: (antybiotyk i przeciwbólowy, oststnie po kastracji), wrzeszczał, wyrywał się, ale przeżyliśmy ;) [/quote]
Taki łobuz? :evil_lol: A na aniołka wygląda ;)
A na długo wyjeżdżasz? Żeby wiedzieć na ile ten tymczasowy tymczas potrzebny :evil_lol:
Skleć jakiś tekścior do ogłoszeń i mi podeślij to ja jeszcze dziś może dam radę wrzucić na parę stron w necie (bo jutro czasu u mnie brak).
[quote name='lookata']asiamm jakiś pomysł na nowy temat? ;-)[/quote]
hehe, nie, no chyba ten jest na razie aktualny ;)
spróbuj jej fotki lepsze zrobić to wrzucimy w net i poprosimy o allegro (wtedy będzie zmiana tematu :razz:)
Ja mogę w net ją powrzucać tylko wyślij mi jakiś tekst o niej i namiary na siebie (na pw). Wydrukuj też i porozwieszaj ogłoszenia w okolicy. Może ktoś jej szuka...
EDIT:
No i właśnie lepsze zdjęcia do ogłoszeń potrzebne.
[B]Przydałoby się wsparcie dla fundacji Emir, która zajmie się leczeniem Pikusia, bo tam też teraz cienko z funduszami. Ostatnio przybyło dużo psów z interwencji plus te z likwidowanego schroniska w Węgrowie.[/B]
[B]Konto Fundacji: Bank Śląski O / Grodzisk Maz.
88 1050 1924 1000 0022 6878 6056[/B]
No i pojechał Gremlin do nowego domu :)
Po drodze zajechali do nas pochwalić się nowym członkiem rodziny. Są Gremlinkiem zachwyceni :loveu:
Biedak trochę smutny, pewnie jeszcze nie doszedł do siebie po zabiegu, a tu na dodatek zabrali go jacyś obcy ludzie.
Parę fotek spod bloku:
[IMG]http://www.album.com.pl/aWx56aBx/247415.jpg[/IMG]
[IMG]http://www.album.com.pl/aWx56aBx/247416.jpg[/IMG]
[IMG]http://www.album.com.pl/aWx56aBx/247417.jpg[/IMG]
Jeśli będą zdjęcia mogę pomóc z ogłoszeniami w necie.
Może zmień tytuł na coś w stylu... Pomóżcie, nie wiem co robić.. Albo jakoś tak, żeby więcej osób tu zajrzało.