[quote name='Biafra']Jest pod opieką Fundacji "Zwierzę nie jest rzeczą"
Zostanie w schronisku do końca swych dni. Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś będzie szczęśliwa i radosna.
Od dzisiaj jej jedyną pracą będzie koszenie pastwisk :loveu:
i tarzanie się w piasku.[/quote]
Cudownie:loveu: Nie wiedziałam, że tak szybko ją tam zawieziecie. Jutro wpłacam 80zł na leczenie kobyłki.