Jump to content
Dogomania

asiamm

Members
  • Posts

    3257
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by asiamm

  1. Potrzebny tymczas. Pajunia go oferuje. Zero odzewu. ?????????
  2. Malutka tęskni za siostrzyczką:-(
  3. To usuwam już ogłoszenia Kajtusia z netu. :multi: :multi: :multi:
  4. Czyli warto było sunie zawieźć do Olsztyna:) No, jeszcze jedna maluszka niech się o domek postara.
  5. Pixie, to jest chyba przepuklina pępkowa... Gumka u Neris miała tak samo.
  6. Beka wysłała Ci już tą umowę czy nadal chcesz?
  7. Chudzielec ma śliczną buzię:loveu:
  8. Viva, nie martw się, tak to jest z adopcjami na odległość. Najważniejsze żeby domek był dobry. Ja też wyadoptowałam Maję daleko (ja jestem spod Wawy, a ona znalazła domek we Wrocławiu).
  9. Kajtuś będzie miał dom:multi:
  10. Biedak już rok żyje zabunkrowany za czterema betonowymi ścianami:(
  11. Przelałam 20zł z pieniędzy zebranych na Bazarku na Leonię.
  12. 80 zł na Nurię (na AFN) przesłane. Zdrowiej mała!
  13. Potrzebny transport LUBLIN-WARSZAWA!!!
  14. [quote name='Biafra']Jest pod opieką Fundacji "Zwierzę nie jest rzeczą" Zostanie w schronisku do końca swych dni. Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś będzie szczęśliwa i radosna. Od dzisiaj jej jedyną pracą będzie koszenie pastwisk :loveu: i tarzanie się w piasku.[/quote] Cudownie:loveu: Nie wiedziałam, że tak szybko ją tam zawieziecie. Jutro wpłacam 80zł na leczenie kobyłki.
  15. A gdzie Nuria się teraz znajduje?
  16. Biafra, jesteśmy z Tobą! Wiadomo, że inaczej (bez zapłacenia temu *****) nie da się tego załatwić. Chyba że kosztem życia Nurii....
  17. [quote name='czarna anda']swego czasu wiozlam konia z warszawy do tary - skontaktujcie sie ze scarlet ze schroniska dla koni tara pod wroclawiem tylko ona moze tu pomoc - jest jeszcze schroisko dla koni pod katowicami - nie znam adresu sprobujcie znalezc iw[/quote] Ale jest już miejsce dla tej kobyłki - fundacja Zwierzę nie jest rzeczą, co prawda to daleko od Krakowa ale podjęli się jej przyjęcia. A Scarlett naprawdę ma już tyle koni (89), że brakuje miejsca na więcej.
  18. I co? Już nikt do Toporka nie zagląda?
  19. [quote name='aisaK']Jak trzeba będzie to rozgłośnimy, pieniądze będziemy zbierać...szkoda tylko, że zwyrodnialec nie dostanie kary...[/quote] Nie może być tak że nie dostanie kary!!! Bo za uzyskane pieniądze kupi drugiego konia i będzie z nim robił to samo:angryy:
×
×
  • Create New...