Jump to content
Dogomania

Mośka

Members
  • Posts

    1727
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Mośka

  1. MELCIU, wlasnie dotarla umowa. Najbardziej podobal mi sie wpis w rubryce "Znaki szczegolne psa". Chyba moge sie podzielic, co ? Otoz: Mela ma 1 znak szczegolny - "pies idealnie perfekcyjny" :lol: Poprosimy zdjecia!!! I jak juz jest znany - kod pocztowy do nowego domku. Pozdrawiamy Mele z Jej nowa wspaniala Rodzinka :loveu:
  2. YBOT - czy mi sie wydaje czy napisalas gdzies ponizej, ze zapraszasz na strone Orkiestry???Jakie www???
  3. Marie, dowiem sie co z akcja Oli Z. Odpuscilam Jej bo miala powazne problemy zdrowotne i lezala w szpitalu... YBOTY- mowiac o kontakcie z mediami nie myslalam,ze juz nastepnego dnia bedziecie brylowac na wizji :lol: Moim zdaniem- bylyscie SUPER :loveu:
  4. YBOTY, jestescie wielkie!!!!:modla: :modla: :modla: Nie bede zapeszac, TFU TFU, ale pomysl cudny! Mam nadzieje, ze i w tym roku bedzie odzew :roll:
  5. [QUOTE]To Rybon36 jednak dobrze wypatrzyłaDzisiaj 12:01[/QUOTE] Co znaczy wprawne oko fachowca, fiu fiu
  6. Farciu, czy kiedys nadejdzie dla Ciebie szczesliwy dzien???
  7. Wiesci z wczoraj ze schroniska: 1. dzikusek spod domku powoli wychodzi i oswaja sie. 2. 8 szczekanikow ma sie OK (jeszcze)...:roll: 3. sa 2 nowe szczeniaki ok. 5 mcy, przywiezione z Liwa, bezdomne, dzikie, dokarmiane przez starsza babcie Przyszly tez 2 duuze psy: ON i podhalan - zmar starszy pan i corka nie ma z nimi co zrobic. Na razie Jola odeslala je z powrotem, bo sa strasznie silne i podobno by sie pozrywaly, ale...dla dobra psow moznaby poszukac im jakichs domow. Przydaliby sie Wegrowiacy do zrobienia im zdjecia. Szczeniakom zreszta tez. HALO WEGROW, jest tu kto???
  8. Olga -wystawisz mojego pupila jeszcze raz? Zachachmec troszku, zeby znow nie wyrzucili ;)
  9. No , Melciu, bo juz mialam dzwonic ;) Ze wzgledu na przeprowadzke i komplikacje z netem - wybaczamy Ci ten przestuj w przeplywie info, ale jak juz sie przeprowadzisz - nie bedzie zmiluj :eviltong: Zdjecia Meli z nowego ogrodka - bezwzglednie wymagane. Nie rozpuszczac Meli slodyczami, bo tluscioszek bedzie :lol: Zycze zdrowka ;)
  10. Sunia bardzo ladna - tymczas pilnie potrzebny!!!
  11. Farcio ma 2 obroze, bo sobie zdejmowal biedak... Jola sprawdzi czy nie za scislo :roll:
  12. Grzeczna dziewczynka nasza, ma szczescie, ze trafila do takiego domku :lol:
  13. Dziekuje Cioteczce Eni ;) Plusuje cioteczka, plusuje :lol: A tak na marginesie - co Farcio ma na szyi do diaska? 3 metry obrozy????
  14. Aniu, tos mnie uszczesliwila :loveu: Jakie cudne zdjecie FARCIKA!!!! Wandziu, niepokoi mnie brak odpowiedniej wplaty... Jakie konto oni mieli podane???? Jeju :roll:
  15. NAwiazujac do postu Wandzi - jestem za tym by za te pieniazki zamowic bude w tym samym zrodle, w ktorym bude zamawiala Roma. Mam namiary na tego stolarza. A to o tej budzie mowa: [IMG]http://img171.imageshack.us/img171/7752/bary1et5.jpg[/IMG] Jest solidna i fajna. Dzis bede rozmawiac ze stolarzem w innej kwestii wiec przy okazji wypytam czy moglby zrobic taka bude otwierana - zawsze to latwiejszy dostep do czyszczenia czy do psa w niej sie chowajacego... Pozostaje tylko sprecyzowanie wysokosci wplaty od dzieci :loveu: Moze starczy jeszcze na mala budke :cool3: Wandziu - wrzuc mi na pw napis na tabliczke jak juz bedziesz znala zyczenie darczyncow
  16. Aniu- to zestawienie zdjec robi wrazenie - bylo/jest :-o (i tak mozesz wstawic na watek wegrowski, zeby kierowniczka miala lepsze porownanie :diabloti: ) Corgusia-anioleczku nasz, grzej doopke na kanapie :lol:
  17. Cioteczki - FART dzis w METRZE ( w krzyzowce) ;)
  18. Dzisiejsza gazete METRO chwytajcie i na stronie krzyzowki otwierajcie :p
  19. Przyznaje racje dziewczynom, jak jest alergia to zawsze bedzie "dyzurna" przyczyna.... Terma ma juz domek, klamka zapadla :lol:
  20. Melcia, no gdzie ta Twoja sliczna dziewczynka :cool3: ? Ja chce ja zobaczyc! Caly moj dom prosi o fotke :roll: ( w koncu 1 krotka nocke byla u nas ;) )
  21. No, GUFI by pasowal do tych kryteriow!
  22. Ania, wkej na watki te fotki!!! Jak nie masz czasu-wrzuc mi na maila to ja to zrobie.:cool3:
×
×
  • Create New...