Jump to content
Dogomania

Mośka

Members
  • Posts

    1727
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Mośka

  1. Olga, dobra mysl , zaczne od prostego tekstu.:evil_lol: Matko czy ja sie nie porywam z motyka na slonce? Moze sie okazac, ze nie bede umiala :roll:
  2. HANKAG, z nieba mi wrecz spadlas:lol: Sprawdz plizzzzzzzz czy to dziala i skontaktuj sie ze mna.Wrzuce Ci tel na pw. Pracuje w centum Wwy chetnie bym to jakos odebrala (czem predzej).Enia-to ja bede wypalac ;) , transport do Wegrowa nie jest potrzebny.
  3. No i wez teraz oddaj te psiaki na lancuch!!!! Klusia to juz rozpuszczona ;)
  4. Imanca, dzieki! No to ja dam dobry przyklad i wysylam Ci pw. Imie i nazwisko chyba tez, jak miec teczke, to porzadna :evil_lol: I maila. Mam nadzieje,ze pozostali pojda moim sladem :cool3:
  5. Sluchajcie, mozeby tak zmienic tytul wegrowskiego watku bo z tymi petycjami to chyba juz przedawnienie, co? Mozeby tak cos o zbieraniu na karme czy co? To chyba musi zmienic ten co watek zalozyl, prawda? Jak myslicie?:roll:
  6. O Matko! Pani JOLA to w tym momencie nasz najwiekszy skarb!!! Gallegro - o rozmiar buta wypytaj i wrzuc tu.
  7. Osiołku ;) Sluchajcie -Olga juz pisala - budy sa w schronie. 6 srednich ocieplanych. Rozmawialam z Jola - pojdą dla największych bid. (przy okazji - mam telefon do Joli - jak ktos chce-piszcie na pw. A tak dla wiekszej plynnosci naszych dzialan jestem za tym by jakas cioteczka co sie nudzi :roll: zrobila tabeleczke ze spisem telefonow do kazdego z nas i rozeslac naszej wegrowskiej rodzinie - nigdy nie wiadomo, kiedy sie przyda, Hę?) Bea -zdjecia 2 duzych bud na razie nie mozliwe, bo robia sie w tym tygodniu (stolarz robil najpierw srednie,bo mu podobno latwiej bylo robic ten sam rozmiar). Co do przelewu do stolarza potwierdzam wplaty: Bea- 2 x 350=700 pln ; Ania W 600 pln ( Aniu, wplacisz brakujace 350 pln dopiero na moj sygnal, ok?) "Tabliczki -sponsorki" - stolarz da mi deseczki tylko szukam wsrod znajomych WYPALARKI -to podobno taki pseudo dlugopis podlaczany do pradu. Ruscy to kiedys sprzedawali, skladnice harcerskie - blagam POMOCY -nikt tego nie ma. Moze Wy cos znajdziecie? Aha, wyprzedzajac ewentualne pytania - w tym tygodniu powstanie 5 bud ocieplanych i prawdopodobnie w weekend pojedzie do Wegrowa:p P.S. Gallegro, mi tez rece opadaja. Narazilam Edyte na stanie w schronie przez godzine i na prozno -zdjecia nie ma, bo podobno budy niet :shake: (a mowiles - oszczedzac nowicjuszy:evil_lol: )
  8. HALO! Mamy juz tymczas:multi: Dobermanio :calus: Kto nam dorzuci troszke zlociszy???
  9. Witamy Cie Edyto w naszym gronie ;) Wegrowski wolontariusz u nas na wage zlota ( to tak,zebys od poczatku znala swoja wartosc) :evil_lol: . Posluchaj- potrzebujemy pilnie zdjecie budy,ktora dotarla w tygodniu do schroniska od stolarza, ktory mieszka 40km od Wegrowa. Aparatem cyfrowym, a potem na mailika do ktorejs z nas. Mozesz pomoc w tej kwestii? Poza tym przydalby sie ktos kto by dopilnowal powieszenia w otworach bud takich zaslonek,zeby psy nie marzly.Rozmawialam z P. Jadzia i powiedziala,ze wie o co chodzi, faktycznie rulon chodnika od Gallegro lezy, ale tam nie ma mocy wykonawczych. Moze z kolezankami cos wymyslicie? Material jest w schronie:cool3:
  10. Folen, ja odpadam. Po prostu wiem,ze nie spelnie pokladanych we mnie nadziei. Nie znam psow, bylam 1 raz w schronie i tylko jego lewa czesc widzialam...
  11. Nie chce nic mowic,ale podobno Ewir wziela 1 szczeniaka i u niego z krwi wyszla...nosowka
  12. No moze kilka njusow (jeszcze goracych ) ze schronu Was rozrusza: dzika sunia -lepiej ale jej dzieciaczki :shake: Jeden juz za TM. Na 6 tylko 1 zwawy :placz: Wiecie co to znaczy? Znow natura zrobi swoje. Na domiar zlego mamusia nie wpuszcze nikogo do boksu, dzis ma byc wet... lokalny. Budy od Osiolka maja byc dzisiaj wstawione Enia-psy ze swiezbem dostaja 1 zastrzyk tygodniowo ( tak mialo byc?). Palety od Emir maja dzis dotrzec. Tomek Dziura ma chodzic po firmach wegrowskich i prosic o blache.
  13. No wlasnie, wkladem jest tylko czas :cool3:
  14. Nikt nie pomoze?:shake:
  15. A Ty Ania nie mozesz podjechac z Panem do schronu w niedziele?????
  16. No to niezle sie sklada, bo Pan z Miedzylesia, a Corgi docelowo ma trafic do Radosci do kliniki,prawda? to rzut beretem :p
  17. Dzien dobry śpiochy :lol: Olga- no, od tego powinnismy zaczac ;) Ale zaciekawila mnie kwestia tej metalowej linki zamiast lancucha.Czy ktos cos wie wiecej, jakies doswiadczenia? Bea- ups, cos pokrecilam z tymi budami. W takim razie prostuje: NOWE BUDY zamowione - 7 srednich i 4 duze oraz 1 "podrasowana z odzysku" dar M.M. (w schronie do 11.XI) < 2 śr. + 1 duza dla Ani W.; 2 duze dla Bei; 4 sr.+1 duza dla Oli Z; brakuje funduszy na 1 srednia- w razie co wezme 300pln z AFN budy Wegrow,OK?> Kto wplacil stolarzowi z Miedzylesia 300 pln? Ania W. - 600 pln Bea - 350 pln .... - 300 pln A teraz Ania W i Bea - precyzuje kwestie rachunkow: potwierdzcie pls czy to moze byc KP z pieczatka ? Rozumiem,ze to ma byc TYLKO do wgladu? Co z tabliczkami? Jakies postepy sa? W niedziele do Wegrowa jedzie I-sza tura bud (5 srednich). Kto moze jechac do Wegrowa ze stolarzem(jego transport)? Zastanowcie sie szybko,moze ktos ma czas miedzy 12-16 i skoczylby na wycieczke przy okazji? Zrobilby tez zdjecie dla Osiolka... Plizzzzzz..Moze jakiegos psiaka trzeba przywiezc:razz:
  18. Osiolku, i kto to mowi??? A kto mi dzis wbijal do glowy zeby nie tracic energii na negatywne emocje :evil_lol: Spoko, Olga porozmawia z Dziura w tej sprawie, moze sie uda. ALe gdyby ktos odwiedzal schron wkrotce -pamietac o tej fotce dla Osiolka :mad: Dziekuje odwaznej za Wierzbowa :lol: A co do wolontariatu - daje emaile ze strony wegrowskiej. Kropka. Przynajmniej jedna sprawa zamknieta :p
  19. Sorki,ale musze do tego wrocic: jaki adres ma schron w Wegrowie? Ktos wie? plizz pomozcie. Wstawie to jeszcze raz: www.wybierzmiska.pl Wolontariacka Rodzino -nie wiem czy wiecie, ale rusza druga odslona kampanii WYBIERZ MIŚKA pod patronatem Fundacji Viva. Na ww. stronie jest mapa schronisk w Polsce..a Wegrowa niet.Napisalam maila i podalam nasze www, a oto odp.: "Witam dziwię się, że nie ma Węgrowa na schronisko.net w woj. mazowieckim, skoro macie od nich stronę. Możemy dopisać Was do tabeli pod mapką, dopóki jest taka sytuacja. Poproszę o adres, godziny otwarcia jeśli są ustalone i - ważne - namiary na konkretne osoby zajmujące się adopcją, najlepiej wolontariuszy. Pozdrowienia, Natalia" No i co my na to? :roll: Kto sie pisze na namiary do wolo ? A adres? Przeciez nie napiszę ,ze to na Ruchnę i w lewo
  20. Stracony? w Tobie nadzieja, tylko,ze On u nas na dogo gosciem. Wandziu,OK, 2 literowki <nocne przymrozki> i gdzies tam trzeba wcisnac slowo "PSu",odpowiednio odmienione, gdzie piszesz o ufundowaniu budy PSU pokrzywdzonemu... Tak mi sie wydaje;)
  21. Gallegro,zabierzasz byc jakos na dniach w schronie? Masz aparat cyfrowy? Jest pilne zdjecie do zrobienia, ktore zarobi na 4 budy.... Folen odpada, bo sie rozlozyla, i to powaznie :roll: Zdrowka Mała !
  22. Gallegro, proponuj dzikuska! A jak w razie co nie "wylowimy" chlopca, albo sie okaza ze to sam babiniec- damy Dropka. Co Ty na to?
  23. Enia, Ty mnie dzis nie dobijaj :shake:
  24. Oj, Enia, Enia, chcialabym zeby to byla prawda ( z tym zapomnieniem)... KTo wie jak sie maja male dzikuski ? Przepraszam, ze tu pytam.
×
×
  • Create New...