Jump to content
Dogomania

Mośka

Members
  • Posts

    1727
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Mośka

  1. Cos mi sie zdaje,ze kiedys tez taka sume ktos oferowal za nasza terme. NIe znam sie kompletnie na wartosci takiego sprzetu, ale jezeli to zblizone jest do ceny rynkowej ;) - to jestem za sprzedaza. FOLEN- jak to dobrze,ze wrocilas, strona schroniska ozyla:lol: Widzialyscie dzial ZNALAZLY DOM :crazyeye: ? Sa juz 3 strony :sweetCyb: (jeszcze CORGI)
  2. Swieze wiesci ze schronu (mialam tel.): chory nowy slepy pies ma sie lepiej - szczeka i ma apetyt FIDO - ktory okazal sie FIDKA - ma sie podobno niezle. Jest w baraku, bardzo smutna, dostaje rutinoscorbin (przeziebiona). Od kilku dni w schronie, to ta mala sunia przywiazana do srzewa w parku... Zadne Szczeniaki nie dojechaly - kierowniczka narzeka na brak samochodu Jest nowa, roczna bezowa sunia (podobna do ZUZI z Psiego Losu) blakala sie pod jakas hurtownia dzis skonczyla sie kasza, ostatni worek suchej karmy..
  3. Folen,pytala o robotke czy mi sie zdawalo?:roll: Na stronie troszke porzadku trzebaby zrobic: Z dzialu "Psy do adopcji" wyrzucamy: Szarlotke i Mgielke :p i przenosimy do : "Znalazly dom" W tej kategori tez wstawiamy: Corgi oraz dzikuski: DINO, NINKE i MELE (ich zdjecia na watku [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=33708&page=10&highlight=ninka[/URL] )
  4. Olga, szykuje dla Ciebie Farcikowa robotke na allegro ;)
  5. Farciku, gdzie ten domek? Kto Cie dojrzy?
  6. FOLEN Witaj :multi: / Enia, dobra robota;) / Sluchajcie, prawdopodobnie na dniach w schronie beda 4 szczeniaki 1,5 miesieczne. Jak ich predko nie wyrwiemy - wiecie co bedzie, juz to przerabialismy :shake: Kto ma pomysl na jakis tymczas???
  7. tak, to ona...:shake: biedna sunia
  8. Kto sie bierze za promocje jakich psow, cioteczki?? :cool3: Ja zaklepuje sobie FARTA. Kto mi zrobi banerek?:roll:
  9. Melcia, nie zamydlac nam tu oczy suchymi faktami, prosimy o dowody rzeczowe w postaci zdjec:eviltong:
  10. W tej budzie nie ma źdźbła slomy....
  11. W Wegrowie jest takie malenstwo-nazwalam go FIDO[IMG]http://img149.imageshack.us/img149/2600/fidusib5.jpg[/IMG] Wczoraj mialam telefon,ze maluch sie rozchorowal -ma zapelenie wezlow chlonnych :shake: Schowali go do baraku, ale czy to cos da??? Fido byl znaleziony w parku, przywiazany do drzewa. To mlody piesek z krociutka sierscia,do pol lydki, wyglada na to,ze mieszkal w mieszkaniu. Zmiana na schron + zima to dla Niego wyrok... Czy ktos moze zalozyc mu watek? Domek potrzebny pilnie.
  12. Zapomnialam - dementuje plotki jakoby Sniegus wrocil z nieudanej adopcji. TO zupenie inny pies! Na szczescie... To potwierdzone info ;)
  13. Zobaczcie tego bialego. Roboczo nazwalam go SNIEGUS ( nie smiejcie sie, ale mam w domu etap bajek:cool1: , "Stuart Malutki"). Fajny i wesoly, to pies: [IMG]http://img151.imageshack.us/img151/8761/sniegus1bi0.jpg[/IMG] [IMG]http://img179.imageshack.us/img179/7641/sniegusms7.jpg[/IMG]
  14. A teraz MYCHA - siostra: [IMG]http://img19.imageshack.us/img19/4540/mycha1ux1.jpg[/IMG] Nochalek taki mam ciekawski: [IMG]http://img19.imageshack.us/img19/5372/mycha2wm2.jpg[/IMG] I jeszcze moj profil: [IMG]http://img19.imageshack.us/img19/8900/mycha3vv2.jpg[/IMG]
  15. No nie, caly post mi sie skasowal...:mad: Aniu SZARAKI- okazuje sie ze to brat z siostra. Sa w schronie od szczeniaka. mile, lgna do siatki. Mycha (ona) nawet bardziej niz Miki(on). Wedlug mnie z Ruda Lata jest sunia, a z bialym z czarna glowa -pies. Ale rownie dobrze moze byc odwrotnie :roll: MIKI (on):[IMG]http://img95.imageshack.us/img95/525/miki3tn5.jpg[/IMG] [IMG]http://img132.imageshack.us/img132/7261/miki1uz0.jpg[/IMG] [IMG]http://img132.imageshack.us/img132/6249/miki2tb9.jpg[/IMG]
  16. Enia, Ty niezla jestes!! Jak Ty to znalazlas? Pewnie ze to FART! Zrobilam juz wpis. Cioteczki - zapisujemy watek FARTA w ulubionych i bierzemy sie za promocje. Kto napisze ladny tekst dla Gallegro? Namowie Tomka, zeby wystawil FARTA.
  17. NIestety RUDI dalej w schronisku....:shake: Szkoda psiaka. Nie poddajemy sie, przechrzcilysmy go roboczo na FARTA i tym razem nie odpuscimy ;) . Tanitko, wiesz o nim cos wiecej? Jak trafil do schronu? Mozesz zmienic tytul watku na: "sliczny FART dalej w schronie...Kto mu da szanse?" Lub cos w tym stylu? A oto najswiezsze fotki FARTA z niedzieli 26.11. To grzeczny chlopczyk. Kto da mu milosc????
  18. I najswiezsze fotki Bialej Laty: [IMG]http://img244.imageshack.us/img244/7205/rudalata1ry6.jpg[/IMG] Aniu, widzisz Myche? [IMG]http://img291.imageshack.us/img291/8080/rudalata2hm0.jpg[/IMG] Boje sie przejsc do tematu Szarakow, bo martwi mnie kwestia tego bialaska z czarna glowka:shake: Czyzby nieudana adopcja? Czekam na sms'a z domku ...
  19. A to buda z AFN, pusta - bo w niej mieszkal Krecik [IMG]http://img247.imageshack.us/img247/2515/budadogomm4.jpg[/IMG]
  20. Jest tam tez fajna sunia, jesli nie ma imienia -niech bedzie ZUZA Bardzo fajna, taka jamnikowata (dluga), basetowata moze, przymila sie bardzo, troche wystraszona. [IMG]http://img292.imageshack.us/img292/6708/jamnisiaek5.jpg[/IMG] [IMG]http://img237.imageshack.us/img237/8415/zuzaku6.jpg[/IMG]
  21. Zaraz zaraz Cioteczki, bo sie pogubie ;) Dobrzem niech bedzie Fart! Kto napisze do Tanitki??? A teraz najpiekniejsza buda w schronie: od ROMY I spojrzcie na Barrego - chyba podziela moje zdanie. Wyglada jak Krol Lew :evil_lol: [IMG]http://img279.imageshack.us/img279/6065/bary1uh5.jpg[/IMG] No sami ocenicie: [IMG]http://img97.imageshack.us/img97/8020/bary2lh2.jpg[/IMG]
  22. Aniu, ten wilczarowaty Rudi jest sliczny. Nawet moj TZ powiedzial,zebysmy go wzieli, ale niestety REKS na to nie pozwoli :shake: Szukajmy mu domku. On szczekal,ale jak podeszlam do niego od razu sie lasil i maszal ogonem Niestety nic o nim nie wiem poza faktem,ze jest duzy. [IMG]http://img228.imageshack.us/img228/8245/rudy1ly7.jpg[/IMG] [IMG]http://img152.imageshack.us/img152/795/rudy2re0.jpg[/IMG] [IMG]http://img120.imageshack.us/img120/9428/rudy3xl2.jpg[/IMG] Kto zalozy watek Rudiemu i Dobkowi????
  23. To niesamowite jaka metamorfoze przechodza u Emir wegrowskie psiaki! EMIR - dzieki:loveu:
×
×
  • Create New...