-
Posts
1727 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mośka
-
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Ho ho cioteczki, jakie Wy aktywne w tym temacie sie zrobilyscie,post na poście:evil_lol: -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Pisalam juz na watku Nuki "Dzikuski", ze jest SUPER DOMEK w Lublinie. Plizzz CIoteczki, ktora skoczy na weekend do Lublina??????????:razz: -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
O, Folen, powyzszy tekst Wandzi nadaje sie na tytul watku szczeniakow. Pls zmien to jak mozesz.:roll: -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Gallegro - to trzymaj ten Lublin, a jak bede wiedziala, kiedy jedzie moja znajoma (mam nadzieje ze w ten weekend) to dam znac. Mozesz mi na pw wrzucic tel. domku. -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Dobrze mowisz, Gallegro.;) A co z domkiem w Lublinie? Na czym stanelo? pls daj znac bo nie wiem czy dreczyc kolezanke. Moze mala Nuke warto przetransportowac do Wwy na tymczas, potem juz latwiej bedzie. Dzis chyba bedzie ktos w Wegrowie, moglby przywiezc... -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Ad. Watku szczeniakow - wyrzuc Nutke, a wklej Bezika, Szarlotke. I tytul zmienic trzeba, dawajcie tu propozycje, np: Szczeniaki z Wegrowa szukaja domku przed zima", Gallegro zasugeruj cos. -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Kto ma dzisiejsze "Metro" w reku? Ta bezplatna, codzienna gazete, co to rozdaja na ulicach?:roll: No to myk na przedostatnia strone z krzyzowka - i co Cioteczki??? Podoba sie? :p TYlko mala plama- mieli jeszcze podac www schroniska.... -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Bea, nie wiem jak wyglada ta umowa adopcyjna, ale gdyby w niej nie bylo adresu z "kotem pocztowym" - plizz spisz od P. Agaty. I daj mi znac - wciagne do BAZY :razz: -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Gallegro - serce roście :p Mial maly szczescie :lol: A co z Siostrzyczka NUKą? Czy domek w Lublinie cos zaproponowal w sprawie transportu? Moja kolezanka wybiera sie na dniach do Lublina, dobrze by bylo sunie przywiezc do Wwy. Mozeby poprosic kogos, kto dzis tam zamierza byc, zeby przywiozl Mala ? Gallegro- co robimy? Na fali niedawnego sukcesu żądna jestem kontynuacji naszych działań ;) Bea- rozmawialam wczoraj z P.Jola - transport dotarl, szafki schowane pod dach altanki -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Olga, Slysze, slysze, i juz rozpaczam ;) P.S. Ladna mi opinie na watku robisz, wszyscy juz beda wiedzieli, ze ja natrent jestem :evil_lol: -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Ciesze sie, ze jestescie za. No to wstępnie oglaszam start naszej poadopcyjnej bazy. Kto ma juz jakies adresy domkow ( nie wykluczam wcale tez tych niemieckich od Pajuni, jesli udostepni -oczywiscie wersje niemiecka wyslemy) - prosze o pw. Z podaniem imienia psiaka. Gallegro- mi chodzilo o ten adres we Wlochach, nie w Lublinie. Ale Lublina pilnuj!!! Odrocz ta adopcje w czasie, zebysmy cos z tym transportem pokombinowali. -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Pamietacie jak EMIR mowila, ze najwiecej adopcji ma poprzez polecenia osob, ktore juz u niej kiedys wziely pieska? Mam kolejny pomysl ( jakas dzisiaj taka nadpobudzona jestem ;) ): stworzmy baze domkow (adresy + telefony), ktore wziely psiaki od nas. Bedziemy zbierac te adresy i zbierac ( moge to robic ja -Gallegro zacznijmy od domku dzikuska, wyslij mi adres na pw), a np. 2 razy w roku bedziemy robic wysylke z info ze schroniska, biezaca sytuacja, oraz zalaczona np. 1 strona psiakow do adopcji z prosba o spytki u znajomych itp. I oczywiscie z odeslaniem na strone www. Mozemy tez im wysylac raz w roku np kalendarze. Hm, no i jak? Mam juz sie nie wyglupiac i siedziec cicho, czy akceptujecie moj pomysl? Tylko blagam o komentarze, nie studzcie mego optymizmu i dzisiejszego entuzjazmu :evil_lol: -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Folen - to super:multi: Masz, jak widac, dobra reke ;) Halo, JELONKI i okolice - kto nam szybko domek oceni???? -
Braciszek NUKI i NINKI ma super dom we Wlochach od piatku. A tekiego osto SMSa dostalam od Panci: "Maluch jest w o tyle dobrej sytuacji, ze w domuradosnie powital go drugi szczeniak. Noc byla dla wszystkich doscmeczaca, ale Dino (bo tak sie wabi) juz duzo je i bawi sie zabawkami i z drugim pieskiem. Nawet na jednym poslaniu probuja spac. Niedlugo przesle zdjecia." Oby wiecej takich adopcji, Gallegro- udalo sie :multi: :multi: :multi: :loveu: :loveu: :loveu:
-
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
No wlasnie to moze FOLEN by z lekka zredagowala 1-szy post? Wyrzucic Nutke, ktora ma juz domek, dokleic NUKE (dzikuske) i ca tam jeszcze jest nowego? Enia, a widzialas te 2 szczeniaki co spia pod domkiem? Kurcze, one tam nie zamarzna??? -
Dobermaniooo! Dzisiaj zdjecie szwow, pamietasz? Jak Corgunia ???
-
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Enia, jako ze jestes w temacie chyba najlepiej zorientowana - nie zalozylabys watku wegrowskich szczeniakow? Plizzzzzzzzzz:roll: No chyba ze uznasz,ze to bez sensu bo sa pojedyncze watki... Hankag- budy sa OK, nic sie nie martw, otwory sa zrobione specjalnie nie centrycznie, zeby pies mogl sie schowac przed wiatrem. Jola ze schronu powiedziala,ze budy sa super. A na zdjeciach wygladaja tak sobie, w realu sa ladniejsze (widzialam na wlasne oczy). Enia. potwierdzasz? Gallegro- poprosilam AskeK o zmiane tytulu watku dzikuskow na: "Transport Warszawa - Lublin pilnie potrzebny." Trzymaj na razie domek rekoma i nogami:razz: Zapytam jeszcze co powiedza panowie z prywatnej lini minibusowej- mijam ich codziennie (tzn,. przystanek w centrum), wiec pewnie za jakies 10pln by przewiezli. Czy domek moze NUKE odebrac z autobusu? I czy to wogole nie jest ryzyko dac obcemu facetowi psa???? Albo niech domek rozejrzy sie kto wsrod ich znajomych bedzie wkrotce w Wwie i moglby sunie przywiezc. A my ja jakos dostarczymy z Wegrowa do Wwy. -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Sorki, Eni, zmylilas mnie - myslalam,ze to inna Nuka. No wlasnie o Te myslal Gallegro, prawda?:roll: -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Enia - wklej tu watek NUKI. Gallegro, moze byc NUKA? -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Witajcie! BUDY - rece opadaja... ale na pocieszenie powiem Wam,ze Pani Jola powiedziala: "ja jeszcze w zyciu nie widzialam,zeby psy tak sie cieszyly. Wskakiwaly do nowych bud w te i z powrotem, krecily sie w kolko i mialy takie rozesmiane pyszczki,ze hej!" Od siebie dodam, ze serce mi krwawi, wiedzac ze czesc bud jest nadal pod schronem...:shake: TABLICZKI na BUDY - tworza sie w pocie czola;) HANKAG- moj TZ wkroczyl do akcji i naprawil sprzet :lol: W niedziele 26.11 bede w Wegrowie i OSOBISCIE zamontuje ( sorki, ale moja wiara w miejscowych gasnie...) Adopcja DZIKUSKA (DINO) - Gallegro, mysle ze domek super. Na watku szczeniorkow napisze wiecej. Bea wysle CI pw. WATEK SZCZENIORKOW - mam pomysla, zeby na watku szczeniakow na pierwszej stronie updatowac liczbe szczeniakow w schronie + ich zdjecia. Pozwoliloby to Gallegro na lepsze rozeznanie w biezacej sytuacji. CO jak co, ale szukanie domkow dla szczeniakow powinno byc priorytetem naszych dzialan, sai wiecie jaka jest ich smiertelnosc w schronie. Czy jest ktos chetny do koordynacji tego watku???? Co u tym myslicie????? Gallegro -transport do Lublina - czy ten transport moze rozciagnac sie w czasie? Mam kolezanke, ktora jezdzi do Lublina tak mniej wiecej co 2 tyg. i pewnie by podrzucila szczeniaka. Pytac, kiedy sie wybiera? -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Przeciez Olga miala na terme kupca i juz sie zgodzilysmy coby sprzedac. Ta transakcja nie wyszla??