Jump to content
Dogomania

Mośka

Members
  • Posts

    1727
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Mośka

  1. Podobno wczoraj byl program na WOT o psach . Ktos to widzial, albo wie gdzie znalezc? Jak sciagnac?
  2. Ciekawe kto byl pierwszy :eviltong: (i czy podalysmy zbiezne info :lol: ). Cioteczki -slyszalyscie meteorologow? Niestety zima sobie o nas przypomniala i juz zmierza :shake: Wiecie zapewne o ktorym psiaku mysle w kontekscie mrozow...
  3. Jayo - jesli chodzi o szczeniaka Bezy - niestety juz go w schronie nie ma, powiedziano nam,ze poszedl do adopcji. Co do Bezy- z tego co wiem sunia jest do wziecia jeszcze. Wiecej szczegolow wysle na pw.
  4. Farciu, my sie tak latwo nie poddamy. To, ze jestes znow w schronie to szansa dla Ciebie...:roll: na lepsza adopcje. Brzmi dziwnie, ale wiem co mowie :cool1:
  5. No, Cioteczki, doczekalysmy sie relacji :p Ja jestem usatysfakcjonowana. Jako ze mam kilka zdjec Amberowych - sprobuje zalozyc watek ( to bedzie moj pierwszy raz wiec badzcie wyrozumiali - to potrwa :oops: ). A moze zasugerujecie jakis "lapiacy" tytuł? Folenko, z dnia na dzien jestes lepsza w tych banerkach ;)
  6. Gamoń, dostajesz ode mnie 6-tkę za trafna ksyweczke :evil_lol:
  7. Ania - juz sie nie moge doczekac wpisu "opolskiego" :roll:
  8. Wlasnie, ja tez :roll:
  9. BOSKO! FOlen -podpisik nowy :cool3:
  10. No wreszcie zalapalam, ja dzis jakos taka jestem sprawna inaczej ;)
  11. Melduje sie pokornie :oops: Bezuniu, komu mocniej zabije serducho na Twoj widok ????
  12. Dokad to ja wiem i mam juz zgode ;) Skupmy sie na - JAK :roll:
  13. Jo37-Amber zwrocila moja uwage w schronie swoja grzecznoscia, wiec mam nadzieje, ze bedzie dobrze. A jak zachowywala sie w domu? Plz napisz cos wiecej, bo my tu takie ciekawskie jestesmy troche :evil_lol: Folen-to ja juz nic nie rozumiem- To Mis nie w domku nowym razem z Laleczka? Zdrowka CI zycze ;) Enia - zmieniaj podpis :eviltong:
  14. No niestety nie wiem nic wiecej!:shake: Enia? A co Ty uslyszalas??????
  15. E tam, jeden krotki telefonik :placz: Czy moze Zuzia ma juz swoj watek?
  16. Ciesze sie i sobota i Laleczka z Misiem :loveu: :loveu: :loveu: Ale Wasze relacje faktycznie, obfite , istny slowotok, nie Olga???
  17. Podobno Fart znow w schronisku :roll: Kto mi moze cos wiecej na ten temat powiedziec ??????????
  18. Yuhuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu:laola:
  19. MY byśmy za żadne skarby nie zlikwidowaly tego schroniska! Niestety to efekt walk o polepszenie warunkow bytu psow. :placz: Wygodna decyzja urzednicza- na zasadzie:"stlucz termometr,nie bedzie goraczki":shake: Wiesz, kto ma wladze ten rzadzi, my to tylko mrowki robotnice jestesmy... A co z psami bedzie? Staramy sie wyciagnac jak najwiecej do adopcji- ale, o dziwo, i tu nam sie rzuca klody pod nogi - wolontariusze nie moga :shake: Czemu? Bo Kierowniczka nas nie lubi. Za co nas nie lubi? Za to ze mamy inne zdanie o milosci do zwierzat i o tym co dla nich dobre. Pamietam zdjecie Meli- siedzi sobie taki smutasek maly :placz: Ja tez nie moge sie nacieszyc tym interenetem - niesamowita sprawa... Aha, zapraszamy na strone: [URL="http://www.wegrow.schronisko.net"]www.wegrow.schronisko.net[/URL] [URL="http://www.psy-wegrow.prv.pl"]www.psy-wegrow.prv.pl[/URL]
  20. Czy post mozna jakos skopiowac, zeby pw z tego utworzyc??
  21. Ośli upór robi swoje :p [IMG]http://img148.imageshack.us/img148/7619/mela4nq3.jpg[/IMG] Slicznota z NIej na caly Lublin! Mela opowiadaj komu sie da, ze to pies ze schroniska, a co! Niech wiedzą, że schroniskowe psiaki są najwspanialsze!!!!!!!!!!!
  22. Ma te uszeta, nie powiem :lol: Cudo nasze male :loveu: A to dla niecierpliwej cioci ENI :eviltong: [IMG]http://img244.imageshack.us/img244/6921/melcia3dv9.jpg[/IMG] Nie moge sobie cos poradzic z jeszcze jednym zdjeciem, jakis inny typ pliku...Jak to pokonam - wstawie :roll:
  23. Juz, juz wstawiam ;) Najpierw dla Ani 1 i 2 [IMG]http://img237.imageshack.us/img237/7310/melcia1am6.jpg[/IMG] [IMG]http://img237.imageshack.us/img237/6950/melcia2hv3.jpg[/IMG] Na tym 2-gim zdjeciu tak jakby mowila: no dobra, juz dobra, dajcie mi spokoj. O co Wam sie rozchodzi??
  24. Enia, daj mi namiary na Bea1. Ja chce jeszcze Zuzie ze schronu Jej przedstawic: [IMG]http://img404.imageshack.us/img404/8016/zuzakj3.jpg[/IMG] Ona taki przegubowiec jest :roll: : [IMG]http://img223.imageshack.us/img223/1980/zuzia1mh8.jpg[/IMG] Ostatnio niestety jest na lancuchu :shake: [IMG]http://img213.imageshack.us/img213/5714/zuzia2mf6.jpg[/IMG] A Zuzia jest typu: [B]przepraszam, ze zyje...[/B] Boje sie, ze w nowym schronie nie poradzi sobie...
  25. W schronisku byla bardziej stonowana ;) [IMG]http://img180.imageshack.us/img180/8184/balbi1sk0.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...