-
Posts
1727 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mośka
-
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Podobno wczoraj byl program na WOT o psach . Ktos to widzial, albo wie gdzie znalezc? Jak sciagnac? -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Ciekawe kto byl pierwszy :eviltong: (i czy podalysmy zbiezne info :lol: ). Cioteczki -slyszalyscie meteorologow? Niestety zima sobie o nas przypomniala i juz zmierza :shake: Wiecie zapewne o ktorym psiaku mysle w kontekscie mrozow... -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Jayo - jesli chodzi o szczeniaka Bezy - niestety juz go w schronie nie ma, powiedziano nam,ze poszedl do adopcji. Co do Bezy- z tego co wiem sunia jest do wziecia jeszcze. Wiecej szczegolow wysle na pw. -
śliczny FART nadal w schronie, czy ktoś da mu szansę??
Mośka replied to tanitka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Farciu, my sie tak latwo nie poddamy. To, ze jestes znow w schronie to szansa dla Ciebie...:roll: na lepsza adopcje. Brzmi dziwnie, ale wiem co mowie :cool1: -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
No, Cioteczki, doczekalysmy sie relacji :p Ja jestem usatysfakcjonowana. Jako ze mam kilka zdjec Amberowych - sprobuje zalozyc watek ( to bedzie moj pierwszy raz wiec badzcie wyrozumiali - to potrwa :oops: ). A moze zasugerujecie jakis "lapiacy" tytuł? Folenko, z dnia na dzien jestes lepsza w tych banerkach ;) -
KRECIK już nie szuka, ZOSTAJE Z GAMONIAMI NA ZAWSZE!!:D:D
Mośka replied to Folen's topic in Już w nowym domu
Gamoń, dostajesz ode mnie 6-tkę za trafna ksyweczke :evil_lol: -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Ania - juz sie nie moge doczekac wpisu "opolskiego" :roll: -
Wlasnie, ja tez :roll:
-
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
BOSKO! FOlen -podpisik nowy :cool3: -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
No wreszcie zalapalam, ja dzis jakos taka jestem sprawna inaczej ;) -
Śliczna biszkoptowa dziewczyna BEZA - wreszcie w swoim domu!
Mośka replied to enia's topic in Już w nowym domu
Melduje sie pokornie :oops: Bezuniu, komu mocniej zabije serducho na Twoj widok ???? -
śliczny FART nadal w schronie, czy ktoś da mu szansę??
Mośka replied to tanitka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dokad to ja wiem i mam juz zgode ;) Skupmy sie na - JAK :roll: -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Jo37-Amber zwrocila moja uwage w schronie swoja grzecznoscia, wiec mam nadzieje, ze bedzie dobrze. A jak zachowywala sie w domu? Plz napisz cos wiecej, bo my tu takie ciekawskie jestesmy troche :evil_lol: Folen-to ja juz nic nie rozumiem- To Mis nie w domku nowym razem z Laleczka? Zdrowka CI zycze ;) Enia - zmieniaj podpis :eviltong: -
śliczny FART nadal w schronie, czy ktoś da mu szansę??
Mośka replied to tanitka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
No niestety nie wiem nic wiecej!:shake: Enia? A co Ty uslyszalas?????? -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
E tam, jeden krotki telefonik :placz: Czy moze Zuzia ma juz swoj watek? -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Ciesze sie i sobota i Laleczka z Misiem :loveu: :loveu: :loveu: Ale Wasze relacje faktycznie, obfite , istny slowotok, nie Olga??? -
śliczny FART nadal w schronie, czy ktoś da mu szansę??
Mośka replied to tanitka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Podobno Fart znow w schronisku :roll: Kto mi moze cos wiecej na ten temat powiedziec ?????????? -
Yuhuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu:laola:
-
MY byśmy za żadne skarby nie zlikwidowaly tego schroniska! Niestety to efekt walk o polepszenie warunkow bytu psow. :placz: Wygodna decyzja urzednicza- na zasadzie:"stlucz termometr,nie bedzie goraczki":shake: Wiesz, kto ma wladze ten rzadzi, my to tylko mrowki robotnice jestesmy... A co z psami bedzie? Staramy sie wyciagnac jak najwiecej do adopcji- ale, o dziwo, i tu nam sie rzuca klody pod nogi - wolontariusze nie moga :shake: Czemu? Bo Kierowniczka nas nie lubi. Za co nas nie lubi? Za to ze mamy inne zdanie o milosci do zwierzat i o tym co dla nich dobre. Pamietam zdjecie Meli- siedzi sobie taki smutasek maly :placz: Ja tez nie moge sie nacieszyc tym interenetem - niesamowita sprawa... Aha, zapraszamy na strone: [URL="http://www.wegrow.schronisko.net"]www.wegrow.schronisko.net[/URL] [URL="http://www.psy-wegrow.prv.pl"]www.psy-wegrow.prv.pl[/URL]
-
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Czy post mozna jakos skopiowac, zeby pw z tego utworzyc?? -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Enia, daj mi namiary na Bea1. Ja chce jeszcze Zuzie ze schronu Jej przedstawic: [IMG]http://img404.imageshack.us/img404/8016/zuzakj3.jpg[/IMG] Ona taki przegubowiec jest :roll: : [IMG]http://img223.imageshack.us/img223/1980/zuzia1mh8.jpg[/IMG] Ostatnio niestety jest na lancuchu :shake: [IMG]http://img213.imageshack.us/img213/5714/zuzia2mf6.jpg[/IMG] A Zuzia jest typu: [B]przepraszam, ze zyje...[/B] Boje sie, ze w nowym schronie nie poradzi sobie... -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
W schronisku byla bardziej stonowana ;) [IMG]http://img180.imageshack.us/img180/8184/balbi1sk0.jpg[/IMG]