-
Posts
1727 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mośka
-
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Nowy nabytek w Wegrowie, od kilku dni. Lagodny, pozwala przy sobie robic wszystko juz od pierwszych dni. Widzialam blizny na pyszczku, od bicia czy pogryzien??? Z taka sierscia czarno widze jak on przetrwa zime w schronie. Pomozcie go wyciagnac. Wyglada na rasowego dobermana, tylko uszy ma jakos krotko skopiowane. [IMG]http://img88.imageshack.us/img88/6057/dobekjq2.jpg[/IMG] Aniu, widzisz tabliczke:roll: ? -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Od 2 dni jest w Wegrowie straszna bida- ma biegunke, kreci sie w kolo, bielmo na 1 oku, chyba gluchawy, nie wiem czy wogole widzi, siersc -jeden wielki koltun, piest otumaniony, w oplakanym stanie... -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Ja tez nie widze... Wczoraj bylam w Wegrowie po Szarlotke :multi: (juz w nowym domku). Mam pokrzepiajaca informacje: na stanie jest ok. 86 psow Emir+ my robimy dobra robote. Wyrwijmy stamtad jak najwieksza liczbe psow przed zima, niech to bedzie prirytetem dla nas :roll: Fotki powklejam sukcesywnie. Poprosze o cierpliwosc ;) -
Podobno CORGI juz sie zaprzyjaznila z PANIA ;) Wkrotce mamy obiecane zdjecia.
-
:lol: No i cudnie!!! Jestem z NAS (Wegrowskich DOGO) dumna :p
-
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
[FONT=Verdana]Aniu, czy ty oby troszke nie namieszalas? :roll: [/FONT] [FONT=Verdana]Jak na moj gust zaprezentowalas 2 Szaraki – 1 to ten o ktorym myslisz ( ja mam podobne spostrzezenia- [/FONT][FONT=Verdana]strasznie sie lasila przez siatke ta psinka) i to jest ten ze zdjec 1 i 3. Na pozostalych fotach jest wg mnie inny, starszy pies.:cool3: [/FONT] -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Aniu, sprobuje sie wywiedziec o Myche w niedziele. -
To sobie Mela znalazla sposob na stworzenie "milej atmosfery" :evil_lol: Super, ze wszystko w porzo. A Puńcia ulegnie w koncu "końskim podlizkom" Melci :lol: Troche wyrozumialosci Punciu -w koncu nasza dzieczynka z malej miesciny jest, minie troche czasu zanim zapozna sie z miejską etykietą :eviltong:
-
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
No tak, cos mi sie pomieszalo... -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Mam juz umowe, Enia dzieki! Aniu- to jest sobotnia wyprawa?? Jest pilna kwestia pobrania zeskrobiny Krecikowi, mozecie sie skontaktowac z Gamoniem?? TO wazna sprawa:roll: Dziewczyny, a Wy byscie nie przywiozly Panu do Wloch Szarlotki w sobote???? I ewentualnie szczeniaka "spod domku" dla kolezanki Hankag? -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Wandziu, nie sa podpisywane. Jedynie co to potwierdzenie odbioru. Potrzeuje pilnie nasza umowe adopcyjna na emaila: [email protected] Plizzzzzzzzzzzzzzzzzz:roll: -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Bea, na szczescie az tak zle nie jest. Psy do adopcji ida;) A propos- chyba wyspecjalizujesz sie w kontrolach poadopcyjnych :cool1: Szarlotka w niedziele trafi do domku we Wlochach :multi: <Fajne te Wlochy:lol: >. Wpadniesz za tydzien na wizyte poadopcyjna? Szczegoly podam pozniej. Osiołku, kierowniczka poinformowana o budach, naciskalam zeby byla wtedy (w sobote) w schronie. Padla odpowiedz: "Dobrze, bede" -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Przypominam Cioteczkom i Wujaszkowi, ze prowadze baze adresowa noiwych domkow naszych psiakow. Kto cos ma - wysylac do mnie na PW. -
Aniu, mysle, ze to sluszna decyzja. Pls wrzuc mi do bazy dane nowego domku ( imie i nazwisko, adres, tel. mail). To samo tyczy sie MONY. A Corgiszonem ciesze sie bardzo :lol:
-
MOna, nareszcie :multi: :multi: :multi:
-
KRECIK już nie szuka, ZOSTAJE Z GAMONIAMI NA ZAWSZE!!:D:D
Mośka replied to Folen's topic in Już w nowym domu
Gamon, masz pw -
Witamy MELCIE na dogo:multi: :multi: Pani Alicjo, niezmiernie sie ciesze, ze dzieki Pani Mela ma taki cudny domek:lol: I jedna prosba ode mnie- blagam, prosze przyczepic do tych odlotowych szeleczek identyfikator z adresem. Takie male cudo juz niejednego psa uratowalo, dlatego namawiam, by potraktowac moja prosbe powaznie:razz: Oczywiscie zdjecia obowiazkowe ;)
-
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Wandziu, gratuluje malego sukcesiku ;) To dzieki Tobie! A Hankag pewnie szybko nie zobaczy swojej wypalarki, jeśli Wandzia bedzie wciaz pozyskiwac dawcow bud :lol: -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
EMIR- w Tobie nadzieja !Tu sie nie da nic zrobic malymi kroczkami, droga prawna (hm, wiara w niezawislosc sadu jeszcze sie we mnie tli :roll: ) to jedyna sluszna decyzja! Plus media... Ania W - skontaktuj sie z Enia w sprawie Mony Folen- OK, wez urlop, ale jestem pewna, ze to tylko [B]chwilowy urlop[/B] Ania/Bea - dajcie mi na pw adresy-wysle Wam KP za budy Ania - do bazy poprosze nowy adres Corgi;) i dane wlascicieli (tel, mail) -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Marie, wskazowka dla Ciebie:;) na gorze strony, tak centralnie wymienione sa zalety tego sklepu. Kliknij na ostatnia - pomoc schroniskom czy cos w tym stylu... -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Gallegro :crazyeye: A ja myslalam, ze tylko kobiety sa zlosliwe ... No chyba ze kto z kim przystaje :evil_lol: -
Aniu, jestem z CIEBIE dumna :p Jak Cie zobaczylam 1-szy raz to powiedzialas: jest tam (czyt. w schronie)taka ladna, mila sunia, troche w stylu CORGI i dziwie sie , ze do tej pory nikt Jej jeszcze nie probowal "promowac". Ja sprobuje, mam nadzieje ze sie uda". ANIU!!!!UDALO SIE:loveu: :loveu: :loveu: Mam nadzieje, ze teraz bedziesz miala wieksza motywacje do podobnych dzialan :p (taki auto naped sie wlacza, wiem co mowie :p ). Wszyscy inni - ogniwa posredniczace- tez byli bardzo pomocni (tu wielkie uklony dla DOBERMANII ;) ). Wniosek nasuwa mi sie taki - jedna osoba ma ograniczone pole dzialan, ale jak sie skrzykniemy w kupe - DOGOMANIACY SĄ NIEZMIERZONĄ SIŁĄ:lol: I to mi daje nadzieję na lepsze jutro!!! Zwlaszcza jesli mamy takich nauczycieli, Aniu ;) (co wpajaja dzieciakom szacunek do zwierzat od malego)